Reklama

Můžou to být příznaky těhotenství? 112

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chrastitko11
Kecalka 437 příspěvků 23.02.17 09:57
Můžou to být příznaky těhotenství ? 112

Ahojte. Posledních pár dní mě bolí břicho jakoby furt na měsíčky a prsa, toto mívám obvykle před menstruaci, ale tu mám dostat až 4.3. takže mě to začalo bolet ještě dřív než 14 před. Vlastně pár dní po tom co jsme se snažili během plodných dnů.. vím, že to je buď a nebo, ale zvědavost ve mě furt hryže :lol:. Zase mě přijde divný, že by se nám to povedlo hned takto první měsíc, když u malé jsme čekali půl roku :roll:.

Reklama

Reakce:

Patie
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 1 inzerát 23.02.17 10:01

Mně přijde, že na příznaky je ještě brzo, i kdyby se zadařilo. Pravda, já už pár dní od oplodnění intuitivně věděla, že jsem těhotná, až to bylo neplánované - ale žádné příznaky jsem vyloženě neměla, jen divný pocit tam dole, prostě jsem cítila, že je něco jinak :) Pak jsem měla klasické premenstruační příznaky cca týden před očekávanou MS a v den vynechání byly jasné dvě čárky :) Tak držím palce, ať to vyjde ;)

chrastitko11
Kecalka 437 příspěvků 23.02.17 10:47

@Patie já právě poprvé měla klasické příznaky měsíčků.. takže jsem tomu nějak nevěnovala pozornost až když jsem to nedostala.
No uvidíme :lol:

JanickaaaS
Kecalka 289 příspěvků 30.06.17 10:25

@chrastitko11 Ahoj :mavam: tak jak to nakonec dopadlo?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama