Můžou za to “poblazněné “ hormony ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 14:04
Můžou za to “poblazněné “ hormony ?

Zdravím Holky :kytka: od nového roku mám nějaké depresivní splíny. Mám novou ha 10 měsíců od 6 měsíce s menstruací jakoby byl konec světa. Úzkost na hrudi černé vnucujici obtěžující myšlenky, které mě opravdu užírají vysávají. Jsem tak strašně unavená… jsem protivná nervózní výbušná na přítele, který za nic nemůže pak mi ho je líto… bože… jsem jak někdo úplně jiný. Na sex nemám ani pomyšlení… Vše se vztahuje na přítele ty myšlenky, přitom se nic nestalo to nechápu proč zrovna přítel… koupili jsme byt, plánovali naši 3ti dovolenou u moře a mě přijde, že to vše budu “dělat/ prožívat “ jako “ automaticky”. Nevím jestli se těším nic necítím, nedokážu jako procítít lásku asi a emoce. Mám jen neustálý pocit sevřenéo hrudníku, takové chvění… pocit mám neustále v práci doma s mamkou s přítelem, v noci nevztahuje se to jako na to kde jsem, skym jsem a co dělám… prostě neustále v kuse… :nevim:
Prosím o názory…

Reakce:
eva.pass
Kecalka 108 příspěvků 18.03.19 14:07

Může to být HA… ta některým způsobuje deprese a ztrátu libida.. viz kniha Život bez hormonální antikoncepce, tam je dost takových příběhů.. Zkus ji změnit, nejlépe vysadit úplně a chránit se jinak

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 18.03.19 14:08

Tak zkus vysadit a uvidíš, jaký a jestli vůbec nějaký to bude mít efekt

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 18.03.19 14:15

Hned vysad a zatim se chrante jinak. Uvidis jestli se vse vrati do normalu. HA je pekny svinstvo, ale vydelecny no…

cecetka
Echt Kelišová 8069 příspěvků 18.03.19 14:17

Jestli myslis, ze pricinou je HA, tak proc ji beres? Vysad ji a uvidis :nevim:
Co na to tvuj gynDr.?

Ou
Kelišová 6943 příspěvků 18.03.19 14:29

Může to být HA, ale nemusí. ZKus ji vysadit a prostě se dva, tři měsíce chraňte jinak. Pokud to nepomůže, tak bude potřeba zajít na psychiatrii a pokud se ukáže že to je nějaká úzkostně-depresivní porucha, tak vsotupit do psychoterapie a případně zvážit medikaci antidepresivy.

kackarec
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 18.03.19 14:31

ahoj,sestra meho manzela mela ty same problemy co popisujes,brala HA pouze 3 mesice a mela ty same stavy :-( po vysazeni se ji to do mesice srovnalo a nalada na vse se vratila…promluvila bych si s tvym dr bud vysadit nebo HA vymenit za jinou

Mia25
Kecalka 397 příspěvků 18.03.19 14:38

Vysadila bych HA, dle mého je to z toho … Obecně HA je fakt svinstvo, mě její pětileté užívání způsobilo autoimunitní onemocnění

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 14:52

@Ou já jsem tyto stavy měla už párkrat stejného charakteru ( přítel) stejně tíživé pocity myšlenky prvně to trvalo půl roku … pak párkrát většinou v období menstruace , ale vždy odeznělo během týdne a nyní to mám 3 měsíce … a stále stejné … :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 15:05

@kackarec také sem premyslela ze vysadim … a uvidím

Váš příspěvek
Reklama