Můžu být těhotná? 5 dní zpoždění

Anonymní
25.9.20 18:44

Můžu být těhotná? 5dní zpoždění

Ahoj holky, poradíte prosím?🥺 Mívám vždy MS na den přesně a teď mám zpoždění 5 dní, test jsem dělala, ale odpoledne a byl negativní. Myslíte že bych mohla byla těhu? Měla jsem 1 denní virozu(kašel, rýma, horečka žádná). Jsem hrozně na vážkách. Kdybych byla, jsem s tím ok, ale spíš mě drásá ta nejistota. Špatně mi nijak není, ale že bych cítila přicházející nebudeš jako to vždy cítím, to vůbec. Díky za každou radu a rýpalky prosím nechť vůbec nepíšou.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16144
25.9.20 18:50

Asi žádná rada není, zkus třeba v neděli ráno další test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
25.9.20 18:59

Zkusila bych určitě další test.
Já to mám přesný jak hodinky a zpoždění je u mě z 80% tehotenstvi a z 20% cysta na vaječníku. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27508
25.9.20 19:08
@Anonymní píše:
Ahoj holky, poradíte prosím?🥺 Mívám vždy MS na den přesně a teď mám zpoždění 5 dní, test jsem dělala, ale odpoledne a byl negativní. Myslíte že bych mohla byla těhu? Měla jsem 1 denní virozu(kašel, rýma, horečka žádná). Jsem hrozně na vážkách. Kdybych byla, jsem s tím ok, ale spíš mě drásá ta nejistota. Špatně mi nijak není, ale že bych cítila přicházející nebudeš jako to vždy cítím, to vůbec. Díky za každou radu a rýpalky prosím nechť vůbec nepíšou.

A to nepoužíváte žádnou antikoncepci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
25.9.20 19:11
:)

Příspěvek upraven 25.09.20 v 19:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 19:12

@GirlsNick uvidím,děkuji za zkušenost😊

• Citovat
  • Nahlásit
26297
25.9.20 19:34

Zkus, ale neupinala bych se. Pokazde jsem mela pozitivni test uz v den vynechani :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7259
25.9.20 19:37
@Anonymní píše:

Už by to bylo vidět :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 19:59

@PaníKadrnožková Test jsem dělala z odpoledni moči, tak uvidím zítra, ale teď už mě začíná pobolívat podbřišek a jde ze mě už trochu krev, tak možná zbytečně plaším😊

• Citovat
  • Nahlásit
7917
25.9.20 20:05
@Anonymní píše:
@PaníKadrnožková Test jsem dělala z odpoledni moči, tak uvidím zítra, ale teď už mě začíná pobolívat podbřišek a jde ze mě už trochu krev, tak možná zbytečně plaším😊

Tak to už ti začíná menzes. Takže pohoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3420
25.9.20 22:32

5 dní po termínu ms bys měla pozitivní test i z odpolední moči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.20 11:34

Tak holky po ms ani stopy. Pockam do úterka a zajdu k dr????

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.20 21:37

Ahojda, já jsem pátý den zpoždění už měla jasně pozitivní těhu test. Jednou jsem měla zpoždění 20 dnů. Bolesti v podbřišku, testy negativní a pak se to začalo stupňovat a nedokázala jsem ani sedět, jak mě bolelo v podbřišku. Měla jsem cystu na vaječníku. Já jsem teda bohužel musela na laparoskopii, protože se cysta rychle zvětšovala, ale kromě jizev na břiše jsem neutrpěla žádnou ujmou a dokonce tři měsíce po zákroku jsem otěhotněla :dance:
Zajděte si raději k lékaři. Ten vám hned řekne, zda je to jen zpoždění díky viroze případně dá injekci na vyvolání menstruace ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama