Můžou být jiné druhy morčat spolu v kleci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MaxPes
Povídálka 14 příspěvků 10.03.18 21:35
Mužou být jiné druhy morčat spolu v kleci?

Ahoj, doma mam uz jedno starsi morcatko a vypada to ze brzy umre a to ja nechci! Delam ji krasne stari, ale snad tu bude jeste dlouho. Ale ted k tematu. Prala bych si morce rozetku, dalmatin a asi rozetku. A nevim jestli muzou byt spolu neznama plemena, tak se ptam jestli to nevite vy. Myslim si ze kazde plemeno ma jiny jazyk a aby si rozumeli! Moc vas prosim za odpoved, dekuju
Eli :nevim:

Reakce:
Fjodorka
Extra třída :D 11327 příspěvků 10.03.18 21:42

Morče je morče.

Kakika
Neúnavná pisatelka 15219 příspěvků 10.03.18 21:47

@MaxPes rozumí si i kočka a pes, pokud jsou na sebe zvyklí od malička (často ani to není podmínkou). Morče je jeden živočišný druh. Bez ohledu na vzhled.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.18 21:56

Tak překladatele k nim… :think:

MaxPes
Povídálka 14 příspěvků 10.03.18 21:57
@Anonymní píše:
Tak překladatele k nim… :think:

Mozna, uz vidim jak tam maji ten prekladac v telefonu :potlesk: :think:

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 10.03.18 22:05

My měli normální morče a ta porodila morčátka a 2 byly rozetky a 1 klasika normální jako máma, tak bych řekla, že je to jedno. Teda doufám, že si máma s dětmi rozuměla :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.18 22:24
@MaxPes píše:
Mozna, uz vidim jak tam maji ten prekladac v telefonu :potlesk: :think:

myslela jsem, toho překladatele pro hluchoněmé… ;)

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 11.03.18 02:01

Máme skinny a budeme kupovat ještě normálního chlupáče. Je úplně jedno jestli jedno má krátký chlupy nebo dlouhý nebo je jedno černé a druhé bílé

DAMIELKA
Stálice 84 příspěvků 11.03.18 03:03

Ahoj, mám normální a rozetku spolu. Snesou se a ochraňují vzájemně.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 11.03.18 14:56

@MaxPes neřeš, jsou to prostě morčata, měli jsme peruánce a hladkosrstvé a naprosto v pohodě.. pořád je to jen morče

Nikity
Nováček 1 příspěvek 07.02.19 03:04
Niki

Ahoj prosím o radu,mám samce a samičku ktere se narodily mláďata které jsou teď 3 týdny staré. Chtěla bych vědět jestli můžou být v kleci společně ze samečkem nebo jim může nějak ublížit? Doteď jsem je měla oddělené. A taky mám strach o samičku …zda se mi ze mláďata od ni až příliš moc pijí a nevidím nic jiného jen jak ji sosák,samička se mi zdá hodně deprimovana myslela jsem že je ve stresu jen kvůli častým návštěvam ale ono to bude něco jiného moc se nehyne nebeha po kleci jako dříve… a vydává zvuky podobné povzdechum prosím poraďte mi mám o ni strach je to muj malý milacek..prosím poraďte mi :zed: :zed:

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 07.02.19 07:00
@Nikity píše:
Ahoj prosím o radu,mám samce a samičku ktere se narodily mláďata které jsou teď 3 týdny staré. Chtěla bych vědět jestli můžou být v kleci společně ze samečkem nebo jim může nějak ublížit? Doteď jsem je měla oddělené. A taky mám strach o samičku …zda se mi ze mláďata od ni až příliš moc pijí a nevidím nic jiného jen jak ji sosák,samička se mi zdá hodně deprimovana myslela jsem že je ve stresu jen kvůli častým návštěvam ale ono to bude něco jiného moc se nehyne nebeha po kleci jako dříve… a vydává zvuky podobné povzdechum prosím poraďte mi mám o ni strach je to muj malý milacek..prosím poraďte mi :zed: :zed:

Samce k ni nedavej,dokud nechces mit dalsi mladata.
Jinak mala morcata jsou schopna uz od narozeni se sama krmit, pridej do stravy okurku,mrkve,jablka ne,ovesne vlocky a tim pomuzes samici :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >