Můžou otci dítěte upravit styk?

Anonymní
28.10.19 06:55

Můžou otci dítěte upravit styk?

Holky potrebuju poradit.
Mam syna 5leteho. Otec ditete ho ma soudne co 14 dni na vikend. Rozesla jsem se s nim po porodu. Nestaral se o syna 2 roky. Pak zacal pomahat atd. Udelal si ty vikendy soudne. Jenze…mam problem s tim jak mi syna vraci… maly se mi vraci domu s tim ze rika,, tatka rika ze chces tatku dostat do vezeni,,(kdyz me napadl a ja zavolala policii protoze mi syna chtel odnest nasilim coz jsem pak neprokazala syn si to ale pamatuje)..,,tatka rikal ze kdyz jsem byl miminko tak babicka s dedou ho vyhazovali,, (asi hleda vymluvu proc s nim nebyl ale i tak blbost),,mam rict ze tady nechci ciziho chlapa,,,tatka rika ze me nemas rada,, atd… proste otce jsem upominala ze tohle prehani a jeste jednou budu to nejak resit a taky ze chci.. vracel mi ho s infekceme na lulinkovi (vsejsem hlasila a resila s doktorkou protoze jakmile s nim vlezl do vany mel infekci celkem 3krat) kdyz se syn vracel od nej koktal… mam toho dost protoze ted neni schopny po vikedu s nim vydat pomalu hlasku…jsrm nastvana a nevim na koho se obratit? Ospod ne ten si ho pozve (jednou s nim maly nechtel jit a. plakal a otec mu rekl ze kdyz s nim nepujde ze na nej zavola policii mel 3apul sla jsem tam at mi pomuzou ze takhle s nim prece nemuze mluvit ze ho nemuze takhle strasit a nic jen si ho tam pozvali) kazdopadne zadna naprava a horsi se to…myslite ze kdyz se obratim na soud ze mi pomuzou? Nechci aby ho mel na ty vikendy i kdyz jsem. proti tomu nic nemela tak uz MAM. At se s nim vida ale uz nechci aby ho takhle ockoval! A nic nepomaha :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15376
28.10.19 07:02

Otec má právo na dítě a dítě má právo na tátu. Žádný soud mu víkendy 1× za 15 dnů nezakaze pokud není feťák nebo ho nezneuziva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 07:04
@jahuhudka píše:
Otec má právo na dítě a dítě má právo na tátu. Žádný soud mu víkendy 1× za 15 dnů nezakaze pokud není feťák nebo ho nezneuziva.

Takze to opravdu muze takhle. spinit me. a.navadet ho?

• Nahlásit
  • Citovat
6428
28.10.19 07:06

Další chudák dítě, přes které a před kterým si rodiče léčí svoje problémy a to, že neumí komunikovat. Radila bych vám postupovat společně, jakého otce sis pro dítě vybrala, takového má a ty s ním budeš muset nejméně ještě deset let komunikovat. Možná by bylo na čase začít spolupracovat. A určitě ne stylem,, já jsem máma, já rozhoduji". Má stejná rodičovská práva jako ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35362
28.10.19 07:10

Soud určitě podle tohoto nerozhodne. Pošle vás do poradny pro rodinu. Tak se spoj s otcem, návštěvu poradny mu navrhni, dotáhni ho na ospod, aby podepsal, že s tím souhlasí a tam se zkuste bavit prostřednictvím dalšího člověka. Tyhle věčné boje mezi rodiči jsou časté a určitě kvůli tomu mu soud nezruší kontakty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 07:16

Zakladatelko mela jsem skoro stejny problem. resila jsem pres ospod a detskou psycholozku a tam sice zjistili ze synovi to neprospiva pobyt u otce ale pokud ho ma jednou za 14.dni tak styk uz mu neskrouhnou…doporucili nam rodicum meditaci a otec tam nebyl ani jednou. nastesti otec po case prestaval mit zajem. jezdil jak se mu zlibilo, nekdy ho nevidel pul roku a ja podala podmet k soudu a ten mi vyhovel.ma ho jednou za mesic vikend a ani ten nedodrzuje nastesti.toho cloveka povazuji za negativni prinos pro syna do zivota.ma nahradniho tatinka, ktery se mu venuje a dava lasku a to je TATA

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.10.19 07:17
@Aduš8 píše:
Další chudák dítě, přes které a před kterým si rodiče léčí svoje problémy a to, že neumí komunikovat. Radila bych vám postupovat společně, jakého otce sis pro dítě vybrala, takového má a ty s ním budeš muset nejméně ještě deset let komunikovat. Možná by bylo na čase začít spolupracovat. A určitě ne stylem,, já jsem máma, já rozhoduji". Má stejná rodičovská práva jako ty.

Chudak dite ale ja ho do niceho nezatahuju nenapadlo by me mu rikat co se delo nebo tak a ze se delo hooodne… a uplne miluju vetu jakeho otce sis vybrala kristovanoho lidi se meni ze dne na den blbecka muzes poznat i za 10 let… zacal ke konci meho tehu fetovat(prisel k penezum a byl asi minutu uspesny) a 5let ho byl pro me uzasny clovek. Doufam ze tohle nepotka uz zadnou zenu.. ze se ji pritel zmeni z mesice na mesic v nrkoho jineho pul roku jsem se snazila mu,,pomoct,, bezduvodne… jak chtel prodat 2tydennimu miminku postylku tak jsem ho vyhodila v trenkach ven!!! A sbohem!! :srdce: vybrala.jsem si fajn to ano to ake neznamena ze bude syna deptat!!!

• Nahlásit
  • Citovat
6428
28.10.19 07:23
@Anonymní píše:
Chudak dite ale ja ho do niceho nezatahuju nenapadlo by me mu rikat co se delo nebo tak a ze se delo hooodne… a uplne miluju vetu jakeho otce sis vybrala kristovanoho lidi se meni ze dne na den blbecka muzes poznat i za 10 let… zacal ke konci meho tehu fetovat(prisel k penezum a byl asi minutu uspesny) a 5let ho byl pro me uzasny clovek. Doufam ze tohle nepotka uz zadnou zenu.. ze se ji pritel zmeni z mesice na mesic v nrkoho jineho pul roku jsem se snazila mu,,pomoct,, bezduvodne… jak chtel prodat 2tydennimu miminku postylku tak jsem ho vyhodila v trenkach ven!!! A sbohem!! :srdce: vybrala.jsem si fajn to ano to ake neznamena ze bude syna deptat!!!

Nikdo se nemění ze dne na den. Vlastně jo, u takových, co si prostě nedokážou přiznat, že v životě udělali chybu. Jasně, změnil se že dne na den a zrovna v těhotenství :zed: tohle tady člověk čte denně. Jestli s ním jednáš takovýmhle způsobem, ani se nedivím, že zbrojí proti tobě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35362
28.10.19 07:24
@Aduš8 píše:
Nikdo se nemění ze dne na den. Vlastně jo, u takových, co si prostě nedokážou přiznat, že v životě udělali chybu. Jasně, změnil se že dne na den a zrovna v těhotenství :zed: tohle tady člověk čte denně. Jestli s ním jednáš takovýmhle způsobem, ani se nedivím, že zbrojí proti tobě :nevim:

No a? A co kdyby udělala chybu? Co to mění na tom, že nemá otec dítě deptat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.10.19 07:27
@Anonymní píše:
Takze to opravdu muze takhle. spinit me. a.navadet ho?

Neuděláš s tím nic. U nás to byla tchýně, která čas od času otvírala školkovým dětem oči. :nevim:
Budeš muset vysvětlovat, jak to bylo doopravdy a čekat, až to pana otce přestane bavit. U nás to tchýni taky přešlo. A naschvály ex přešly také.

Někteří dospělí musí nejdřív dospět a otevřít oči. Pak teprve začnou řádně fungovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6428
28.10.19 07:30

@Tiger-lily tak to mají řešit jako dospělí. Což mi u nich nepřijde ani z jedné strany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3520
28.10.19 08:32
@Aduš8 píše:
Nikdo se nemění ze dne na den. Vlastně jo, u takových, co si prostě nedokážou přiznat, že v životě udělali chybu. Jasně, změnil se že dne na den a zrovna v těhotenství :zed: tohle tady člověk čte denně. Jestli s ním jednáš takovýmhle způsobem, ani se nedivím, že zbrojí proti tobě :nevim:

Ale změní. Znám takové případy. Po prvním dítěti ještě dobrý, po druhém začal ženu triskat. Atd. Ty ženy si nevymysli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 08:41
@Aduš8 píše:
@Tiger-lily tak to mají řešit jako dospělí. Což mi u nich nepřijde ani z jedné strany.

Co presne ti prijde nedospele? Prosim napis treba se polepsim :think: jestli si myslis jako to ze jsem ho vyhodila tak ano vyhodila prodal mi pracku, lednici, zlate prstynky a nausnice ja mu to odpoustela snazila jsem se o nas vztah bojovat ale mel kupce i na postylku! Ze jsem se zachovala jako mrcha?? To neudela ani nejvetsi sketa aby prodal miminku postylku jen aby mel na drogy!

• Nahlásit
  • Citovat
1117
28.10.19 08:43

...

Jo holka, jakého tatínka jsi svému dítěti vybrala takového má. Asi takový Úžasňák zase předtím nebyl, jen sis toho nevšimla, no… Bohužel mu rodičovská práva nikdo neskrouhne. Budeš to muset snášet dál. Jen synovi vysvětluj jak to je a on si obrázek za chvíli udělá sám, neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11378
28.10.19 08:46

Chodit hlásit na ODSPOD. Vyžádat si kontaktní psycholožku a začít tam s klukem chodit. A klukovi říkat pravdu jak co bylo. A čekat. Bohužel nic jiného nemůžeš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama