Mužské myšlení - bývalý přítel se chová zvláštně

Anonymní
20.9.19 22:00

Mužské myšlení - bývalý přítel

Dobrý večer. Před pár dny jsme se s přítelem rozešli. Přesněji řečeno on se mnou - ne, nikdo třetí v tom nebyl. Několik dní na tom trval.

Hodně jsem si pobrecela, trápila se, snažila se, aby si to ještě rozmyslel… Prý ne. Včera si přijel ke mě pro své věci. Ty jsem mu tedy předala a počítala s tím, že odejde.

Posadil se u mě na pohovku a buď mlčel, a nebo si hrál s kočku a přitom sem tam zakoukal okem na mě. Opravdu jsem jeho chování nechápala. Do toho pořád mluvil o všem možném - jen ne o nás.

Takto u ne ztratil 7 hodin. Ano, sedum. Já si buď dělala své resty v podobě domácích prací, a nebo mu stroze odpovídala. Domu jsem ho musela slušně vypakovat. Nejdříve usnul a oak si u mě pouštěl písničky. Při odchodu chtěl pusu. A zeptal se mě, proč jsem taková odměřená???

A dnes mi od něj přišla písnička, Věra Špinarová - Zamknout.

Opravdu mužské chování nechápu. Je mi jasné, že něco chce říct… Ale co a proč to neudělá mi hlava nebere.

:nevim: 8o
Prosím o anonymitu, mám tu sestru

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3599
20.9.19 22:15

Chce tu kočičku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 22:23

A jaky byl duvod rozchodu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2105
20.9.19 22:24

Asi čekal rozchodovy sex…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 22:26

Řekla bych mu: Heleď, buď běž, a nebo zůstaň. A rozmysli si to dobře, nemám na tvoje vrtochy chuť. Tyhle “já si nejsem s ničím jistý” chlapy už jsem z života vyprovodila v nácti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 22:26

Nechce vrátit nějakej dárek? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 22:28
@Čičorečka píše: Řekla bych mu: Heleď, buď běž, a nebo zůstaň. A rozmysli si to dobře, nemám na tvoje vrtochy chuť. Tyhle “já si nejsem s ničím jistý” chlapy už jsem z života vyprovodila v nácti.

Like

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 22:28

Hraje si s tebou. Už ses vybrečela a mohla bys na něj zapomenout, tak si tě chce udržet v napětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2974
20.9.19 22:30
Souhlas. Ještě bych mu řekla, že na nějaká divadýlka nejsem vážně zvědavá… :pankac:
@Čičorečka píše: Řekla bych mu: Heleď, buď běž, a nebo zůstaň. A rozmysli si to dobře, nemám na tvoje vrtochy chuť. Tyhle “já si nejsem s ničím jistý” chlapy už jsem z života vyprovodila v nácti.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
985
20.9.19 22:38

Rozmyslel jsi to a čekal až začneš zase prosit a plakat. Bude ještě dolézat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
20.9.19 22:40
@Kfětoslava píše:
Hraje si s tebou. Už ses vybrečela a mohla bys na něj zapomenout, tak si tě chce udržet v napětí.
:palec: přesný
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7221
20.9.19 22:42

@Lucius08 taky si myslim, zrovna jsme se o tom bavily s holkama nevim proc ale vetsina muzu se chce vrtatir jen jsme neprisli na to proc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10730
20.9.19 22:50

A co myslel tou písničkou 8o
to chce, abys mu jako reakci poslala smajlíko nebo co?

exot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3599
20.9.19 22:52

Zavřel za sebou dveře, ale ještě nezamknul…Písnička zamknout? je otázka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7221
20.9.19 22:55

Kdyz ono hodne panu nevi co chce ze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu