Muži zkusili porodní bolesti

Napsat příspěvek
Velikost písma:
47759
21.1.13 21:47
@lencaplenca píše:
Být těmi porodními asistentkami, asi bych se válela smíchy po zemi :mrgreen: Chlapcům patří dík za to, že do toho šli a už ví… :lol:

tak já být pa, tak protacim oči a nelíbí se mi ten jejich smích, dělají z toho pánové až moc velkou komedii :roll: Já vím, moc to zeru :oops: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1150
21.1.13 21:49
@ivana-domca píše:
tak já být pa, tak protacim oči a nelíbí se mi ten jejich smích, dělají z toho pánové až moc velkou komedii :roll: Já vím, moc to zeru :oops: :lol: :lol:

Já myslím, že byli sakra nervózní a kdyby se jim podívali do gatí, asi by našli poklady. :mrgreen: Proto se tak smáli…nervozita má mnoho projevů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
21.1.13 21:51

Kdo tohle vymyslel??? :lol: :lol: moc jsem se bavila :dance: s tím adrenalinovým zážitkem to je super nápad :potlesk: můj horší porod byl vyvolaný trval 2 hodiny, nakonec s epiduralem to byla pohoda… podruhé 20 min na sále. Manžel si to pěkně vychutnával se mnou, tak asi trochu tuší jaký to může být 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3234
21.1.13 21:51

@NikynaU tak můj ví kulové jak porod probíhá, protože ani u jednoho porodu nebyl, takže si to jen představuje, podle času, který jsem na porodním boxu strávila (první porod 2h, druhý 30minut) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47759
21.1.13 21:53
@lencaplenca píše:
Já myslím, že byli sakra nervózní a kdyby se jim podívali do gatí, asi by našli poklady. :mrgreen: Proto se tak smáli…nervozita má mnoho projevů…

i to je možné a to měli velice příjemné pa, si to měli zkusit v klasické porodnici, kde kolikrát musí ležet na monitoru jen na zádech a pod. to by pak nestačili pánové koukat a vzdali by to dřív :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3234
21.1.13 21:55
@ivana-domca píše:
tak já být pa, tak protacim oči a nelíbí se mi ten jejich smích, dělají z toho pánové až moc velkou komedii :roll: Já vím, moc to zeru :oops: :lol: :lol:

tak každý se s nervozitou a bolestí vyrovnává po svém, někdo řve, někdo brečí, někdo se směje :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47759
21.1.13 22:03
@Michaela23 píše:
tak každý se s nervozitou a bolestí vyrovnává po svém, někdo řve, někdo brečí, někdo se směje :nevim:

jo já to chápu, jen si nedokážu predstavit, že se na porodnim sálu smeju, to by asi personál nechápal :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10846
21.1.13 22:11

Tak hrozný to asi nebylo, když si jeden z nich nechal po celou dobu na hlavě čepici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.13 22:32

Jééééé pobavila jsem se, ale čest pánům, že do toho šlo Věřím že ta simulace až tak strašná nebyla, ale na konci už byli pěkně zdrchaní takže aspoň trošku zažili zač je toho loket. No pokud je to přivede k větší úctě k mateřství a vůbec k ženách tak to k něčemu bylo. :potlesk:

PS:myslím že dobrovolně by do toho jen tak nějaký chlap nešel, takže za mě klobouk dolů pánové :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
renč
21.1.13 22:43
@ynax píše:
Super video - zavedla bych to jako povinný kurz pro čerstvě vystudované gynekology
:pankac:
  • Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
22.1.13 07:06
@NikynaU píše:
@Bábi Zlopočasná Já se mohla u posledních kontrakcí zbláznit a tlačení? Nic!

Moja slecna sa hrala na supermana a sla ruckou napred… vraj to bolelo ze som bola ponatahovana viac nez je zdravo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3370
22.1.13 08:30

Chtěla jsem taky tuto diskuzi založit :-D ještě, že jsem napřed koukla. jestli náááhodou už to tu není :lol: :pankac: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
22.1.13 08:42

To by mělo být jako povinný pro všechny muže :) :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5859
22.1.13 09:51

A to byli chlapci ještě v takovém hezkém pokoji, s příjemnýma asistentkama, nikdo jim nedělal klystýr a další příjemnosti…ale i tak jsou dobrý, že si to zkusili :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3361
22.1.13 10:12

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale mohli si kdykoliv říct, že už to stačí…já si to v půli porodu také rozmyslela a rodit nechtěla…bohužel mi nic jiného nezbylo… :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat