Můžou mi zakázat kouřit v nemocnici?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 18:01
Můžou mi zakázat kouřit v nemocnici?

Zdravím, můžou mi zakázat kouřit v nemocnici? Mě osobně to přijde jako narušování mé svobody.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

lucenka
Vesmírná mluvilka 32544 příspěvků 30.07.18 18:02
@Anonymní píše:
Zdravím, můžou mi zakázat kouřit v nemocnici? Mě osobně to přijde jako narušování mé svobody.

Pokud ti vadí, že je někde zákaz kouření, tak tam nelez ;)
A samozřejmě, že v nemocnicích je zákaz kouření, někde jsou venku kuřácké koutky

prekvapenana2
Kecalka 253 příspěvků 30.07.18 18:03

Jako že by sis zapálila v čekárně? :lol:

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 30.07.18 18:03

V nemocnici se nekouří. Na některých zahradách bývá vyhrazený prostor pro ty smradlavce.

Příspěvek upraven 30.07.18 v 18:04

divine woman
Echt Kelišová 8857 příspěvků 30.07.18 18:04

Ano můžou.

radúna
Extra třída :D 12009 příspěvků 30.07.18 18:04
@Anonymní píše:

Ano, můžou ;) .
S tou svobodou opatrně - kouření je závislost a ta se od svobody diametrálně liší ;) .

Uživatel je onlinehani28
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 30.07.18 18:05
@prekvapenana2 píše:
Jako že by sis zapálila v čekárně? :lol:

Nebo rovnou na pokoji v posteli? :lol:

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 30.07.18 18:07

nesnáším když jdu do nemocnice a před vchodem stojí hlouček čmudilů a ani se neuhnou, fakt nádherný pohled jak v těch županech hulí

blumen
Hvězda diskuse 41963 příspěvků 30.07.18 18:07
@Anonymní píše:

Mas tam nekde koutek na koureni, byva.

Nebo ses pacient a koureni dokonce ohrozuje tve zdravi, tak proto?

Janli
Kelišová 6037 příspěvků 9 inzerátů 30.07.18 18:08

Bohudík je ve většině nemocnic zákaz kouřit v celém areálu. Narušování tvojí svobody? Si děláš srandu, ne?

neumisa
Neúnavná pisatelka 19381 příspěvků 30.07.18 18:09
@Anonymní píše:

ano, nemocnice spadají pod protikuřácký zákon. Jedinou výjimku mají uzavřená psychiatrická oddělení. Takže choď čoudit za plot mimo areál.

Kaileee
Kecalka 295 příspěvků 30.07.18 18:11

venku asi budeš moct, bohužel…

odlaska
Kecalka 298 příspěvků 30.07.18 18:11
@ka2ka píše:
nesnáším když jdu do nemocnice a před vchodem stojí hlouček čmudilů a ani se neuhnou, fakt nádherný pohled jak v těch županech hulí

A nejhorší je to před porodním oddělením. Bych těm maminám s pupkem a cigárem v hubě vždycky nejradši nějakou ubalila přímo do ksichtu…

Kaileee
Kecalka 295 příspěvků 30.07.18 18:11
@Janli píše:
Bohudík je ve většině nemocnic zákaz kouřit v celém areálu. Narušování tvojí svobody? Si děláš srandu, ne?

u nás bohužel ne, udělali tam krásné altánky a vypadá to tam jak v kuřárně, všude.. i sestřičky a ošetřovatelky tam pořád vysedávají, hnus

Russet
Extra třída :D 11702 příspěvků 30.07.18 18:12
@Anonymní píše:

Zkus si na plicním zapálit na pokoji. Nebo rovnou v porodnici vedle mimina :poblion:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >