Můžou to být zuby, nebo nesedí UM?

18.6.15 19:20

Muzou to byt zuby nebo nesedi um?

Prosim o radu uz jsem zoufala :-( zitra oslavime pul roku, v sobotu mel maly horecku a byl hodne neklidny byli tropicka vedra tak jestli z toho, srazili jsme nurofenem a druhy den uz v poradku, ted uz druhy den ze spani pofnukava, je protivnej, chvilku se smeje a pak zacne plakat, prska, vzteka se, strka si vse do pusy ale na dasni nic nema, casto ublinkava ale prujem ani teplota nejsou, mazala sem calgelem a nic porad plakal, masiruju dasne a to se mu moc nelibi hlavne horni..jsme asi 14 dni na um nemuze to byt tim ze by mu um nesedelo a trapilo ho brisko? Dekuji moc za kazdou radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

376
18.6.15 20:03

Řekla bych, že spíš zuby ;-) Malému rostou cca od tří měsíců, až teď (5m) se mu konečně vyklubal a celou dobu byl šíleně protivnej, pořád si strkal všechno do pusy, ke konci už šíleně slintal ;-) A vztekal se hlavně i u flašky, asi ho to svědilo, jak papal ;-) Ale poznat to nešlo, dásně měl opuchlé až asi dva týdny zpátky, do té doby nic :-) Calgel nám nezabíral, v nejhorším jsem dala panadol ;-) přeju hodně trpělivosti, my jsme si ten první zub docela vytrpěli, tak ať to u vás probíhá lépe ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.15 20:16

V nemocnici nam pred 2 tydny doktorka napsala ze se mu klubou horni rezaky zatim ale bez prorezani, dnes jsem koukala a ma horni dasnicku vepredu vic cervenou a kdyz prejedu prstem tak jakoby hrbolatou ale jinak nic tak ze by nam sly jako prvni horni zuby? :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
18.6.15 22:11

Podle me je to u kazdeho ditete jine… Tak jako vsechno… Znama mi rikala, ze jejim dvoum holcickam vysly nejprve dva vrchni zoubky ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
553
18.6.15 22:32

Každé mimčo to má jinak :), naše malá měla první 2 spodní a hned potom najednou 4 horní :)… a růst se nám projevoval ze začátku obdobně… ještě můžu doporučit homeopatické granulky Chamomilla Vulgaris, nám zabírají skvěle :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama