Můžou se ještě ukázat dvě čárky

Anonymní
15.4.20 11:53

Můžou se ještě ukázat dvě čárky

Ahoj holky prosím o vaše zkušenosti???? dnes mám 4 den zpoždění na testu skoro viditelný duch???? ještě než měla dorazit ms sem si všimla takový bílí lepkavy docela hustý hlen????‍♀️
Prsa mě bolí sou o něco těžší :oops: chvílemi bolí v podbřišku :zed: jsem měsíc po bio těhotenství a opravdu netuším kdy byla ovu :nevim: je tu ještě šance že se ukážou dvě čárky? Děkuji moc :nevim: anonymní kvůli tomu že tu mám známé nechci aby zatím něco věděli když to není na 100%

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15.4.20 12:04

Zkus za 2 dny udělat další test a uvidíš jestli bude sílit. Ovulace mohla být později. Já měla slabou čárku týden po vynechané ms, ale postupně sílila. I doktorce se to zdálo divné, poslala mě na krev a HCG jsem měla 35 tudíž mě strašila mimoděložním vzhledem k nízké hodnotě. Ale testy sílili i HCG stoupalo a teď už jsem ve 4. Měsíci. Vydrž 2 dny a udělej novej test a uvidíš jestli bude sílit. Držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 12:06

@Mařena.bublina :srdce: moc děkuji mám pocit jakoby už měla dorazit a stále nic 8o

• Citovat
  • Nahlásit
452
15.4.20 12:08
@Anonymní píše:
@Mařena.bublina :srdce: moc děkuji mám pocit jakoby už měla dorazit a stále nic 8o

Kdyžtak hoď fotku.
Jako 4 dny po ms už by měla být druhá čárka aspoň vidět.
Ale jsou případy, kdy měly holky test negativní až do 3. měsíce. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64584
15.4.20 12:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky prosím o vaše zkušenosti???? dnes mám 4 den zpoždění na testu skoro viditelný duch???? ještě než měla dorazit ms sem si všimla takový bílí lepkavy docela hustý hlen????‍♀️
Prsa mě bolí sou o něco těžší :oops: chvílemi bolí v podbřišku :zed: jsem měsíc po bio těhotenství a opravdu netuším kdy byla ovu :nevim: je tu ještě šance že se ukážou dvě čárky? Děkuji moc :nevim: anonymní kvůli tomu že tu mám známé nechci aby zatím něco věděli když to není na 100%

Zkus test za pár dní.. Po biochem bylo hcg 0? Můžeš mít posunutou ovu a moře dalších veci.. Nedá se odhadnout :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 12:23

@Maja199 bohužel měla jsem vztek že tam je ten skoro viditelný duch tak sem foto vymazala :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 12:24

@martina.se myslím že ano že hcg bylo na 0 neboť když sem přestala krvácet zkusila sem tt a ani dusík právě :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
64584
15.4.20 12:35
@Anonymní píše:
@martina.se myslím že ano že hcg bylo na 0 neboť když sem přestala krvácet zkusila sem tt a ani dusík právě :nevim:

Tak uvidíš.. Dej si 3 dny pauzu s testem. Jako že cítíš, že přijde má, je běžné i při těhotenství.. Vydrž..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 12:41

@martina.se ano cítím se tak ale ms stále nikde :think: a už bych ráda věděla výsledek protože teď s přítelem spolu ani nespime říká a co když si těhotná a já se bojím :lol: :D

• Citovat
  • Nahlásit
64584
15.4.20 13:09
@Anonymní píše:
@martina.se ano cítím se tak ale ms stále nikde :think: a už bych ráda věděla výsledek protože teď s přítelem spolu ani nespime říká a co když si těhotná a já se bojím :lol: :D

Neni se čeho bát.. Zdravé těhotenství nic neohrozí ;) chápu, že jsi zvědavá, ale někdy nezbývá než čekat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 13:22

@martina.se ju to já vím že nezbývá nic jiného než počkat ještě pár dní zda dorazí či ne :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
64584
15.4.20 13:32
@Anonymní píše:
@martina.se ju to já vím že nezbývá nic jiného než počkat ještě pár dní zda dorazí či ne :hug:

Držím pěsti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 19:29

Necches si to se mnou vymenit… :mrgreen: ja mela dostat MS převčírem a nic…na testu vidim dve čarky ale jedna je už týden slaba a nezda se mi že by nějak sílila..možna trochu… těhotná byt nechci a tak pevně doufám že se to třeba nevyvíjí…dělám psí kusy ale bohužel ono je to tak že pokud to ma dopadnout…pak i kdyby jsi týden nejedla a běhala denně 20 km prosouložila noci tak proste dítě se udrží…

• Citovat
  • Nahlásit
131
15.4.20 20:01

@Berry77 Jak to můžete napsat? Takovou hovadinu? Znám plno lidi, co mělo 5dni po vynechání MS šla ego ducha a vše dobre dopadlo…právě proto, že se třeba posunula ovulace a vynechání tím pádem nebylo 5 dnů, ale třeba 2. Pak tady zbytečně strašíte… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 20:51

@katroska moc děkuji :srdce: jsem měsíc po bio těhotenství tak nevím na čem sem právě čekám zda dorazí nu nic jiného nezbývá :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat