Muzikál na ledě - Brno Rondo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janli
Kelišová 6826 příspěvků 03.11.18 00:07
Muzikál na ledě - Brno Rondo

Ahoj děvčata, dneska vyrážíme do haly Rondo - DRFG Arena Brno na muzikál na ledě Máša a Medvěd. Nikdy jsem na ničem podobným nebyla a vůbec nemám tušení, co mám čekat. Jak moc teple se oblíct, jestli třeba vzít deku dítěti, nějaký vychytávky apod. Za každou radu budu vděčná, nechci se tam cítit jako venkovan ve městě. Lístky máme do VIP - to se nechlubím, jen upřesňuju :mrgreen:.
Díky :kytka:

Reakce:
Uživatel je onlinedebra.morgan
Kelišová 5149 příspěvků 03.11.18 06:32

chodim tam na hokej, deku na prikryti bych nebrala, mozna nejaky podsedak pod zadek, jestli budete sedet.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Svědek promluvil o muži, který se pokusil upálit: Muselo to mít souvislost s Palachem

V pátek odpoledne se na Václavském náměstí pokusil o sebevraždu starší muž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >