Můžou mi dítě vrátit ze školky když...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 08:07
Můžou mi dítě vrátit ze školky když...

Zdravím maminky máte některá zkušenost s tím že Vaše děti jsou přijaté do školky ale vy víte že některé činnosti ještě nezvládají na 100 procent? Například dcera si řekne na záchod na poslední chvíli proto je občas mokrá a tak ji posadím na záchod vždy jednou za hodinu ona se vyčurá ale kakat to vždy děla někde v rohu mezi pulky a potom řekne že chce kakat což už je kolikrát take pozdě. Když jsme byli na zápisu ve školce nic jsem neřekla protože jsem byla přesvědčena že do záři to zvládne ovšem neni to dokonalé. Dcera hodně odkouká od druhých dětí na což trošku spoléhám v te školce ze se nebude chtít nechat zahanbit ale mám obavu aby s ní učitelka měla trpělivost a aby mi po prvním dni ve školce neřekla že tam nepatří Ještě jeden dotaz mám to te učitelce hned ráno při nástupu do školky říct budu asi připadat jak neschopná matka. Vyzkoušela jsem snad už úplně všechno aby to zvládala na 100 procent ale nic na ni nezabírá. Dávám to z osobních důvodů anonymně děkuji za pochopení

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 30.08.18 08:11

Takové dítě bych do klasické školky nedala. Není na to připravená a možná z toho bude mít stres. Nechala bych si ji doma nebo do nějaké soukromé, kde na nácvik techto veci mají čas.

Uživatel je onlinepannda
Kelišová 6637 příspěvků 33 inzerátů 30.08.18 08:11

Můžeš čekat odezvu v tomto směru, pokud se to bude dít denně..Spíš jde o to, že poprvé ve školce bude mít víc stresu, takže možná bude i hůř na to, aby si zavčas řekla.

VitaminC
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 30.08.18 08:15

Nastupem do skolky se to jeste zhorsi. Takove dite do skolky nepatri. A uprimne ani nechapu tvou nulovou sebereflexi.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8784 příspěvků 30.08.18 08:17

Nevím no, měli jsme ve školce i malé děti, občas se nehoda stala, tak stala, dítě se převléklo a bylo, v beruškách mělo i pár dětí pod sebou na spaní podložku. Nebylo to na denním pořádku a dítě jsme za to teda určitě domů nevracely, ale já měla hlavně předškoláky :)

Kelsey
Hvězda diskuse 44893 příspěvků 30.08.18 08:18

Nestras predem. Deti se chovaji bez rodicu jinak, jak je zname doma. Kdyz tam nebudes, tak se zacne spolehat na sebe.
Taky se muze stat, ze bude nehoda p. uc. ji to vysvetli a mala snaz pochopi, prijme fakt, ze si musi sve potreby hlidat. A dalsi fakt je, ze opravdu muze okoukat od spoluzacek.
Nedostatky se vytridi a bude to dobre.

Evka73
Závislačka 2673 příspěvků 30.08.18 08:19

Nevím kolik je dceři, jestli je nutné, aby do školky nastoupila. U nás ve školce dost často posílají na toaletu, takže většina dětí vydrží a nepotřebují v mezičase. Až si občas říkám, jak jsou ty děti dobré, že čůrají na poslání :potlesk: . Takže když přivedu na 8.hodinu, jdou v 9.před svačinou, pak po svačině, tj. v půl 10. Pak jdou ven, vrací se v 11, vyčůrat. V půl 12 jsou poslané znovu, je oběd, po obědě jdou zase. Ale je to třída maličkých dětí, takže tam je trochu jiný režim než u těch starších.
Pokud to školka umožňuje, docházela bych tam několik dní s dcerou a zvykala jí na jiné prostředí, ať ví, kde je záchod, zjistí jak to tam chodí a tak. Po pár dnech jí asi nevrátí, po týdnu třeba upozorní, po měsíci už to školka může řešit jako problém.

Adinka_2012
Závislačka 2603 příspěvků 8 inzerátů 30.08.18 08:23

Dle mé zkušenosti jsou velmi tolerantní k nehodám. Dokonce mi synovi, který šel ve 2,5 letech dávali na spaní plínku a nebyl vůbec žádný problém, ještě na mě hleděli, že to je úplně v pohodě. Ve 3 letech přecházel, to už byl na spaní bez plíny, resp. po pár dnech přestali dávat, protože byla suchá. Pár nehod bylo, dostala jsem na vyprání ložní prádlo a nikdo z toho nic nedělal. Když byla nehoda přes den, tak převlékli a prádlo dali do sáčku. Opět se z toho nic nedělalo. Dokonce se jeden kluk také občas pokaká, opět převléknou. V další MŠ dávají dětem plínu i přes den, mají tam děti od 2 let. Nikdo syna z MŠ nevyhazoval kvůli nehodám. Ve školkce se chodí na záchod hromadně skoro pořád. Myslím, že to zvládnete. Ale učitelku bych o všem informovala…Nechápu komentáře, že není na MŠ připravena. To vaše děti byly 100% bez nehod? Koukám, že uč. v MŠ jsou daleko vstřícnější a chápavější než maminky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 08:25

Dceři jsou 3 roky ona moc dobře ví že se tyhle potřeby dělají na záchod ,mám s ní dojem že to dělá naschvál pokud budou pravidelně chodit na záchod tak nevidím problém vydrží to na nové prostředí si zvyká celkem rychle do té školky jsme docházeli společně takže to tam zná ví kde jsou záchody . Ja tam sni byt nemůžu to ani nejde musím do práce

Evka73
Závislačka 2673 příspěvků 30.08.18 08:30

Upozornila bych učitelky, dala bych dostatek oblečení na převlékání, kdyby se nehoda stala, ať mají do čeho převléknout. Vím že nás ve školce upozorňovali, že občas řeší do čeho dítě převléknout a použijí klidně oblečení kamaráda, protože dítko nemá nic připraveno :nevim: . Myslím že 3.letá si už po čase dobře zvykne, u nás v případě nehody nedávají ani povlečení domů.

Zuzanec
Kecalka 270 příspěvků 30.08.18 08:31

Já bych to neřešila , dopředu nic neříkala, třeba to bude v pohodě. A pak to mohou připadat stresu z nového prostředí. Myslím, že ji nikdo vracet nebude. Malá šla ve 2,5 , parjrat mi vrátili akorát kalhotky, do kterých si cvrkla ne se úplně počůrala a vše ok

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25230 příspěvků 30.08.18 08:42

JEstli ji musíš posazovat na záchod každou hodinu, sama si neřekne, tak do školky nepatří. Jestli bude mít jen občas nehodu, tak to půjde.

kve-tinka
Závislačka 4452 příspěvků 6 inzerátů 30.08.18 08:46

Ja bych dala,ucitelku na to upozornila,nabalila ciste pradlo. Nikdo ti hlavu trhat nebude a jak se pise,u tech malosu ucitelky hlidaji pitny rezim a wc,takze vse hromadne. ;)

vertunka
Závislačka 4714 příspěvků 30.08.18 08:49

No takove dite bych do skolky nedala. Moje dcera (2,5) jde v pondeli taky do skolky, ale na zachod uz chodi uplne sama.
Ale kdyz MUSIS do prace, tak neni na vyber. Dej ji tam a uvidis no. Ja osobne myslim, ze vracet ti ji nikdo nebude. A treba se dcera opravdu chytne okolnich deti a pujde ji to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 08:51

sama si zajde na záchod i si řekne ale stane se počurá se a proto ji preventivně co hodinu posadím na záchod

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >