Reklama

Mužský pohled - manžel se chce po roce vrátit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 20:51
Mužský pohled - manžel se chce po roce vrátit

Ráda bych četla názory zejména mužů. Loni v listopadu mi manžel oznámil, že miluje jinou. Na jaře se k ní odstěhoval. Byli jsme spolu 20 let, máme 2 děti na 1 stupni. O majetku jsme se dohodli (já byt, on rozestavěný dům s hypo), děti jsem navrhla do střídavé péče, on souhlasil a začli jsme to tak i dělat s tím, že za dětmi docházel, bral by si je až by dodělal dům. Už před prázdninama pronesl mezi řečí, že se třeba rozvádět nechce. Pak v létě, že si umí představit, že bychom se k sobě v budoucnu mohli vrátit a teď naposledy mi se slzami v očích pověděl, že není šťastný (ta jeho asi taky prý není úplně spokojená).
Bylo by možné, že by mě mohl chtít zpátky čistě z vypočítavosti? (finance, péče o děti, má 2 časově náročné práce, ale to měl i dřív) a jí že by si nechal bokem? Já svého muźe pořád miluju a chtěla bych ho zpět, ale né za každou cenu. Díky za reakce.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Reakce:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 17.09.18 20:53

Nejsem muž, ale šanci bych mu dala. :kytka:

Uživatel je onlineAjaF
Kecalka 191 příspěvků 17.09.18 20:56
@Amelie30 píše:
Nejsem muž, ale šanci bych mu dala. :kytka:

Ale ať zatím bydlí sám… Domů bych ho hned nebrala.

tzipora
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 17.09.18 20:58

Šanci bych mu určitě dala. Co by za to jiné ženy dali…Nebo muži, kteří se chtějí vrátit ke své ex a ona je zavrhla už. Navíc, píšeš, ze ho miluješ. Vánoce uz budete zase trávit jako rodina. :) Nesedli si asi. Milenka je úplně neco jineho nez byt partnerka.

tzipora
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 17.09.18 20:58
@AjaF píše:
Ale ať zatím bydlí sám… Domů bych ho hned nebrala.

Domu bych ho právě vzala. Život je krátký.

Russet
Extra třída :D 10877 příspěvků 17.09.18 20:59

Souhlasím s @AjaF. Nebrat ho domů. Ať ukáže, co umí.

Bubla_Bučková
Závislačka 3396 příspěvků 17.09.18 20:59

Gratuluji, musí to být skvělej pocit zadostiučinění :mrgreen: Když by se hodně kál a nosil mě na rukou… No ale ten sex by mi přišel fujky celkem asi :think: Hele ta ho kopla do zadku, nebo zjistil (možná oba), že tajemné vyšous.tavaní už není ono, když tě dohnala tvrdá realita být samostatný a ještě mít na krku děcka :P Takže milenku si nenechá, ale bych se spíš bála, že za pět let bude jiná :nevim: škoda, že ho tolik miluješ, já bych se mu taaaaakhle vysmála a připoměla se o víc peněz na děti :lol:

Uživatel je onlineSany80s
Kelišová 6398 příspěvků 17.09.18 21:01

No z vypočítavosti.
Asi zjistil, že i ta druhá po něm něco chce a asi i víc než chceš ty. Takže není spokojený.
Pokud ho i po takové době a tom, že dal přednost jiné, miluješ, tak budeš ženská, které vyhovuje, že po sobě nechá šlapat.
Ji si možná nenechá, ale po čase může přijít další.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 21:01

Já se takto zkusila vrátit k exmanzelovi a ve chvíli, kdy jsem uvažovala, že mu navrhnu, ať se nastěhuje zpět, tak jsem ho u něj doma načapala s jinou. Přijde mi, že jakmile je jednou prolomena bariéra nedoknutelnosti věrnosti, že se z ní stane brána, kterou jen zlomek mužů umí doživotně zamknout. Ostatní si na ni nainstalují fotobuňku :cert:

takymanžel
Ukecaná baba ;) 1633 příspěvků 17.09.18 21:06
@Anonymní píše:
Ráda bych četla názory zejména mužů. Loni v listopadu mi manžel oznámil, že miluje jinou. Na jaře se k ní odstěhoval. Byli jsme spolu 20 let, máme 2 děti na 1 stupni. O majetku jsme se dohodli (já byt, on rozestavěný dům s hypo), děti jsem navrhla do střídavé péče, on souhlasil a začli jsme to tak i dělat s tím, že za dětmi docházel, bral by si je až by dodělal dům. Už před prázdninama pronesl mezi řečí, že se třeba rozvádět nechce. Pak v létě, že si umí představit, že bychom se k sobě v budoucnu mohli vrátit a teď naposledy mi se slzami v očích pověděl, že není šťastný (ta jeho asi taky prý není úplně spokojená).
Bylo by možné, že by mě mohl chtít zpátky čistě z vypočítavosti? (finance, péče o děti,má 2 časově náročné práce, ale to měl i dřív) a jí že by si nechal bokem? Já svého muźe pořád miluju a chtěla bych ho zpět, ale né za každou cenu. Díky za reakce.

Samozřejmě, že je to možné, ale s největší pravděpodobností mu v první řadě spadly z očí růžové brýle zamilovanosti a zjistil, že všude je chleba o dvou kůrkách. Nebo, pokud je dobře situovaný, tak mohl zjistit, že ta jeho nová kopretina má slabost pro jeho peníze. Možností je spousta. Každopádně to jak jsi to popsala, vypadá spíš na jakýkoli z důvodů, jen ne na ten, že by to už bez tebe nemohl vydržet. :nevim:

Bubla_Bučková
Závislačka 3396 příspěvků 17.09.18 21:07

Jenom jako ta formulace jo… „Nejsem šťastný“ tak se stará starej :roll: Jako uvědomil jsem si, že tě miluju, že jsme spolu prožili to a to, ale nějaký s kurvič.kou to není ono… :poblion:

Jedna babička
Závislačka 3526 příspěvků 17.09.18 21:10
@Anonymní píše:
Bylo by možné, že by mě mohl chtít zpátky čistě z vypočítavosti? (finance, péče o děti, má 2 časově náročné práce, ale to měl i dřív) a jí že by si nechal bokem? Já svého muźe pořád miluju a chtěla bych ho zpět, ale né za každou cenu. Díky za reakce.

Každý má v životě dostat jednu šanci na nápravu. Nikdo z nás není dokonalý a chybujeme. Já bych mu šanci dala. Zda to bude správně či nikoliv Ti ukáže pouze čas.

Tichošlápek
Extra třída :D 10028 příspěvků 17.09.18 21:11

Jejda já bych si ho vychutnala. Ale jsem mrcha. Ty asi ne a navíc ho milujes. A co vlastně můžeš ztratit? Jestli jsi porad zamilovaná, tak bys mohla zbytek života litovat, zes to ještě nezkusila. Ale taky bych ho nebrala hned zpátky. Jen ať se snaží a namlouvá si te zpět. A dětem bych nic ani nenaznacovala, dokud nebudeš vědět v čem je zakopany pes

takymanžel
Ukecaná baba ;) 1633 příspěvků 17.09.18 21:12
@Bubla_Bučková píše:
Jenom jako ta formulace jo… „Nejsem šťastný“ tak se stará starej :roll: Jako uvědomil jsem si, že tě miluju, že jsme spolu prožili to a to, ale nějaký s kurvič.kou to není ono… :poblion:

Taky to na mě dělá ten dojem. Že to není taková pohádka jak si představoval a navíc mu přibila starost o děti.
Mimochodem, jak se do teď věnoval společným povinnostem okolo dětí a rodiny?

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 13181 příspěvků 17.09.18 21:19
@Anonymní píše:
Že ON „není šťastný“, a jeho matrace taky není spokojená, tím by mě tak určitě dojal. 8) Nechala bych ho pěkně vydusit, a pak bych se rozhodla, jestli mu tu šanci vůbec dám. Pokud ho hned vezmeš zpátky,je pravděpodobné, že za čas budete řešit to samé. Šanci případně ano, ale chlap musí lézt po kolenou, a musí vědět, že to bylo poprvé, a naposledy.
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >