Můžou nás v nemocnici udat na sociálku?

Anonymní
5.10.19 21:15

Můžou udat na socialku ??? Nemocnice

Dobrý den mám dotaz. Dceři je 9 měsíců ve 4 měsících se skulila z gauce manželovi myslela jsem ze mě půjdou zahrabat jaký jsem měla strach naštěstí v nemocnici bylo vše v pořádku. V šesti měsících se malička v noci poprvé postavila aniž by seděla nebo lezla a spadla ke mě do postele naštěstí bylo také vše v pořádku ale od té doby jsem měla strach aby se něco takového nestalo nestalo a spinka snama. Dnes ráno manžel vstal z postele dříve a malá se po chvíli probudila a hodila šipku z postele :,( strašně si vycitam ze jsem nebyla vzhůru. Pořad si dávám na něco pozor hlídam ji jako oko v hlavě ale tentokrat jsem selhala. :( je mi to tak líto pořad do říkám jaký jsem jetel a to máme ještě k tomu skoro metrouvou postel. Cely den je v pohodě až tetkon večer mi přijde divná no proste ne jako vždy. Ale manžel mi říká ze pokud zajedem k doktoru tak na nás pošlou socialku ze už nám přepadla z postýlky… aby to doktoři nebrali jako ze to dítě nějak týrame nebo ze jsme nezodpovědní. Mám z toho strach. Samozřejmě jedeme ale je možné ze na nás někoho pošlou?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1664
5.10.19 21:17

Ne, neposlou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39703
5.10.19 21:18

No raději návštěvu sociálky než si něco vyčítat. Jestli posílají nebo ne nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13575
5.10.19 21:19

Nepošlou, děti prostě padají a mají úrazy. Mě se třeba sešlo blbě v jednom týdnu, že si syn skripnul ruku do vrat a pohmoždil si palec že dostal sádru a pár dní nato padnul na obrubník a roztristil si zub :roll: a taky na nás nikoho neposlali :D ale být vámi tak si prostě zvyknu, že vám dítě bude každou chvíli někde padat, to je v tomhle věku normlani a většinou se nic nestane, oni jsou gumový ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.10.19 21:21
@Anonymní píše:
Dobrý den mám dotaz. Dceři je 9 měsíců ve 4 měsících se skulila z gauce manželovi myslela jsem ze mě půjdou zahrabat jaký jsem měla strach naštěstí v nemocnici bylo vše v pořádku. V šesti měsících se malička v noci poprvé postavila aniž by seděla nebo lezla a spadla ke mě do postele naštěstí bylo také vše v pořádku ale od té doby jsem měla strach aby se něco takového nestalo nestalo a spinka snama. Dnes ráno manžel vstal z postele dříve a malá se po chvíli probudila a hodila šipku z postele :,( strašně si vycitam ze jsem nebyla vzhůru. Pořad si dávám na něco pozor hlídam ji jako oko v hlavě ale tentokrat jsem selhala. :( je mi to tak líto pořad do říkám jaký jsem jetel a to máme ještě k tomu skoro metrouvou postel. Cely den je v pohodě až tetkon večer mi přijde divná no proste ne jako vždy. Ale manžel mi říká ze pokud zajedem k doktoru tak na nás pošlou socialku ze už nám přepadla z postýlky… aby to doktoři nebrali jako ze to dítě nějak týrame nebo ze jsme nezodpovědní. Mám z toho strach. Samozřejmě jedeme ale je možné ze na nás někoho pošlou?

Jestli jsou normální tak nepošlou. Můj manžel jako malý měl pořád něco zlomeného, a taky žádná sociálka…

• Nahlásit
  • Citovat
1130
5.10.19 21:22

A jak vypadá že je divná? Manžel ti tím chtěl asi říct ať neblbnes ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 21:22

Já byla svého času se synem na pohotovosti 3× v jednom týdnu :zed: :,( Samé úrazy…taky jsem se už ve dveřích do ordinace omlouvala a sypala si popel na hlavu, dr. a sestra se jen smály, že to jsou prostě děti. Ale přesně jak vy, také jsem si byla tehdy skoro jistá, že mi syna ještě v nemocnici „zabaví“ a mě pošlou do vazby :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10335
5.10.19 21:23

Ne, ničeho se neboj, to je úplně normální, že děti padaj. Stopy fyzického týrání jsou vidět a vypadají jinak, než běžné úrazy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2122
5.10.19 21:24

Jestli je,,divna,, jedte! Zadna socialka neprijde :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3603
5.10.19 21:32

Jestli je divná, tak jeďte, sociálku volat nebudou. Ale jak všichni píšou, že jsou doktoři zvyklí… Nám dcera v 7 měsících spadla z přebalováku a doktoři i sestry mi to teda dali sežrat pěkně. Byla jsem s ní 24 hodin na pozorování a a nebylo člověka z personálu, který by to „blbě“ nekomentoval. Jako bych sama z toho neměla dost :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2398
5.10.19 21:38
@cverunka píše:
Jestli je divná, tak jeďte, sociálku volat nebudou. Ale jak všichni píšou, že jsou doktoři zvyklí… Nám dcera v 7 měsících spadla z přebalováku a doktoři i sestry mi to teda dali sežrat pěkně. Byla jsem s ní 24 hodin na pozorování a a nebylo člověka z personálu, který by to „blbě“ nekomentoval. Jako bych sama z toho neměla dost :roll:

Tohle nepochopim. Mama to jiste udelala schvalne, je treba ji jeste trochu podusit. By me zajimalo, zda se jejich detem nic nikdy nestalo. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.10.19 21:47

Tak jsme v motole holky děkuji za komentáře malá je v pohodě ale ještě udělají neurologické v. Jinak sestra mi řekla ze je to časté a že de to pak musí hlásit samozřejmě nás nenshlasila ale už upozorňovala tak třeba pro jiné maminky aby to kdyztak věděli ale ťuk ťuk aby se jiným nestavalo.

• Nahlásit
  • Citovat
11063
5.10.19 21:53

Tak to je fajn, že je malá v pořádku, akorát mně zaráží, že sestra říkala, že to musí nahlásit :zed:, moje dcera měla po pádu opravdu otřes mozku a nikdo nikam nic nehlásil :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
5.10.19 22:00

A jak je divná?
Kdyby zvracela, byla malátná a zpomalená vyražte určitě.
Já se přiznám, že mně kluci z postele padali každou chvilku (tak jako každou chvíli neee, ale každej tak 2× asi jo) a moc jsem to neřešila :andel: Říká se, že pokud dítě nespadne z výšky větší, než samo měří, nemělo by se snad stát nic vážného (ale samozřejmě to není pravidlo).
Jednou mi malej sletěl z přebalováku někdy v sedmi měsících a to teda pro mě byly hrozný nervy. Ale vzpomněla jsem si na známý, kterým když dítko taky odkudsi sletělo a jeli s ním na pohotovost, dali mu mašličku, žádný rentgen ani jiný vyšetření neudělali, s tím, že když nezvrací a není apatický, je vše v pořádku. Tak jsem si řekla, že nezvrací a není apatický, tak jsme s ním nejeli. On neměl ani bouli, modřinu, nic. Jen prostě ten šok, že sletěl z takový výšky.
Ale ty nervy přes noc nevím jestli ta to stály (známá Dr mi říkala, že se komplikace můžou projevit i do 24-48 hodin a že se přes noc kontrolujou zorničky, aby se při posvícení baterkou do nich smrštily stejně rychle v každým oku).
Tak klidně zkuste i toto, zjišťuje se prý tak krvaceni do mozku…ale podle mě, z pádu z postele by tohle nastat nemělo, pokud teda nespadla nějak šíleně krkolomně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
5.10.19 22:03

Tak to aby se člověk bál vzít dítě k doktorovi, že může doma očekávat inspekci :roll: poslala bych je někam

Hlavně že je malá ok :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama