Můžou neštovice začít bolestí v krku?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
544
14.5.22 08:05

Můžou neštovice začít bolestí v krku?

Hezký den, maminky. Začaly některému z vašich dětí neštovice bolestí v krku? Syn měl před 12dny kontak s holčičkou s neštovicema a dnes do rána bolest v krku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16496
14.5.22 08:14

Někomu začínají jako viróza a teprve potom se objeví pupínky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
14.5.22 08:23

@nozu tak uvidíme jestli to bude náš případ. Když už mu není dobře, tak by bylo fajn, když by to byly zrovna neštovice a měli by jsme klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.22 11:49

Ano. Já k tomu měla i angínu ošklivou (neštovice jsem měla v 27, takže jsem si to vyžrala fest). A taky bolest hlavy a spavost.

• Citovat
  • Nahlásit
544
14.5.22 13:10
@Anonymní píše:
Ano. Já k tomu měla i angínu ošklivou (neštovice jsem měla v 27, takže jsem si to vyžrala fest). A taky bolest hlavy a spavost.

Unavený je, ale to bude i tím, že se vzbudil v půl čtvrté ráno a od té doby neusnul. Až teď asi před půl hodinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.22 13:23
@hanisv píše:
Unavený je, ale to bude i tím, že se vzbudil v půl čtvrté ráno a od té doby neusnul. Až teď asi před půl hodinou.

Jako děti měly bolest hlavy a únavu sotva den, já jako dospělá měla mnohem horší průběh. Nicméně nezbývá než počkat, zda se osype. Ale je fakt, že já ten krk měla špatnej už na pohled, když mi to začalo. Má tam něco?

• Citovat
  • Nahlásit
544
14.5.22 13:28
@Anonymní píše:
Jako děti měly bolest hlavy a únavu sotva den, já jako dospělá měla mnohem horší průběh. Nicméně nezbývá než počkat, zda se osype. Ale je fakt, že já ten krk měla špatnej už na pohled, když mi to začalo. Má tam něco?

Koukala jsem a nepřišlo mi, že by měl krk zarudlý. A říkal, že hlava ho nebolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.22 13:48

@hanisv u našich obou holek začaly jako viróza i s krkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
14.5.22 14:04

@Mellounowamanzelka a za jak dlouho se holčičky osypaly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.5.22 19:23

@hanisv starší cca 5. den tak na pohodičku a mladší zabolelo v krku a druhý den byla durch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat