Muži - poznáte, jestli žena předstírá orgasmus?

Claudine
10.7.20 07:10

Muzi, poznate, jestli zena predstira orgasmus?

Myslite, ze to poznate? A zeny, predstirate a proc?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

116
10.7.20 07:31

Zvláštní je, že se tyhle typy témat objevují vždycky po ránu :mrgreen: to musíte kvůli ranní samohonce hledat inspiraci zrovna na emiminu? :lol: každopádně kdyby to přeci jen byl vážně míněný dotaz - já nikdy nepředstírala, buď to bylo nebo nebylo a zaplať pánbůh mám schopného muže, takže nic předstírat nemusím :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14733
10.7.20 07:33

Já to určitě nepoznám, protože je mi naprosto šumafuk, zda žena má nebo nemá orgasmus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
981
10.7.20 07:40

@zoidberg :D :palec:
Správně, každý na to měl stejně času :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
10.7.20 07:52

Myslim, ze po nejake dobe to vnimavy muz pozna. Zalezi na vztahu tech dvou, jak jsou si blizko a jak jsou v sexu otevreni. Ja nic nepredstiram, nemam k tomu duvod. Prijde mi trapne, jak tu nektere udajne hraji divadlo kvuli partnerovi, aby byl spokojen. Ja neco roky hrat, tak jsem z toho frustrovana, pak se z toho tezko hleda cesta ven. Rict po xx letech, ze se mi to vlastne nikdy nelibilo, je sok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6609
10.7.20 07:57
@Rachel_cz píše:
Správně, každý na to měl stejně času :lol:

Tohle se pracujícím lidem nedělá, jak vypadám, když se směju nad administrativními podklady :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2902
10.7.20 08:01
@bublinek píše:
Tohle se pracujícím lidem nedělá, jak vypadám, když se směju nad administrativními podklady :lol:

Nemáš předstírat… práci :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
981
10.7.20 08:10
@bublinek píše:
Tohle se pracujícím lidem nedělá, jak vypadám, když se směju nad administrativními podklady :lol:
:lol: :potlesk:
Taky pracuju, tak jakýpak copak? Poprskala jste si papíry kafem? Jestli jo, jsem spokojená :lol: :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
10.7.20 08:14
@izquierdo píše:
Myslim, ze po nejake dobe to vnimavy muz pozna. Zalezi na vztahu tech dvou, jak jsou si blizko a jak jsou v sexu otevreni. Ja nic nepredstiram, nemam k tomu duvod. Prijde mi trapne, jak tu nektere udajne hraji divadlo kvuli partnerovi, aby byl spokojen. Ja neco roky hrat, tak jsem z toho frustrovana, pak se z toho tezko hleda cesta ven. Rict po xx letech, ze se mi to vlastne nikdy nelibilo, je sok.

Ale to ze žena nemá orgasmus neznamena že se ji to nelíbilo. Proste nemá orgasmus. Já hrát divadlo musela, jen abych neviděla ten otrávený a kyselý obličej, zpětně vidím, že chlapec byl pekne zamindrákovaný. A přitom se mi to vážně sakra líbilo, ale ne, dokud nemáš orgasmus tak tě nebavilo vlastně, já jsem neschopný, nejsi se mnou spokojena bla bla bla, a fakt mas orgasmus, a nelžeš mi?? Kdo by na to měl nervy
Naštěstí jsme se rozešli takže nemusím předstírat cely život

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4311
10.7.20 08:16
@Rachel_cz píše:

a sakra takhle jsem nad tím nikdy nepřemýšlela :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
981
10.7.20 08:21

@Ravedd tak to je ten nejvyšší čas :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1239
10.7.20 08:22
@Rachel_cz píše:

Některým ženským je ta minuta holt málo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6609
10.7.20 08:22
@Rachel_cz píše: :lol: :potlesk:
Taky pracuju, tak jakýpak copak? Poprskala jste si papíry kafem? Jestli jo, jsem spokojená :lol: :pankac:

Kafe bude až později, jen jsem se začala smát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
10.7.20 08:26
@someargue píše:
Ale to ze žena nemá orgasmus neznamena že se ji to nelíbilo. Proste nemá orgasmus. Já hrát divadlo musela, jen abych neviděla ten otrávený a kyselý obličej, zpětně vidím, že chlapec byl pekne zamindrákovaný. A přitom se mi to vážně sakra líbilo, ale ne, dokud nemáš orgasmus tak tě nebavilo vlastně, já jsem neschopný, nejsi se mnou spokojena bla bla bla, a fakt mas orgasmus, a nelžeš mi?? Kdo by na to měl nervy
Naštěstí jsme se rozešli takže nemusím předstírat cely život

Jenze kdyz predstiras, on si bude myslet, ze neni treba nic menit. Pritom casem by se slo lepe sladit a vice se na sebe napojit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
10.7.20 08:35
@izquierdo píše:
Jenze kdyz predstiras, on si bude myslet, ze neni treba nic menit. Pritom casem by se slo lepe sladit a vice se na sebe napojit.

Aby se něco mohlo sladit je potřeba o tom mluvit, obvykle málokdo dokáže číst myšlenky, nebo na 100% chápe řeč těla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama