Proč se muži dívají po jiných ženách?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 18:05
muži se dívají po jiných ženách

Ahoj všem,

poslední dobou sleduji u mužů takový zvláštní jev. Mají tendenci se často dívat po jiných ženách před svými přítelkyněmi, partnerkami nebo manželkami. Jedná známá se zamilovala a po pár schůzkách se její nový přítel začal dívat před ní po jiných ženách. Ona mu samozřejmě řekla, že jí to vadí a on se nestačil divit tomu, že jí to vadí. Je z něho zklamaná. Pak další má kamarádka se ted nedávno rozešla s také novým přítelem, protože se díval před ní také po jiných ženách a jí to vadilo. Musím se přiznat, že já jsem také něco takového zažila. Také mi to nebylo příjemné a ten vztah jsem také kvůli tomu ukončila.

Když mi o někoho jde a mám ho ráda, tak mu přeci nedělám věci, které jsou mu nepříjemné a proto mi nejde do hlavy, proč to muži dělají před partnerkou, o kterou mu jde?? Nebo to dělají jen v případě, že to s ní nemyslí vážně? Něco jiného je, být někde sám, nebo s kamarády, ale před svou přítelkyni mi to připadá tetatkní a nehodí se to stejně, jako byste si vzali do divadla místo obleku plavky.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
akavi
Kecalka 160 příspěvků 17.01.19 18:10

Většinou si říkám něco jako: „Jen se koukni, ta by ti stejně nedala.“

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 17.01.19 18:11

Ja to treba neresim,jen at se manzel podiva,kdyz to potrebuje :kytka: Kdybych mela resit takove kraviny,tak nemuzu byt s nikym,ptze neznam chlapa,ktery by to nedelal :lol:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1273 příspěvků 17.01.19 18:11

Mně na tom nepřijde nic špatného. Tak se podívá, no a? :nevim: Končit vztah kvůli tomuhle, to mi přijde na hlavu :roll: .

finduska
Neúnavná pisatelka 15343 příspěvků 17.01.19 18:16

Vy nekoukate po jinych? 8o 8o ja sveho manzela fakt miluju a on me urcite taky :mrgreen: mame dost harmonicky vztah.Ale rozhodne se rada kouknu.zvlast kdyz v lete hrajou chlapi nohejbal nekde a sundaji ty trika :jazyk: vzdycky mi rekne koukas?a ja no ale na tebe to nema :mrgreen: tak vzdy protoci oci a smeje se co potrebuju koupit, ze podlezam :mrgreen: ( treba kdyz je nektery jakoze fakt namakany apod,muj muz je vysportovany lehce zadny nadrenec a to se mi libi,ale co bych se nekoukla jinam :lol: )To same kdyz vidime peknou zenu, tak rikam pekna vid,a on ne jako ty :lol: :lol: koukat se proste muze :lol:

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 17.01.19 18:17

Já myslím, že muži, jak jsou od přírody zaměření vizuálním směrem, tak tomu zčásti asi neumí úplně zabránit. Navíc dnes je to všude samý výstřih, zadek, pro někoho to asi je jako magnet.
Rozlišovala bych, kdy čumí okatě, po všech a případně to i komentuje a kdy se nenápadně koukne občas, když se na obzoru objeví něco fakt výjimečného.

Addka1
Stálice 83 příspěvků 17.01.19 18:18

Můj partner se taky dívá po jiných. Nedávno u večeře v restauraci prošla kolem pěkná žena, jako její figura byla top měla minisaty i mě se líbila nedivím se že čuměl prostě ale on prohlásil hmm to je kus. No kdybych vedle něj nesedela s pupkem v 9tém měsíci nebrala bych si to ale ty hormony.. držela sem slzy v očích. Nic jsem mu ale neřekla. Nikdy mu nic neříkám i když to vidím když jdem po městě. Ale alespoň vím jaké ženy a co se mu líbí. Výhoda pro mě. Já nemám teda potřebu čumět po chlapech a už vůbec bych neřekla hele to je borec před ním. Ale ať se podívá stejně sejde z očí sejde z mysli. :lol:

Aduš8
Závislačka 3469 příspěvků 17.01.19 18:18

Přijde mi to naprosto normální, taky se se zájmem kouknu na atraktivního muže a neznamená to, že bych od něj něco chtěla. S manželem se tomu většinou smějeme. Řekla bych, že s tím mají problém s nízkým sebevědomím. A rozcházet se kvůli tomu 8o to jsem snad ještě od nikoho neslyšela :nevim:

Modesta
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 17.01.19 18:23

No a co, ať se koukne. My třeba když potkáme nějakou hezkou holku, tak sama řeknu manželovi, že ta má hezké nohy/prsa a neřeším to. Chlapi se koukaj a koukat se budou a kdo se nekouká veřejně, kouká se tajně. To ještě neznamená, že s ní hupne do postele.

GabinkaCh
Závislačka 3284 příspěvků 17.01.19 18:23

Můj se po jiných nekouká.To by viděl to rodeo

Kriss Tina
Echt Kelišová 7872 příspěvků 17.01.19 18:24

Noa? Já se taky občas kouknu na pěknýho chlapa, když jdu s přítelem. To snad automaticky neznamená že ho chci podvádět. Když už člověk ve vztahu nemůže ani „koukat“ tak to je docela smutné :nevim:

MP Evik
Kecalka 136 příspěvků 17.01.19 18:26

Nikdy mě nenapadlo koukat, zda kouká po jiných ženách. By mě zajímalo, jak takové koukání vypadá, to musí být uplné zírání, že si toho všimnete nebo jste nemocné a být chlapem, tak od takové ženy uteču.

Božislava
Ukecaná baba ;) 2200 příspěvků 17.01.19 18:27
@GabinkaCh píše:
Můj se po jiných nekouká.To by viděl to rodeo

A můžou cizí koukat po tobě?

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 17.01.19 18:27

@GabinkaCh stihacka :mrgreen:

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1104 příspěvků 17.01.19 18:27
@akavi píše:
Většinou si říkám něco jako: „Jen se koukni,ta by ti stejně nedala.“

To máš doma takového zoufalce? 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >