Můžou to být zoubky? 3 měsíce

20.5.21 18:53

Můžou to být zoubky? 3 měsíce

Dobrý den můžou to být zoubky? Malinká se pořád vrtí u jídla cuca si prstíky a občas brečí jen tak.. a do toho moc nejí 🙄 jsou ji 3 měsícjb

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31869
20.5.21 19:48

Skvělá fotka :potlesk:
Myslím, že zuby ji v dohledné dobře nevyrostou. Syn to takhle měl od 2 měsíců a zuby vylezly nějak po půl roce :lol:
U starších dětí jsem tohle neviděla.
Cucání prstů je v tomto období vývojové, to se zuby nesouvisí.
A různý nálady kolem těch 3 měsíců přichází :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
20.5.21 19:54

Cucani prstů je normlani.. Klukovi teď vyrasily 2 tesaky a kdyby mi nehryznul do ruky, ani to nevím. Cuca si prsty a slinta už pár měsíců

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2583
20.5.21 20:06

Ten kukuc je boží 😁 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1836
20.5.21 21:12

Vem si kovovou lžičku a poklepej na dáseň, pokud to bude cinkat tak zoubky jsou v dásni i když nejsou ještě vidět. Moje slintá příšerně a věčně si cumlá prsty, div se neudáví a stejně ani ťuk. A to ji bude už 7 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
20.5.21 21:35

Zkus test se lzickou, ale mne to na zoubky nepripada, i kdyz kazdy je original. Jinak pecka fotka. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
20.5.21 22:33

Můj syn se taky jednu dobu strašne vrtel u jídla a vymýšlel. Trvalo to asi dva týdny a pak začal zase jist. Uz dlouho Slinta o sto šest a prsty ma v puse pořád :D někdy i celou pěst :D taky jsem si myslela ze to jsou zuby ale teď je mu 5 měsíců a zuby žádné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
21.5.21 23:00
@gabinka1233 píše:
Dobrý den můžou to být zoubky? Malinká se pořád vrtí u jídla cuca si prstíky a občas brečí jen tak.. a do toho moc nejí 🙄 jsou ji 3 měsícjb

Takhle to vypadalo u dcery v půl roce a cca do měsíce už lezly ven. Teď má 10 měsíců, dva tiktaky venku a dalších 6 leze.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat