Můžu být těhotná? Bolest prsou, nevolnost i přes braní HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 16:23
Můžu být těhotná? Bolest prsou, nevolnost i přes braní HA

Ahoj,
Už týden mě strašně bolí prsa, občas se mi udělá špatně a jsem unavená.. s přítelem spolu spíme každý den a beru HA, je možné, že i přes HA bych mohla být těhotná? Nebo jsou to příznaky ovulace, nebo stres?
Moc děkuji za odpověď

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12821 příspěvků 24.11.18 16:42

Při Ha neovulujes. Pomud si nejsi jistá, tak udělej test

terien
Extra třída :D 10232 příspěvků 24.11.18 17:07

Ne, není to možné. Leda bys ji místo do krku házela do koše.

G.a.b.c.a20
Kecalka 426 příspěvků 24.11.18 17:08

Znama otehotnela i pres ha ale neni to moc caste..zkus udelat test a uvidis ..

denkat
Kecalka 485 příspěvků 24.11.18 17:45
@Anonymní píše:
Ahoj,
Už týden mě strašně bolí prsa, občas se mi udělá špatně a jsem unavená.. s přítelem spolu spíme každý den a beru HA, je možné, že i přes HA bych mohla být těhotná? Nebo jsou to příznaky ovulace, nebo stres?
Moc děkuji za odpověď

Ahoj, pokud jí bereš pravidelně a neměla jsi v nejbližší době žádné střevní potíže, který by zabránily dostatečnému vstřebání HA tak to je nemožné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 08:37

@Tichošlápek
Tak jsem si dnes dělala test… je negativní. Ale do MS mi zbývá 12 dní. Těhotná tedy nejsem?

Tichošlápek
Extra třída :D 12821 příspěvků 25.11.18 09:38
@Anonymní píše:
@Tichošlápek
Tak jsem si dnes dělala test… je negativní. Ale do MS mi zbývá 12 dní. Těhotná tedy nejsem?

Nejsi

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Přijeli Bendig nebo Bagárová, emoce se vyostřily

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >