Můžu být těhotná a mít menstruaci?

Anonymní
8.9.19 13:18

Muzu být těhotná a mít menstruaci?

Dobrý den, chtela bych se zeptat jestli tu je nějaká možnost, ze jsem těhotná, když už mám druhou menstruaci po posledním pohlavním styku. Sice beru antikoncepci a dělala jsem si dva testy a oba byly negativní, ale celou dobu mě boli bricho a nevim proč.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

405
8.9.19 13:21
:lol: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11600
8.9.19 13:24

Nekdy mivaji neco jako menstruaci I tehotne, ale pokud mas negativni testy (delane v dobe, kdy by uz tehotenstvi ukazaly), tehotna nejsi. Pricin bolesti bricha muze byt milion, zajdi se nechag vysetrit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
8.9.19 13:47

Božinku, koľko máš rokov. 15??? berieš antikoncepciu, mala si normálne menštruáciu už dva krát, testy negatívne a myslíš že si tehotná??? to je snad blbý vtip, prečítaj si znova prírodovedu… Občas sa stane že aj keď žena krváca je tehotná, je to len slabé krvácanie, ale to v úplnom počiatočnom štádiu keď žena ešte ani nevie že je tehotná. Je to skôr krvácnie z uhniezdovania.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5239
8.9.19 13:51

@Tina69 to neni pravda. Jsou pripady ze zena az do tretiho mesice tehotenstvi ma krvaceni v dobe menzes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1527
8.9.19 13:58

@Tarjei ano ale myslím že téhle evidentně vystrašene holce tyhle opravdu malinkato procentní případy nepomůžou…k uklidnění… opravdu by to byl podle mě raritní případ když byly 2menstruace, testy negativní a ještě přes brání antikoncepce… těhotná nejsi… může to byt cysta, slepak, střeva a milion dalších věcí zašla bych na gyndu a k obvodnímu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.9.19 14:02
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtela bych se zeptat jestli tu je nějaká možnost, ze jsem těhotná, když už mám druhou menstruaci po posledním pohlavním styku. Sice beru antikoncepci a dělala jsem si dva testy a oba byly negativní, ale celou dobu mě boli bricho a nevim proč.

Moje mamka měla MS do 5 měsíce. Ale testy si teda nedělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
8.9.19 14:09

Áno môže byť krvácanie aj v tehotenstve, ale menštruáca je oveľa slabšia. Ale pokiaľ je od pohlavného styku viac ako dva mesiace, testy negatívne a berie antikonc. tak je to proste blbosť. Tu už skôr pracuje psychika a nahováranie si vecí „čo keby náhodou…“
Raz príde ten čas ked budeš chcieť byť tehotná a ono to nepojde tak ľahko. Potom sa budeš smiať nad takýmito tvojími detskými zmýšľancami, keď si si myslela že sa dá tak ľahko otehotnieť napriek všetkým bariéram

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4888
8.9.19 16:13

@Tarjei krvácení mít může, ale nemůže mít menstruaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.9.19 18:17

@beruska9 u doktorky jsem byla a ta mi řekla ze jsem v pohode, ale dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.9.19 18:22

@Tina69 jenom mě to zajímalo a chtela jsem vědět jestli se něco takového muže stát

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.9.19 18:24

@Tarjei prave ze jsem o tom něco slysela a nepoznám rozdíl mezi tím krvácením a menstruaci

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.9.19 18:26

@kavulenka Dekuju moc

• Nahlásit
  • Citovat
9.9.19 02:25
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtela bych se zeptat jestli tu je nějaká možnost, ze jsem těhotná, když už mám druhou menstruaci po posledním pohlavním styku. Sice beru antikoncepci a dělala jsem si dva testy a oba byly negativní, ale celou dobu mě boli bricho a nevim proč.

Být těhotná a párkrát to ještě dostat, není samozřejmě nic neobvyklého.
Ale bereš antikoncepci a testy ti vyšly negativní. Takže si tím nelam hlavu, těhotná nebudeš. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.9.19 02:28
@Tina69 píše:
Božinku, koľko máš rokov. 15??? berieš antikoncepciu, mala si normálne menštruáciu už dva krát, testy negatívne a myslíš že si tehotná??? to je snad blbý vtip, prečítaj si znova prírodovedu… Občas sa stane že aj keď žena krváca je tehotná, je to len slabé krvácanie, ale to v úplnom počiatočnom štádiu keď žena ešte ani nevie že je tehotná. Je to skôr krvácnie z uhniezdovania.

Mám známou, která měla ms i ve 4. měsíci těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama