Můžu bez sexu otěhotnět?

Anonymní
13.8.20 16:03

Můžu bez sexu otěhotnět?

Dobrý den. Je mi 18 jsem ještě panna. Cca 9 dní zpátky jsme se s přítelem jen tak mazlili asi cca 5 minut. Neproniknul do mě jen třel penis o moji pochvu. Na penisu neměl sperma ani preejakulát, ani se při tření neudělal. Nemůžu být těhotná?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28524
13.8.20 16:12
@Anonymní píše:
Dobrý den. Je mi 18 jsem ještě panna. Cca 9 dní zpátky jsme se s přítelem jen tak mazlili asi cca 5 minut. Neproniknul do mě jen třel penis o moji pochvu. Na penisu neměl sperma ani preejakulát, ani se při tření neudělal. Nemůžu být těhotná?

Ne, neboj.

I kdyby ho měl, bylo by to hodně nepravděpodobné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5006
13.8.20 16:13

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18240
13.8.20 16:14

Z ceho presne bys chtěla bejt těhotná? Nez zacnes sexovat, tak si nastuduj neco o rozmnozovani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 16:14

Ani když ve mě byl cca 1 cm nebo půl centimetrů v pochvě jen na Krajíčku?

• Citovat
  • Nahlásit
16644
13.8.20 16:18
@Anonymní píše:

hehehehe, za chvilku z toho bude plnohodnotny sex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28524
13.8.20 16:20
@Kriss Tina píše:
Z ceho presne bys chtěla bejt těhotná? Nez zacnes sexovat, tak si nastuduj neco o rozmnozovani.

Nepruď, zrovna to studuje :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28524
13.8.20 16:22
@Anonymní píše:

Stále je ta pravděpodobnost extrémně velmi velmi velmi nízká, téměř nulová.

Lidské rozmnožování je dělané na to, aby se celé mililitry plné milionů spermií dostaly hluboko do pochvy ženy, nikoliv na to, aby jedna osamělá chudinka z preejakulátu zabloudila ke vchodu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3685
13.8.20 16:36

Myslela jsem, že dnešní mládež má lepší povědomí o tom, jak se dělají děti. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16199
13.8.20 16:43
@berusa.m píše:
Myslela jsem, že dnešní mládež má lepší povědomí o tom, jak se dělají děti. :roll:

Si říkám. :) Byla ta korona, váleli se doma, tak by tohle mohli mít nastudované. I když, potkávám samé těhotné a očividně dospělé ženy, tak jestli tu koronu taky nepodcenili. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28524
13.8.20 16:50
@Anonymní píše:

A neboj, je normální, že v tom nemáš úplně stopro jasno. Fakt, ta pravděpodobnost je minimální.

Ale tady se bavíš se ženskými, z nichž polovina je ve fázi, že souloží jako šílená, litry ejakulátu tečou a nic. Proto začínají mít pocit, že otěhotnět vlastně ze sexu ani nejde :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.8.20 17:34
:roll: :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60171
13.8.20 18:27
@Anonymní píše:

Pokud jsi panenka Marie, pak ano.. Nastuduj, jak se otěhotní… :think: v 18 už bys to vědět mohla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
13.8.20 18:52

Prej jedna takova kdysi byla, rodila ve chlive :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2668
13.8.20 22:27

Myslím, že by měli zase zavést Občanskou výchovu ve škole… :think: