Můžou se objevovat příznaky těhotenství po 6ti dnech?

Anonymní
9.1.20 16:04

můžou se objevovat příznaky těhotenství po 6ti dnech?

Před 6 dni jsem měla pohlavní styk a chci se zeptat, kdy můžou nastat první příznaky těhotenství. Trosku me pnou prsa, ale nevím možná to je způsobeno nastávající menstruaci, která me má čekat zitra. Doufám ze těhotná nejsem proto doufám ze to souvisí spíše s menstruaci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2704
9.1.20 16:06

Ne nemůžou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10222
9.1.20 16:07

Ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2755
9.1.20 16:08

Ne, je to psychika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5887
9.1.20 16:13

Ne. A jestli máš mít zítra menstruaci, tak se neměla styk v plodných dnech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5694
9.1.20 16:13

Ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.20 16:17

@karkarka
No nevím
Minuly cyklus jsem měla 35 dni a kalkulačka na plodné dny mi ukazovala ovulaci v době styku, ale nevím taky jestli je možné mít ovulaci takhle před menstruaci
Jenže se mi vždycky zpozdi ještě o 5 dni což nevím jestli jestli bych v tu dobu plodný dny mohla mít
Nevíte?

• Nahlásit
  • Citovat
8109
9.1.20 16:19

Ano nějaké být můžou, ale luteální fáze nemůže být jen 6 dní ;) Obvykle alespoň 10 dní (spíš 12) aby oplodněné vajíčko mělo čas se uhnízdit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8109
9.1.20 16:22
@Anonymní píše:
@karkarka
No nevím
Minuly cyklus jsem měla 35 dni a kalkulačka na plodné dny mi ukazovala ovulaci v době styku, ale nevím taky jestli je možné mít ovulaci takhle před menstruaci
Jenže se mi vždycky zpozdi ještě o 5 dni což nevím jestli jestli bych v tu dobu plodný dny mohla mít
Nevíte?

Kalkulačka ti plodné dny nedokáže přesně vypočítat. Zkus ovulační testy a budeš mít jasno kdy máš ovulaci ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
9.1.20 16:27

Ne, příznaky to být nemůžou. Spíš PMS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1257
9.1.20 17:45

Pokud proste neprijde ms, tak si udelej test nebo bez pak na gyndu, jednoduche :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
295
9.1.20 20:57

Za mě můžou. Já mám ty příznaky napsaný přesně, protože v době, kdy jsem otěhotněla, jsem si každý den psala deník. (Ale i tak to je potřeba brát s rezervou, protože stejně tak to můžou být příznaky čehokoliv jinýho.) Ale aspoň pro zajímavost to napíšu. ;) 1. den (kdy jsem na 99 % otěhotněla) - vznáším se na obláčku, mám super náladu, 2. den - velká únava a abnormální strach o manžela, když o sobě půl hodiny nedal vědět, 3. den - nával energie, začíná mě bolet prso (a už nepřestane), 4. den - zalil mě hooodně zvláštní pocit, najednou jsem si jistá, že jsem těhotná, 5. den - špiním (nidace), 6. den - bylo mi dost špatně z vína (normálně mi špatně nebývá). Tak držím palce, ať to dopadne, jak si přeješ!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
9.1.20 21:23

@Anett.taa promiň, ale mě to nedá nereagovat. To co popisuješ nejsou žádné příznaky těhu :) těhotná jsi až když se embryo uhnizdí v deloze a začne produkovat HCG. Právě to hcg má na svědomí těhotenské příznaky. :) ono se to s tím lehce spojí, ale rýhování a dělení buněk se takhle neprojeví. ;) 5 den po ovulace je vajíčko teprve ve stádiu blastocysty :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
295
9.1.20 21:38
@Jessica4 píše:
@Anett.taa promiň, ale mě to nedá nereagovat. To co popisuješ nejsou žádné příznaky těhu :) těhotná jsi až když se embryo uhnizdí v deloze a začne produkovat HCG. Právě to hcg má na svědomí těhotenské příznaky. :) ono se to s tím lehce spojí, ale rýhování a dělení buněk se takhle neprojeví. ;) 5 den po ovulace je vajíčko teprve ve stádiu blastocysty :)

Však píšu, brát to s rezervou a pro zajímavost. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.20 21:46

@Jessica4
Je mi 15 nevím o tom absolutně nic
Proto se ptám
Potrebuju zjistit proste všechno a ujistit se ze je to aspoň na 60% v pohode :(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek