Můžou být husté, krepaté vlasy krátké?

57
12.5.16 01:24

Můžou být husté, krepaté vlasy krátké?

Ahoooj mám velké dilema.
Mám vlasy pod prsa, hodně tmavě hnědé, a mám oválný obličej. Chtěla bych se nechat ostříhat tak na ramena, ale moje vlasy jsou přirozeně hodně husté a tak středně vlnité. Nevím jestli by vlasy vypadaly dobře i na ta ramena, zvlášť když je nechci moc žehlit nebo jinak rovnat, chci aby vypadaly zdravě. Poraďte :) :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54875
12.5.16 05:23

Můžou, ale vypadá to jak helma nebo květák.
Málo které to sluší záleží na tvaru obličeje.
Mám hodně husté vlasy, vlnité a ostříhala jsem se krátko jednou na zakladce, zestarla jsem a vypadala jak muzatka, s kvetakem prostě hnus.
Nikdy už si nakrátko vlasy neostriham. Zkus třeba budes spokojena, bude se ti to líbit. Ale mi se krátké vlasy líbí na málo které, většina nemá na to obličej a jen se zosklivi.

Edit.Aha mi se to zobrazilo až ted na mob. celé. že pises po ramena, tak to jo to půjde.
Jsem myslela, že chceš úplně krátký sestřih.
Sama zehlim. Protože to je pak strašně neforemné, ty vlasy vlnité a přidává to roky, si připadám když necham kudrny, že jsem se zasekla v 70tych letech :-D.
Dcera má kudrnaté a té to sluší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.16 05:59

Nechces hodit fotku? Ja jsem se jednou ostrihala na kratke a byla to nocni mura. V lete nebo trosku vlhcim vzduchu se mi hned vlasy zvlnili a byla jsem jak ovce. Vypadala jsem o hodne strarsi, ale ot mluvim o kratsich vlasech. Po ramena jsem mela taky vlasy a to bylo v pohode. Vlasy se mi tolik nevlnili jako kdyz jsou delsi. Prave ted taky uvazuji jestli si mam nechat delsi vlasy a nebo po ramena.

• Citovat
  • Nahlásit
838
12.5.16 06:24

Nedělala bych to. Měla jsem tenhle typ vlasů, dokud jsem nepoužila BK a na takhle krátko jsem byla. Hrůza :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2101
12.5.16 06:38

Mam takove vlasy a mam je po ramena. Myslim, ze dobry ;) ale po umyti si je nerozcesavam. Proste umyju, necham volne uschnout a mam prirodne vlnite vlasy. Mne i manzelovi (i ostatnim) se to libi vic, nez kdyz jsem je mela delsi ;) :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2497
12.5.16 07:18

V zadnem pripade :cert: mela jsem jednou a nikdy vic :D mam huste hodne vlnite vlasy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3150
12.5.16 07:40

Nechala bych si poradit u dobrého kadeřníka..ale 2 spolužačky mely taky huste vlasy jedna takove vlnite a druha fakt jakoby krepkaté, obě musely mít vlasy tak po prsa,(u te s krepkatými tmavými- ani bych si ji nedovedla představit s kratšími, takhle ji to sluší moc…jak se ta druhá nechala zastřihnout více než obyvkle asi po ty ramena, tak to pak často nosila v culíku protože od zátylku se jí dělaly takové chumlovité vlny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4113
12.5.16 07:48

Buď bych je nechala dlouhé, nebo bych je ostříhala pod podmínkou, že je budu foukat nebo žehlit. Já se přikláním ale k dlouhé variantě :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47680
12.5.16 08:06

A co myslis tim krepate vlasy? takovy vlasy asi moc zdrave nevypadaj ani nevyzehleny ne? myslis neco jako sara sandeva? ja bych asi dlouhy a rozcesany vlasy mela neco podobnyho mozna ne az tolik husty.. ale vubec se mi takoy vlasy nelibi, ale tyhle holce to fakt slusi :palec: tak treba i k takovy typ vlasu sedi..no na me se mi to nelibi vubec, tak nosim podkovu a zehlim a jsem spokojena :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
417
12.5.16 08:30

Ja mam vlasy pod prsa hodne huste a krepate. Ostrihat se chci uz nekolik mesicu, protoze me nebavi to cesat atp. :mrgreen: ale neudelam to, kdysi jsem to to tak mela, a bez zehleni jsem nemohla vyjit ven. Opravdu jak helma, takovy mensi afro :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23078
12.5.16 08:41

Já si myslím, že když se smíříš s ležérním nedbalým stylem, tak by to mohlo jít :D
Zkus kadeřnici, aby doporučila třeba zajímavý sestřih. Je dobré vlasy prostříhat (mě to kadeřnice dělá skoro pokaždé a tvrdí mi, že mám hodně vlasů, já si to teda až tak nemyslím). Ale mám taky vlnité vlasy se sklonem ke krepovitosti a jednou jsem měla kotvu. Děs běs, naposledy. TeĎ je mám kratší a nechávám dorůstat. Ale po mytí musím profoukat s kulatým kartáčem nebo suché trošku vyžehlit, aby se mi to líbilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54875
12.5.16 09:42

To ja takhle resim ombre bych chtěla. Měla jsem vybrané fialové konečky nebo růžové, to mi muž nadal jestli nejsem prastena. Že mám tři decka nehodí se to. Jsem chtěla trošku omladit.
Nechtěla jsem žlutou klasiku. Bez vyžehlení na veřejnost nevylezu.
Ale bojím se jak to na těch hustých vlasech bude vypadat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2372
12.5.16 12:27

Mě se to líbí. Sama to tak nosím. Navíc ted kratší vlnité vlasy letí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2101
12.5.16 13:49
@Quinn7 píše:
Mě se to líbí. Sama to tak nosím. Navíc ted kratší vlnité vlasy letí.

Tak toto nejsou huste krepate vlasy :nevim:

Mam vlasy takhle nejak a jsem spokojena ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2372
12.5.16 14:24

@Zorbas no tak to je vlastně asi pravda. Ale prostě mi to nepřijde špatný. Já mám taky hustý a vlnitý vlasy. Klučičí účes mít nemůžu to bych vypadala jak ovce, ale todle mi přijdou prostě polodlouhý vlasy. Já bych do toho šla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat