Reklama

Muži zdejší, snesli byste to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

darka15
Kecalka 252 příspěvků 19.07.18 07:29
Muži zdejší, snesli byste to?

Téma je asi spíš pro chlapy, ale i ženské se mohou přidat :D

Muži vezdejší, snesli byste dlouhodobě komunikaci s partnerkou ve stylu : Kájíčku, dáme si obídek, bude masíčko a kávička, já si dám čajíček, ty si dáš dortíček a pak pojedeme autíčkem na na výlet…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Ijen
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 19.07.18 07:33

Ja bych to nesnesla a muj muz urcite ne. Ani kratkodobe :mrgreen:

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 4098 příspěvků 19.07.18 07:34
@darka15 píše:
Téma je asi spíš pro chlapy, ale i ženské se mohou přidat :DMuži vezdejší, snesli byste dlouhodobě komunikaci s partnerkou ve stylu : Kájíčku, dáme si obídek, bude masíčko a kávička, já si dám čajíček, ty si dáš dortíček a pak pojedeme autíčkem na na výlet…

Ne, takovou ženušku bych brzičko poslal do prdelky… :jazyk: :mavam:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10390 příspěvků 19.07.18 07:34
@darka15 píše:
Téma je asi spíš pro chlapy, ale i ženské se mohou přidat :DMuži vezdejší, snesli byste dlouhodobě komunikaci s partnerkou ve stylu : Kájíčku, dáme si obídek, bude masíčko a kávička, já si dám čajíček, ty si dáš dortíček a pak pojedeme autíčkem na na výlet…

Nic podobného bych na adresu dospělého chlapa pronést nemohla. Vlastně ani na dítě takhle nemluvím.

Luciferka_j
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 2 inzeráty 19.07.18 07:36

Takhle mluvila moje teta se strycem :zed: :lol:… a bylo to otresne pro nas vsechny, pritoze tak mluvili vsude a vzdy… nakonec se rozvedli a stryc uz tu mezi nami neni, ale z tohoto si delame legraci dodnes :lol: :lol: :lol: .. lasecko, dal by sis masicecko? :lol: :lol: :lol:

Příspěvek upraven 19.07.18 v 07:37

Kriss Tina
Závislačka 4734 příspěvků 19.07.18 07:36

Já bych takovou komunikaci nesnesla ani s dítětem natož mezi dvěma dospělýma lidma 8o

Černá vdova
Echt Kelišová 8538 příspěvků 19.07.18 07:37
@darka15 píše:

Strašné, i když si dovedu představit ještě horší odvárek výše uvedených slovíček :mrgreen: .

Malaga
Generální žvanilka 24369 příspěvků 19.07.18 07:37
@darka15 píše:

Nejsem muz, ale znam 2 muze, kteri komunikuji presne jak pises. Takze to neni jen zenska zalezitost. U jednoho to pusobi az priteplene a druhy je takovy zzenstily- typ domaci hospodynky (doktor Kaja ze Slunce, seno)…ale ony takhle mluvi i jejich partnerky, tak tezko rict, kdo koho nakazil. :mrgreen:

kacakaca
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 19.07.18 07:40

Boze, ted se nezbavim predstavy, ze nekdo takhle komunikuje i v posteli :poblion: .

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1518 příspěvků 19.07.18 07:48
@darka15 píše:

Tohle téma tu již bylo několikrát. :roll:

Co je ti do toho jak si ostatní mezi sebou mluví?  :nevim:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 19.07.18 07:51
@AlphaOmega píše:
Tohle téma tu již bylo několikrát. :roll:Co je ti do toho jak si ostatní mezi sebou mluví? :nevim:

A co je tobe do toho, jak si ostatní mezi sebou diskutuji? Kdyz te to nezajímá, tak proc sem lezes? :kytka:

Klopotkova
Kelišová 7274 příspěvků 19.07.18 08:08
@darka15 píše:

Chybí tam slovíčko „výletíček“. Takhle bych nemluvila ani s dítětem, ale znám dokonce muže, kteří tak mluví a je to děs. :lol: :cert:

Klopotkova
Kelišová 7274 příspěvků 19.07.18 08:11
@Marie432875 píše:
A co je tobe do toho, jak si ostatní mezi sebou diskutuji? Kdyz te to nezajímá, tak proc sem lezes? :kytka:

:kytka: :pankac:
Klasika. Zakladatel/ka založí téma a někdo tady položí dotaz „Co je Ti do toho?“ apod. :cert:
Taky nechápu, proč někteří chodí tam, kde je dle nadpisu jasné, že kašičky a lahvičky se řešit nebudou. Když mě něco už dle nadpisu pobuřuje, tak tam logicky nelezu. :nevim:

samá práce
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 19.07.18 08:12

Ale s klidem. Kdyby mi každej den říkala. Tady máš dvouticícivoučku a běž si užít života a já zatím půjdu do prácičky, tak bych to i vydržel. ;)

Klopotkova
Kelišová 7274 příspěvků 19.07.18 08:13
@AlphaOmega píše:
Tohle téma tu již bylo několikrát. :roll:Co je ti do toho jak si ostatní mezi sebou mluví? :nevim:

Tak sem nelez, když Tě téma nezajímá. Odchod na párek. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama