Můžou nervy za mé špatné zažívání?

Anonymní
16.11.15 17:59

Můžou za to nervy?

Díky za pochopení, že je to anonym…jsem už na prosinec objednaná na vyšetření…jen třeba tady někdo má podobnou zkušenost…mám delší dobu nervy v kýblu (neshody v rodině) a od léta mě je každou chvilku divně od zažívání, stačí mátový čaj a je to lepší…je možné, aby za tím vším stály nervy? Večer pocit zimy…někdy špatně spím…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6582
16.11.15 18:08

Je dobré vyloučit somatickou příčinu, ale to, co popisuješ, může být a pravděpodobně i bude „od nervů“.
K mátě můžeš přidat meduňku, třezalku (tady ale pozor, nesmí se s některými léky) a hořčík. Určitě zvaž psychologa, bylo by to na místě. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
16.11.15 18:12
@Anonymní píše:
Díky za pochopení, že je to anonym…jsem už na prosinec objednaná na vyšetření…jen třeba tady někdo má podobnou zkušenost…mám delší dobu nervy v kýblu (neshody v rodině) a od léta mě je každou chvilku divně od zažívání, stačí mátový čaj a je to lepší…je možné, aby za tím vším stály nervy? Večer pocit zimy…někdy špatně spím…

podle me za to nervy nemůžou :roll:

• Citovat
  • Upravit
128
16.11.15 18:13

Od nervu to to urcite byt muze. Ja kdyz mam hodne nervy v kyblu tak i zvracim :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
16.11.15 18:18
@Elleila píše:
Od nervu to to urcite byt muze. Ja kdyz mam hodne nervy v kyblu tak i zvracim :(

taky tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
16.11.15 18:24

Muze to byt od nervu. coz ale neznamena, ze to neni nutne lecit. stresem a nervem si lze uhnat vsechno mozne vcetna zaludecnich vredu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.15 19:55

Ano, může, když jsem ve stresu, tak se mi chce pokaždé zvracet a když jsem ve velkém stresu, tak se někdy i klepu zimou a v noci nemůžu spát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31432
16.11.15 19:56

Pokud to trvá déle, jen čajíčky to nevyřešíš. A bacha na třezalku, ruší účinek antikoncepce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4338
16.11.15 20:25

Neresene psychicke problemy/stres, uzkosti…/ se pri prehlizeni a nereseni projevi ve fyzicke forme, aby je clovek zacal konecne resit.
Bolest zaludku-neschopnost stravit problem, stav. Bolest krku-nemoznost mluvit, rict sve. Bolest zad-hodne nalozeno atd… Hnizdil je na to dobry.
No a pri prehlizeni fyzickych projevu se to muze zvrtnout ve vazny zdravotni problem. Ale tam se leci nasledek. Jenze vzdy je nutne odatranit pricinu. Kdyz zustane, nic se nevyresi.
Zakladem je sebelaska. Treba takove to „tohle nemam zapotrebi, to mi za znicene zdravi nestoji“, cokoli sveho, co vam pomuze si pripomenout, ze jste dulezita a nektere veci resit nemusite a nektere veci proste reseni nemaji, tak neni duvod se jimi zabyvat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6220
17.11.15 01:51

Možné to určitě je. Já sama mám dlouholeté potíže s trávením/žaludkem a nikdy mi na nic nepřišli. Prý je to psychické..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama