Muži po čtyřicítce - co očekávat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 15:45
Muži po čtyřicítce.

Začali mě přitahovat muži, kterým už bylo 40 let (je mi 28). Jenže se bojím, že jim jde jen o sex. Co můžu jako žena očekávat od chlapa, který je rozvedený, tvrdí, že nemá žádnou přítelkyni a hledá nejdříve kamarádství, ze kterého se případně vyvine vztah? Tohle říkají skoro všichni čtyřicátníci, které potkávám a už mi to začíná připadat divné. Co od nich můžu očekávat? Tají závazky, chtějí se jen užívat, nechtějí riskovat, vadí jim věkový rozdíl, dávají si na čas…?

Reakce:
Adélky
Neúnavná pisatelka 19747 příspěvků 10.11.14 15:51

Záleží, co očekávaš od vztahu ty?

Podle mě se to nedá paušalizovat, to je totéž, jako by ses ptala: Co očekávat od chlapa po 20? 30? v tvém případě 40?

Někdo tě možná bude chtít jen na sex, někdo hledá kamarádku, někdo partnerku, někdo budoucí ženu, těžko říci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 16:13
@Adélky píše:
Záleží, co očekávaš od vztahu ty?

Podle mě se to nedá paušalizovat, to je totéž, jako by ses ptala: Co očekávat od chlapa po 20? 30? v tvém případě 40?

Někdo tě možná bude chtít jen na sex, někdo hledá kamarádku, někdo partnerku, někdo budoucí ženu, těžko říci.

Já si to taky myslela, ale pak mě překvapuje, když vidím, že se chovají a mluví dost podobně. Tak v tom hledám nějaký vzorec. Možná se setkávám s podobnými typy, kteří mají stejné úmysly (lhát a oblbovat ženskou tak dlouho, až se s ním vyspí… nebo něco jiného? nejhorší je, že nikdy upřímně neřeknou, co vlastně chtějí… to mi vadí nejvíc…). Zajímalo by mě, jestli rozvedený čtyřicátník může upřímně milovat mladou ženu a myslet to s ní vážně. Nebo aspoň říkat pravdu o svých úmyslech. Už mě štve, jak všichni slibují „možná někdy v budoucnu“ vztah a nejsou schopni přiznat, že jim jde jen o to jedno, nebo jen o takový románek bez budoucnosti.

LolitkaP
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 10.11.14 16:32

Mě jeden rozvedený čtyřicátník (42) s pubertální dcerou 2 roky tvrdil, že to se mnou myslí vážně a… pozítří máme čtyřleté výročí svatby a čekáme (moje první) mimčo :) Dnes je mu 47 a mě 33 :)

alli_li
Závislačka 3314 příspěvků 12 inzerátů 10.11.14 16:39

Me takhle jeden 45lety chtel jen na to aby jsi uzil rok krasneho zivota. Nic ode me nechtel a ani necekal.
Dnes jsme spolu 6,5 let, mame 2 deti a jsme oba stastny ;-)

Takze zalezi kus od kusu - kazdy jsme.jiny a kazdy mame jine ocekavani a prani.

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 10.11.14 16:40

Jestli ti to pomůže několik let žiju s 40 letým chlapem, má dvě děti a je rozvedený. Mě je 25, a je nic lepšího mě potkat nemohlo :mrgreen:

MartinaIrena
Extra třída :D 10683 příspěvků 10.11.14 16:44
@LolitkaP píše:
Mě jeden rozvedený čtyřicátník (42) s pubertální dcerou 2 roky tvrdil, že to se mnou myslí vážně a… pozítří máme čtyřleté výročí svatby a čekáme (moje první) mimčo :) Dnes je mu 47 a mě 33 :)

krasny zaver :lol:

Dafné
Závislačka 3864 příspěvků 10.11.14 16:49

A myslíš, že mladší kluk ti slíbí vážný vztah od začátku? Asi taky ne, budete spolu chodit, zjišťovat jestli by to klapalo a když vám spolu bude dobře, tak spolu budete. Stejné je to ve 40, jen ty chlapi (i ženský) už mají něco za sebou, tak nemají růžové brýle aby se bezhlavě zamilovali a viděli všechno od začátku růžově a napořád.

Ale jak píšou holky, je to kus od kusu, můžeš narazit na užívače i na takového, který se jen bojí, aby mu případný rozchod zase neublížil, tak mu bude dýl trvat než se vztah posune do „vážného“ vztahu.

babanci
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 10.11.14 16:52

No, čtyřicátník už má pravděpodobně nějakou zkušenost, možná něco nevyšlo a tak je už opatrný. Není to takový poplašňák jako když mu bylo dvacet. Používá taky rozum a to není na závadu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 17:44

Můj muž je čtyřicátník, zadaný 15 let. Podvádí jako na běžícím pásu, nejlépe s mlaďoučkými slečnami. Ovšem vydává se za někoho jiného, předstírá, že je mnohem mladší, představí se jiným jménem, samozřejmě svobodný, bezdětný :poblion: :poblion: :poblion:
Se slečnami velice aktivní, zábavný, prostě pan úžasňák.

Doma - přijde ve tři z práce (nijak moc náročné), lehne do postele a usne. Probudí se na jídlo, seriál a zase usne. Občas mezi tím prudí, má blbé řeči, rozvádí se a podobně…

Nesoudím všechny stejně, ale tohoto už bych nechtěla ani za zlaté prase. Až se rozvedu, budu nejšťastnější pod sluncem. Jen zatím nemůžu :,(

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 10.11.14 17:51

Po čtyřicátníkovi bych chtěla pozornost, společně strávený čas a zábavu (klidně včetně sexu). Pokud je citově a finančně oškubán předchozím vztahem a závazky, tak bych se vyhnula řečem o rodině, dětech a budoucnosti, ono pokud to má přijít tak to přijde samo.
4 křížky na hrbu nejsou charakterová vada, nevyřešené závazky a chytání druhé mízy ano. Pečlivě vybírej.

Lady4
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 10.11.14 18:43

Od muže čtyřicátníka bych očekávala toto-neměl by být-despota, žárlivec a agresor. Neměl by systematicky ignorovat mé potřeby a očekávání-měl by být dobrý v sexu a ne neobratný moula. Druhá míza, téma č. jedna je většinou důsledek nespokojeného manželství. Muž nebo žena manželství trpně snášeli především kvůli dětem. Najednou je hnízdo prázdné a rodina ztrácí ze svých funkcích. Taky to dělají lidé, kteří jsou zasaženi náhlým úspěchem-s výměnou auta i šatníku přijde i nová partnerka nebo partner. Někdy je to i životní bilancování-někdo chce změnit svůj život-řešení nový partner.Bylo by dobré si ujasnit co od svého budoucího partnera očekáváš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >