Mužova nevěra - nechce se vzdát milenky

Anonymní
22.6.15 21:36

Mužova nevěra - nechce se vzdát milenky

Posledni dobou se kolem me mnozi nejak nevery (znami, rodina). A uz dvakrat jsem se setkala s tim, ze chlap, ktery podvedl a priznal se (z nejakeho duvodu se na neveru prislo a nezatloukal), tak ze se milenky vzdat nechce, zaroven ale nechce rozbijet rodinu. Tudiz zena je v situaci, kdy on chce dal zit s rodinou, nicmene milenku aby tolerovala. Jakoze dvoji zivot a hrani divadla z ruznych duvodu (deti, majetek). Prijde mi to uplne na hlavu a fakt by me zajimalo, jestli jste tohle nekdo zazil a jak to dopadlo. Dik.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
22.6.15 21:40

Tak tohle jsem teda nezažila, doufám že ani nezažiji a hlavně bych to v žádném případě netolerovala

• Nahlásit
  • Citovat
35023
22.6.15 21:44

Tohle bych netolerovala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Klurynka25
22.6.15 21:46

I kdybych měla děti vychovávat sama jít bydlet k rodičům a mit holý zadek tak ráči to než tolerovat manželovy milenku. Nevěřím že někdo tohle zažil respektive takhle dokázala nějaká žena žít a jestli tak klobouk dolů, asi to chce mít nato povahu!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.6.15 21:46

Tak zazit by to asi chtel malokdo. Me co zarazi je ta sobeckost a naprosta nesebereflexe. Bohuzel ty dve zeny, ktere jsou v te situaci, jsou vlastne zahnany do kouta.

Protoze napisu ty muzsky argumenty:

Nebudeme prece detem nicit zivot…
Mame spolecne vybudovany krasny dum, prece ty roky driny nezahodime…
Co se divis, vzdyt nam to neklapalo, tak udrzime rodinu a kazdy z nas si bude ale zit svuj zivot…

J jednom pripade je zenska jeste pod tlakem toho, ze vydelava relevantne min nez chlap.

Hruza proste, je mi jich lito a jsem v soku z toho, ze jsem cekala, ze pri odhaleni si chlapi budou sypat popel na hlavu a snazit se to odcinit, pokud by jim slo o rodinu.

• Nahlásit
  • Citovat
2291
22.6.15 21:48

Já mám jeden případ v rodině a absolutně to nechápu. Vyrazila bych s nim dveře :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.6.15 21:51

Z pohledu milenky…

Ten chlap má svoji ženu rád, chce s ní být. Jenom prostě není dost sexu. Najde si milenku, s tou má jen a pouze sex, nic víc. :nevim: Chápu že jako manželka to vnímá jako zradu ale ten chlap v podstatě dělá všechno pro tu ženu, kdyby mu byla u zadku tak jí to vpálí do obličeje a vysměje se jí ;)

Jak kdy, ale já bych brala muže který by mě natolik miloval že i přes jeho nedostatek sexu mě neodhodí ale najde si nějakou jinou JENOM na sex. Láska a sex jsou dvě odlišné věci.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.6.15 21:52

Urcite to nekdo zazil, zrovna treba dnes jsem si cetla rozhovor s Vaculikovou zenou a ta mu milenky tolerovala. Ale zas to jsou ti umelci (Magor Jirous totez a jeho zena svata Johana - aspon pro me). Ale myslim realnej zivot resp. jestli nejakyho chlapa tohle nekdy napadlo. :think:

Vetsinou se bud sami odstehujou nebo je vyhodi zenska, ale co toto? Ta jedna ode me uz takhle zije rok. Nemyslim ze spokojene, ale kvuli rodine - aby se nerozpadla, to fakt toleruje. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
1529

Bych se ho zeptala jestli mu nebude vadit že i já budu někoho mít ;-) když může chlap tak proč by ženská měla sedět doma s dětma at si taky užije ( já jsem totiž toho názoru oko za oko zub za zub

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35023
@Anonymní píše:

Protoze napisu ty muzsky argumenty:

Nebudeme prece detem nicit zivot…
Mame spolecne vybudovany krasny dum, prece ty roky driny nezahodime…
Co se divis, vzdyt nam to neklapalo, tak udrzime rodinu a kazdy z nas si bude ale zit svuj zivot…

tyhle argumenty jsou velice snadno vyvratitelné, to je jedna věc a na straně druhé, pokud je chlap už opravdu hlavou i srdcem jinde, tak nemá cenu, aby „jen kvůli rodině“ zůstával doma, stejně by to nefungovalo. Nicméně nabízet ženě, že si nechá obě, to je blbost samozřejmě, pokud ví, že doma fungovat nemůže, tak to má jasně říct, je to sice studená sprcha, ale rozhodně lepší, než si hrát na spokojenou rodinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Klurynka25
22.6.15 21:58
@Anonymní píše:
Z pohledu milenky…

Ten chlap má svoji ženu rád, chce s ní být. Jenom prostě není dost sexu. Najde si milenku, s tou má jen a pouze sex, nic víc. :nevim: Chápu že jako manželka to vnímá jako zradu ale ten chlap v podstatě dělá všechno pro tu ženu, kdyby mu byla u zadku tak jí to vpálí do obličeje a vysměje se jí ;)

Jak kdy, ale já bych brala muže který by mě natolik miloval že i přes jeho nedostatek sexu mě neodhodí ale najde si nějakou jinou JENOM na sex. Láska a sex jsou dvě odlišné věci.

Ja nevím ale ty by ses to nesnažila vyřešit, proč hledá sex jinde??? :nevim: teď je to o sexu a za pul roku se do sebe třeba zamiluji. Kdyby tě natolik miloval nenajde si jinou na sex přece :zed: spíš jen kope kolem sebe a hold nechce ztratit milenku s kterou ma vzruso a zaroven manželku ktera mu dava zázemí takovy chlap je pro mě hovado a okamžitě by letěl z domu a ne že me by měl jistou abych se mu postarala o děti domacnost a milenka byla na zabavu a ja tohle jeste s usmevem na tváři tolerovala 8o Pouze můj nazor neni to nic ve zlém k tobě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
500
22.6.15 21:59

Tak já to zažila, přišla jsem na nevěru a řekl mi přesně toto, chce být s náma, má nás rád, ale milenky se nevzdá :poblion:, čekala jsem asi 2 měsíce jestli se něco stane, nestalo, šlo to totálně do zadele a tak jsem ho vykopla, co s ním :nevim:??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.6.15 22:00

Argumenty jsou samo zcestny, ale dost vydirajici, to je ten problem, ty zensky na to slysi - protoze se jim zivot odchodem chlapa prevrati totalne desne moc vzhuru nohama.

Ja je chapu, i kdyz si tu tisickrat muzu rict, ze bych ho kopla do kouli a at si tahne. Jsou zhrzeny neverou a jeste se musi vzdat celyho svyho dosavadniho zivota. Zarazi me to, ze to ti chlapi takhle udelaji. Spucitny mi to neprijde. Spis strasne zbabely. Ja jsem byl nevernej, ale ty tu rodinu svym rozhodnutim rozvrat. Hnus toto.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.6.15 22:02
@Klurynka25 píše:
Ja nevím ale ty by ses to nesnažila vyřešit, proč hledá sex jinde??? :nevim: teď je to o sexu a za pul roku se do sebe třeba zamiluji. Kdyby tě natolik miloval nenajde si jinou na sex přece :zed: spíš jen kope kolem sebe a hold nechce ztratit milenku s kterou ma vzruso a zaroven manželku ktera mu dava zázemí takovy chlap je pro mě hovado a okamžitě by letěl z domu a ne že me by měl jistou abych se mu postarala o děti domacnost a milenka byla na zabavu a ja tohle jeste s usmevem na tváři tolerovala 8o Pouze můj nazor neni to nic ve zlém k tobě ;)

ale tam jde o to že to není zábava. Jen sex, čistě a pouze ten.

S manželkou taky souloží, jen to potřebuje častěji. O ženě mluví hezky, nikdy ani za nic by mě před ní neupřednostnil… když už nevěra tak takováhle, né ta s láskou a dárečkama a kdečím.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.6.15 22:03

By mě zajímalo jak jste na ty milenky přišly? Jenom ze zvědavosti, četly jste SMSky?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama