Mužské hormony v dámském těle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 17:54
Mužske hormony v dámskem těle

Ahojte holky, moje znama se snazi o miminko stejne jako ja s mym muzem…zjistili ji ze ma ve svem tele vice muzskych hormonu nez zenskych proto pravdepodobne se jim nedari otehotnet..kdyz jsem si to googlila tak se obavam ze mam vsechny priznaky taky :(…mame za sebou prvni navstevu caru a vysledky se dozvime az za mesic..zajimalo by me jestli jste se s tim nejaka uz setkala, popripade jestli se vam zadarilo..moc dekuji a prosim bez nejakych narazek ????

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 18:00
@Anonymní píše:
Ahojte holky, moje znama se snazi o miminko stejne jako ja s mym muzem…zjistili ji ze ma ve svem tele vice muzskych hormonu nez zenskych proto pravdepodobne se jim nedari otehotnet..kdyz jsem si to googlila tak se obavam ze mam vsechny priznaky taky :(…mame za sebou prvni navstevu caru a vysledky se dozvime az za mesic..zajimalo by me jestli jste se s tim nejaka uz setkala, popripade jestli se vam zadarilo..moc dekuji a prosim bez nejakych narazek ????

A jake jsou ty priznaky, ktere na sobe pozorujes?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 18:05
@Anonymní píše:
A jake jsou ty priznaky, ktere na sobe pozorujes?

Nadmerne ochlupeni po celem tele,fousa na obliceji ,kazdy den se holim jako chlap,hrubsi hlas,nemam ovulaci,nepra­videlna menses atd…

kacakaca
Závislačka 2620 příspěvků 05.12.18 18:06

Ja mela vysoky testosteron a prolaktin, dostala jsem na to leky a zakaz snazeni. Jenze jsem na to zapomnela a asi po tretim prasku otehotnela a porodila. Na MD jsem se asi hodila do klidu, pak bylo tehotneni bez problemu, predtim 5tt, 6tt, 9tt konec.

Ou
Kelišová 5462 příspěvků 05.12.18 18:41

Googlení příznaků je dobré leda tak na vystihování se, počkejte na výsledky hormonálního panelu.

Jinak případný dysbalanc hormonů vedoucí ledaskdy i k syndromu polycystických vaječníků může způsobovat životní styl - málo vlákniny, moc jednoduchých škrobů, špatně kompenzovaný stres a případně svalové dysbalance v oblasti pánve.

A ničemu neublížíte, když vyřadíte z jídelníčku jednoduché škroby, přidáte ovoce, zeleninu, semínka a luštěniny. A zavedete co nejvíce potravin s vysokým obsahem omage 3 mastných kyselin a případně budete užívat inositol (kupujte ho u kulturistů, ne v lékárně, ušetříte příplatek pro ženy, co by daly cokoliv za otěhotnění).

Rozhodně ničemu neuškodí, když se naučíte nějakou relaxační techniku a budete ji praktikovat jak ráno, tak večer, aby vyše tělo lépe metabolizovalo prolakin a případně se vrhnete na hormonální jogu a nebo cvičení podle mojžíšové.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34294 příspěvků 05.12.18 19:17
@Anonymní píše:
Nadmerne ochlupeni po celem tele,fousa na obliceji ,kazdy den se holim jako chlap,hrubsi hlas,nemam ovulaci,nepra­videlna menses atd…

delali ti sono? PCO by asi byla videt. Jinak se s tim tehotni, ale snadne to neni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >