Můžu být těhotná? 5 dnů zpoždění a TT negativní?

19.1.20 17:03

Můžu být těhotná? 5 dnů zpoždění a TT negativní?

Vy jste tady takové zkušené, tak se zeptám. Mám už 5 dnů zpoždění. Mám cyklus 29 dnu a opravdu pravidelný (vždycky 28 dní a nebo 30 dní, proto říkám průměr 29…píšu si to už tak 2 roky do kalendáře v mobilu). Udělala jsem si test. První den po vynechání, použila jsem mamatest, jen takový proužek. Ten 5 den vynechání jsem si udělala dráhy clearblue je digitální a nic vše negativní. Nejlepší na tom je že mě bolí prsa ale tak malooo že bych to ani neřešila. Já PMS poznala už týden před menstruaci, bolí mě vždycky hrozně moc prsa a pak jak to přijde tak i břicho ty první dva dny a teď nic. No ale ten clearblue mě přesvědčil že nejsem. Poslední nechráněný sex byl 1.1. a dostat jsem to měla 15.1. Může to být tím že jsem začala běhat (ale zas běhám jen zatím pravidelně 10 dnů a to teda nic neni). Pravidelné jsem behavala i několik měsícu ale od září jsem přestala kvůli velkému množství práce, ale na běh jsem zvyklá, ani se nezadycham. Stres ted nemám vůbec žádný. Od Nového roku jim zdravě tak si říkám že možná tím mi vymizela menstruace protože se mi snížil asi i příjem KJ. Ale že by to tělo tak strašné rychle reagovalo. Máte někdo zkušenosti že Vám tak vypadla menstruace? Cítím se skvěle. Nic mi není mám i hodně energie jak asi teď se více hybu. :oops: :dance: :kytka: jsem z toho vykolejená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28857
19.1.20 17:09

@Kopretiinka123 děkujeme za elaborát, vcelku zbytečný. Udělej si test za cca 3 -5 dnů a když nic, tak těhotná nejsi. Nejspíš tělo reaguje na změny, i to se stává.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 17:20

Já si dělala těhu test. 13 dnů po zpoždění a test byl pozitivní, tak ještě chvilinku počkej :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
19.1.20 17:33

Jednou mi vyšel pozitivní test až 14 dní po vynechání. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 17:40
@Zusanka píše:
Jednou mi vyšel pozitivní test až 14 dní po vynechání. :nevim:

A předtím jsi si nějaké testy dělala? A byly teda negativní a taky jsi teda neměla vůbec zadne tehot. priznaky:pleading_face:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
19.1.20 17:42
@Kopretiinka123 píše:
A předtím jsi si nějaké testy dělala? A byly teda negativní a taky jsi teda neměla vůbec zadne tehot. priznaky:pleading_face:

Předtím byly negativní a příznaky jsem neměla, začalo mi být zle až v 10. týdnu. Bohužel to ale nakonec dopadlo špatně. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 17:45
@pepushky píše:
Já si dělala těhu test. 13 dnů po zpoždění a test byl pozitivní, tak ještě chvilinku počkej :)

8o a jak to pak dopadlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 17:47
@Kopretiinka123 píše:
8o a jak to pak dopadlo?

Dopadlo to dobře, teď jsem ve 29 týdnu a čekáme chlapečka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 17:53
@pepushky píše:
Dopadlo to dobře, teď jsem ve 29 týdnu a čekáme chlapečka :)

Tak já pockam a když tak zajdu v únoru na gyndu :srdce: děkuji a gratuluji ti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 17:56
@Kopretiinka123 píše:
Tak já pockam a když tak zajdu v únoru na gyndu :srdce: děkuji a gratuluji ti :kytka:

Děkuji. Budu držet palečky ať ti to také vyjde, potom kdyžtak napiš.. :k :kytka: iss:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 08:15

Poradte prosím, mohu byt těhotná, kdyz v den očekávane MS jsme meli nechráněný sex a MS prisla o 3 dny pozdeji, prvni dva dny byla silna a ted treti den uz je velmi slaba, spise uz skoncila. Takze jsem mela zpozdeni, ktere jsem nikdy nemela a jeste jsem mela ms misto 5 dni jen dva. Test je negativní.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama