Chlapské machrovaní - mám mít obavy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 19:26
Muzske machrovani nebo průšvih?

Ahoj, posledni dobou je na me partner takový nepříjemný a podráždění, a včera si nechal otevřený notebook, kde měl otevřený Facebook. Tam nic v konverzacich žádné slečny neměl, možná to maže, ale dost mě dostala konverzace mezi ním a jeho kamarády. Je mu 25,kamaradum taky tak nějak, všichni pritelkyne, krásné holky a moc hezky o nich nemluvili. Mně třeba dostalo, že dělá, jak toho má v práci dost a ať zbytečně nezarlim. A pak kamarádovi píše „hele, našel jsem fotky ty šťávy, co u nas pracuje, nebo“ tuhle bych si dal, do té bych to strcil"..
Rozbrecelo mě to, on v tom přišel a začal říkat, že to jsou jen machyrske kecy a odešel. Já taky třeba řeknu o herci, že je hezký. Ale abych si hledala kolegy a posílala jejich nahé fotky z Instagramu kamarádkám s takovým popisem, by mě ani nenapadlo.. ????
Přitom mi je 22, cvičím, jsem se sebou spokojená (teď už méně) a stejně mu to nestačí evidentne.
Mám to řešit?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 39 Další »
Reakce:
pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9637 příspěvků 25.07.19 19:30

Peklo, nejen, že je hrdelní čin psát si s zenskejma, ale i s kámošema. :zed:

Šokující zjištění, že chlapi se baví o tom, koho by opichali :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 19:32

@pohledzdruhestrany
Mne jde o to, že to byly holky od nás z města třeba..

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 25.07.19 19:33

Nereste to. Pokud se nechcete stat chlapem v chlapskem kolektivu ;) a kazda zenska co tu bude psat, ze ten jeji tohle nepise/nerika atd. tak o tom jen nevi a prosim nespojovat hnedka s neverou apod. Slibuje se vernost, nikoli slepota.

Bábrdl
Generální žvanilka 24455 příspěvků 25.07.19 19:34
:mrgreen: :kytka:
@Anonymní píše:
Ahoj, posledni dobou je na me partner takový nepříjemný a podráždění, a včera si nechal otevřený notebook, kde měl otevřený Facebook. Tam nic v konverzacich žádné slečny neměl, možná to maže, ale dost mě dostala konverzace mezi ním a jeho kamarády. Je mu 25,kamaradum taky tak nějak, všichni pritelkyne, krásné holky a moc hezky o nich nemluvili. Mně třeba dostalo, že dělá, jak toho má v práci dost a ať zbytečně nezarlim. A pak kamarádovi píše „hele, našel jsem fotky ty šťávy, co u nas pracuje, nebo“ tuhle bych si dal, do té bych to strcil"..
Rozbrecelo mě to, on v tom přišel a začal říkat, že to jsou jen machyrske kecy a odešel. Já taky třeba řeknu o herci, že je hezký. Ale abych si hledala kolegy a posílala jejich nahé fotky z Instagramu kamarádkám s takovým popisem, by mě ani nenapadlo.. ????
Přitom mi je 22, cvičím, jsem se sebou spokojená (teď už méně) a stejně mu to nestačí evidentne.
Mám to řešit?

Je to buran a má buranský kamarády :nevim:
Také občas s kamarádkami hodnotíme mužskou krásu, ale decentně, jako dámy… :cert: :cert: :cert: :cert:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9637 příspěvků 25.07.19 19:34
@Anonymní píše:
@pohledzdruhestrany
Mne jde o to, že to byly holky od nás z města třeba..

A??? I kdybys byla nejkrásnější ženská na světě, chlap bude mít vždycky chuť zapíchat si s někým jiným. Ale chuť neznamená realizace.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 25.07.19 19:36

@pohledzdruhestrany za chvili vam bude vysvetleno ze i myslenky jsou vlastne skutecna nevera a ze s takovym chlapem to nema cenu

Kristýna 526
Kecalka 421 příspěvků 25.07.19 19:37

Jsou to chlapy ber to tak potřebuji si mezi sebou asi jen tak zamachrovat :think: můj třeba ne baby ale ať se klidně podívá nic mu nezakazuji ale nechce on tak rád machrovat třeba s motorkama nebo autama to už je jiná :mrgreen:

Bábrdl
Generální žvanilka 24455 příspěvků 25.07.19 19:37
@pohledzdruhestrany píše:
A??? I kdybys byla nejkrásnější ženská na světě, chlap bude mít vždycky chuť zapíchat si s někým jiným. Ale chuť neznamená realizace.

Chuť má ledaskdo na ledacos. Ale to neznemená, že při komunikaci s kamarádkou zapomenu na úctu vůči partnerovi. :lol: :lol: :lol:

Prostě decentně :lol: :lol: :lol:

free333
Nadpozemská drbna 26277 příspěvků 25.07.19 19:40

Nejlepší je, nikomu nelézt do mobilu a fb a je klid, doporučuju… :)

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9637 příspěvků 25.07.19 19:42
@Bábrdl píše:
Chuť má ledaskdo na ledacos. Ale to neznemená, že při komunikaci s kamarádkou zapomenu na úctu vůči partnerovi. :lol: :lol: :lol:Prostě decentně :lol: :lol: :lol:

My zde ale neresime formu v závislosti na IQ a sociální skupině, jen choutky :lol:

kačka39
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 25.07.19 19:42

Je to buran, nemá to psát tam, kde si to může přečíst někdo, kdo to číst neměl. Jen o tom tajně mluvit a myslet na to :pankac:
Tak nám napište na co jste dneska mysleli, když jste šli po ulici @pohledzdruhestrany @Cenarius? A všechny ženský skoro polonahý :nevim:

AnastazieB
Echt Kelišová 8836 příspěvků 25.07.19 19:45

Taky bych řekla, že to jsou jen kecy s kamarádama, prostě machrování a testosteron. To je normální.

Uživatel je onlineŠáruší
Závislačka 4285 příspěvků 25.07.19 19:54
@pohledzdruhestrany píše:
Peklo, nejen, že je hrdelní čin psát si s zenskejma, ale i s kámošema. :zed:Šokující zjištění, že chlapi se baví o tom, koho by opichali :nevim:

prosím tě nerýpu, ale jako vážně je jako normální konverzace mezi chlapama, i když mají doma ženy, si psát stylem do téhle bych ho strčil a tuhle bych opíchal? Jako tohle je běžný styl konverzace nebo co?

Uživatel je onlineŠáruší
Závislačka 4285 příspěvků 25.07.19 19:57
@Bábrdl píše:
Chuť má ledaskdo na ledacos. Ale to neznemená, že při komunikaci s kamarádkou zapomenu na úctu vůči partnerovi. :lol: :lol: :lol:Prostě decentně :lol: :lol: :lol:

Já si prostě neumím představit, že bych kamarádce poslala fotku cizího chlapa s popskem tohohle bych opíchala. A taky si neumím představit, že by si to přečetl muž a řekl si, ježiš jen progesteron.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 39 Další »
Váš příspěvek
Reklama