Muzou byt v koupelne dvere se sklem?

347
17.11.15 10:33

Muzou byt v koupelne dvere se sklem?

Prosim prosim, mate nekdo, nebo co si myslite o dverich se sklem do koupelny?

Bohuzel nam do hodne uzke chodby vychazi 4 dvere vedle sebe :(
Kotel, koupelna, wc a kumbal a bojim se, ze 4 plne drevene dvere za sebou budou vypadat blbe, jak v nemocnici :)

Tak premyslim, ze bych to „ozvlastnila“ temato dverma, plne sklo by neslo, to chapu ze je do koupelny moc „pruhledne“, ale pres tyhle by slo videt jen svetlo.
Nebo je to uplne blbe? A lepsi nez plne, se sklem, plne a plne v rade bude dat vsechny stejne?
(Barva bude plus minus stejna, bile zdi, podlaha sedohneda a strop beronovy, to jen pro detail ;) )
Naproti teto rade budou 3 dvere, pravdepodobne tyto pruhovane (loznice), vedle s celym sklem (predsin) a vedle pruhovane (dets. pokoj).

Dekuji za nazor :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Run
20682
17.11.15 10:37

Mě se teda vůbec neíbí. Vypadají spíš jak vchodové a ještě divné. Mě se líbí ty celoskleněné - mléčné sklo nebo i nějaké s ornamentama (to se asi řeší spíš těma fóliema) Hlavně do úzkého prostoru, co potřebuje světlo. Akorát nevím, jak by to šlo s dětma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13787
17.11.15 10:38

My máme do koupelny celé skleněné, vedle jsou dveře do ložnice a to jsou celé dřevěné a naproti skleněným jsou ještě jedny a ty mají jeden skleněný pruh od zdola dolů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
17.11.15 10:43

Taky máme 3/4 dveří v koupelně skleněných. Máme malou koupelnu přímo naproti luxferám v chodbě, tak aby tam šlo světlo, máme tam takové to hrubé sklo, takže tam není vidět. Kdyby tam byly dveře celé dřevěné, asi bych měla klaustrofóbii, koupelnička má 1,8×2m :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 10:49

Si muzete vybrat i vice sklenene, kdyz tam bude matne sklo proc ne, mam souapcky na pul drevo na pul sklo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26893
17.11.15 10:50

@Agiba
Já bych v tom neviděla žádný problém… dveře se mi moc líbí :palec:

Tedy pokud to sklo v nich není průhledné. Pokud je mléčné tak rozhodně ano… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7327
17.11.15 10:55

Taky jsem o tom uvažovala…už kvůli skleroze většiny členů domácnosti, včetně mě… Už se mi X krát stalo, že jsem odpoledne přišla domů a zjistila, že se v koupelně svítilo…CELÝ DEN!!! Ráno někdo zapomněl zhasnout…plné dveře, dole žádná škvírka… :zed: Takže až bude chvíle, budou prosklené dveře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
17.11.15 11:01

My máme do koupelny normálně prosklený jako v celým bytě, takový to hrbolatý ;) takže je vidět max obrys ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2739
17.11.15 11:07

Rozhodně bych dala do chodby, kde bude sedmero dveří, všechny dveře stejné. Máme dveře s úzkým sklenenym pruhem z matného skla, je vidět jen světlo, max. silueta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
17.11.15 11:17

Mně se to nelíbí, ale tohle je o vašem vkusu :nevim: Měli jsme prosklené v nájemním bytě, dveře byly hned vedle umyvadla a jak jsem si u zrcadla lakovala vlasy, tak sprej dostříkl na zavřené dveře a sklo zničené, nešlo to dolu ničim :nevim:

Nemám ráda, když nejsou všechny dveře stejné, my máme prosklené jen mezi chodbou a halou (ale jsou naprosto stejné jako ostatní, jen je v jedné části místo dřeva sklo).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23888
17.11.15 11:36

@Agiba mame v koupelne celosklenene, mlecne. Propousti svetlo na chodbu ale do koupelny videt neni, max hodne rozoztrenou siluetu…
Ostatni dvoje dvere na chodbe jsou stejne, jen vypln drevena…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Liz
2054
17.11.15 11:47

Manzela rodice maji do koupelny dvere z mlecneho skla. Kdyz je v koupelne zapnute svetlo a nekdo je uvnitr, tak je ciste videt silueta a presne co dela. Sklenene dvere do koupelny bych poridila jen v pripade, ze bych bydlela uplne sama a planovala bych nikdy domu nepozvat zadnou navstevu, jinak mi to pripada nevkusne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2683
17.11.15 13:36

@Agiba Vyvarovala bych se kombinaci různých výřezů se sklem. Když už prosklení tak vklo vždy v bezpečnostním provedení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83602
17.11.15 13:41

Nechtěla bych dveře se sklem.Moji rodiče měli, ale to bylo ještě ve starém domě. Tam většinou byly skleněné. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
17.11.15 22:37

Dekuji za nazory :) tak ja dam asi plny :) nebo nevim :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu