Můžou to být příznaky těhotenství? 112

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
chrastitko11
Kecalka 496 příspěvků 23.02.17 09:57
Můžou to být příznaky těhotenství ? 112

Ahojte. Posledních pár dní mě bolí břicho jakoby furt na měsíčky a prsa, toto mívám obvykle před menstruaci, ale tu mám dostat až 4.3. takže mě to začalo bolet ještě dřív než 14 před. Vlastně pár dní po tom co jsme se snažili během plodných dnů.. vím, že to je buď a nebo, ale zvědavost ve mě furt hryže :lol:. Zase mě přijde divný, že by se nám to povedlo hned takto první měsíc, když u malé jsme čekali půl roku :roll:.

Reakce:
Patie
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 23.02.17 10:01

Mně přijde, že na příznaky je ještě brzo, i kdyby se zadařilo. Pravda, já už pár dní od oplodnění intuitivně věděla, že jsem těhotná, až to bylo neplánované - ale žádné příznaky jsem vyloženě neměla, jen divný pocit tam dole, prostě jsem cítila, že je něco jinak :) Pak jsem měla klasické premenstruační příznaky cca týden před očekávanou MS a v den vynechání byly jasné dvě čárky :) Tak držím palce, ať to vyjde ;)

chrastitko11
Kecalka 496 příspěvků 23.02.17 10:47

@Patie já právě poprvé měla klasické příznaky měsíčků.. takže jsem tomu nějak nevěnovala pozornost až když jsem to nedostala.
No uvidíme :lol:

JanickaaaS
Kecalka 289 příspěvků 30.06.17 10:25

@chrastitko11 Ahoj :mavam: tak jak to nakonec dopadlo?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >