Můžu avokádo zpracovat do teplé omáčky?

Anonymní
11.8.20 14:33

Můžu avokádo zpracovat do teplé omáčky?

Zdravím. Mám takovou otázku, mám doma dost avokáda, a už nevím, jak to zpracovat. Takže jsem se chtěla zeptat, zda jste některá z Vás dělala teplou omáčku, normálně k masu. Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18384
11.8.20 14:36

Udelej guacamole, v tomhle pocasi a studene se po nem jenom zaprasi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15750
11.8.20 14:40

K masu bych to osobně nedávala, ale k těstovinám je moc dobrá tato (podle Kuchařky ze Svatojánu):

Rozmixujeme dohladka dvě zralá avokáda, dva stroužky česneku, tmavou himálajskou sůl, čerstvě mletý bílý pepř, dvě lžíce citrónové šťávy a 200 ml mandlové smetany. Uvaříme balíček semolinových špaget a promícháme je s omáčkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18195
11.8.20 14:41

Teple jsem nezkousela, ale jde z toho udelat tolik věcí, ze bych to ani nepokousela. Do salatu, to guacamole- po tom se u nas jenom zaprasi, delam z nej domaci nutellu, pomazanky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6747
11.8.20 15:14

Teplou omacku bych neriskovala, ale pokud mas doma cokoladu, mzes zkusit upect bezmoucne brownies. Na netu je hodne ruznych verzi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18475
11.8.20 15:38

Rozmixovat se smetanou, cesnek, sůl, pepř, parmazan, promichat s testovinama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7831
12.8.20 07:31

Já dávám na malé kousky nakrájené čerstvé avokado do teplé omáčky na těstoviny. Děti to tak mají moc rády, samotné avokado mi nesní. A nedávno nám naši mexičtí kamarádi dělali jejich tradiční polévku z pukané kukuřice a dávali do ní také avokádo (čerstvé do už hotové teplé polévky).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama