Můžou to být potničky?

25959
2.7.13 22:36

Můžou to být potničky?

Hezký večer :kytka: Řeším problém u dcery. Jak byla ta velká vedra, horní část hrudníčku a podpaží se jí osypala, pravděpodobně potničky. Všude to zmizelo, ale v podpaží už to má hrozně dlouho. Co mě ale zaráží, udělaly se jí tam jakoby modřinky, nebo spíš podlitinky. Není to nijak vystouplé, spíš jako krev pod kůží. Dcera nevypadá, že by jí to vadilo, neškrábe se.
Nejdřív jsem myslela, že jsme jí třeba špatně chytili, víc zmáčkli a má to z toho. Mázla jsem včera dvakrát lehounce Imazol a dnes ráno už to vypadalo hezky. Teď večer už to tam má zase :( Pupínky zmizely skoro všechny, ale ty podlitinky nebo co to je tam má pořád. Ještě dodám, dneska měla jahody, ale alergická reakce asi vypadá jinak a hlavně by jí měla i jinde, ne? :think:
K doktorce se dostanu až ve čtvrtek, ale nemůžu skoro usnout z tý nevědomosti :roll: Hrozně mě zajímá, co by to mohlo být.
Nemáte s tím někdo zkušenost? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
K-Black
2.7.13 22:38

@petrul a není to opruzenina? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
4784
2.7.13 22:41

@petrul mě to připadá jako ekzém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25959
2.7.13 22:41

@Jasněnkaa to už mi taky někdo radil, proto ten Imazol. Ale vůbec netušim :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25959
2.7.13 22:43
@Lucík 25 píše:
@petrul mě to připadá jako ekzém

no jo, ale co by ho mohlo vyvolat :think: Prášek pořád stejnej, jídlo až na ty jahody taky. A druhý podpaží má skoro čistý :nevim:

Jsem doufala, že už to někdo měl, viděl a řekne jak se to jmenuje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4784
2.7.13 22:45

@petrul Já ho jako holka mívala v loketních jamkách a připadá mi to stejný :nevim: neměla třeba nějaký nový oblečení, třeba s kovovou aplikací nebo s příměsí nilonu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25959
2.7.13 22:47

@Lucík 25 nový trička má, ale řekla bych že jsou všechny bavlněný :think: A zrovna dneska, kdy se jí to od rána zase zhoršilo měla jen bavlněný body

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
2.7.13 22:51

Mě se toto dělá po použití antiperspirantu. Tak bych spíš než jídlo to viděla v tom pracím prášku nebo v oblečení. A jinak malej byl rok na pamperskách, jiné plíny jsem nedávala, a v roce se nehorázně oprudil, byla jsem z toho úplně na prášky, a doktorka mi řekla, že nevadí, že používáme pořád stejný plíny, že třeba do nich přidali nějakou novou látku na „zlepšení“ nebo omylem přidali do dávky víc něčeho apod. Že to neznamená pokud peru pořád ve stejným, plíny má pořád stejné atd, tak že se to z toho „stejného“ nemůže udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6955
2.7.13 22:51

To vypada uplne jako atopicky ekzem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Uju
6758
2.7.13 22:52

Tohle se dělá manželovi (myslím, že to je ono) je to z potu stačí se víc zpotit-dává si na to sudokrém jo a taky se mu to udělá když použije tuhý deodorant proti pocení. Ale sudokrém to vždy jistí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Uju
6758
2.7.13 22:54

Atopák má naše Kamka -to není, teď jsem to ukázala manželovi-je to reakce na pot-prý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black

Ekzem by neměl jen jedno ložisko ne? :nevim: já bych řekla že je to opruzené, po Imazolu se to zlepšilo :think: dávala bych úzká trička, myslím rukávky, aby se netřela kůže o kůži a mazala tím Imazolem, pokud by to do tří dnů nezmizelo tak bych zašla k dr.

• Citovat
  • Nahlásit
25959
@Janichka píše:
To vypada uplne jako atopicky ekzem :nevim:

ježíš, nestraš :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25959
2.7.13 22:56
@Uju píše:
Atopák má naše Kamka -to není, teď jsem to ukázala manželovi-je to reakce na pot-prý

malá se skoro nepotí, a že by to měla jen na jednom podpaží :think: Ale všechno tomu nasvědčuje, dneska bylo docela teplo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6955
2.7.13 22:57

@petrul zjdi k te dr. Imazol se nema mazat furt ale jen dvakrat denne. Kup si i propolisoou mast a mazej i tim:) uvidis co ti rekne dr. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat