Můžu bramborový salát na začátku kojení?

67
21.2.20 19:39

Můžu bramborový salát na začátku kojení

Ahoj holky jsem 5 dní po porodu (císařský řez) a zajímalo by mě jestli můžu bramborový salát? zda to nadýmá? Chceme takovy slavnostní oběd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

116
21.2.20 19:41

Já bych si dala, pokud to není z domácích vajec nebo majonézy, která je stará a mohu se něčím nakazit. Tak směle do toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 19:42

Tak když do něj nebudeš dávat pepř a syrovou cibuli, mělo by to být ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15001
21.2.20 19:42

Vyzkoušej, maximálně bude dítě bolet břicho. Já ho nemůžu, kuli syrové cibuli co tam dáváme a hrášku. Měla sem ho jednou když byly malému necelé 3 měsíce a pak řval až do večera. Ale někomu to nevadí no, ono ti stejně nezbyde než zkoušet jaké potraviny budou mimcu vadit a jaké ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1751
21.2.20 19:43

Jediny co by te mohlo nadymat jsou vejce v tom a cibule. Nevim kolik ji v tom budete mit, je to takovy tezsi jidlo. At ti udelaji bez cibule alespon. Je i aromaticka, tak aby to mimi nevadilo a mliko si vzalo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16311
21.2.20 20:00

Cibule, vejce, hrasek-to vše nadyma…já bych si ho nedala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49414
21.2.20 20:10

Jediné, co mému dítěti vadilo, byla syrová cibule. Všecko ostatní jsem jedla, na druhou stranu jsem to zkoušela postupně, nikoliv rovnou mix „rizikových“ potravin, pak kdyby byl problém, nevěděla bych, po čem to bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 20:14

@Kikirep Záleží na tobě, já sem ho měla se vším všudy a malá byla v pohodě. Dcera na bříško vůbec netrpěla a tak sem mohla jíst co sem chtěla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6703
21.2.20 20:17

Já při kojení jedla úplně vše :lol:malému nevadilo vůbec nic. Takže to musíš vyzkoušet. Spíš možná, aby nebylo těžko tobě, přece jenom jsi chvíli po operaci, tak aby jsi nebyla nafouklá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama