Můžu být těhotná? Bolest prsou, nevolnost i přes braní HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 16:23
Můžu být těhotná? Bolest prsou, nevolnost i přes braní HA

Ahoj,
Už týden mě strašně bolí prsa, občas se mi udělá špatně a jsem unavená.. s přítelem spolu spíme každý den a beru HA, je možné, že i přes HA bych mohla být těhotná? Nebo jsou to příznaky ovulace, nebo stres?
Moc děkuji za odpověď

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10888 příspěvků 24.11.18 16:42

Při Ha neovulujes. Pomud si nejsi jistá, tak udělej test

terien
Echt Kelišová 8442 příspěvků 24.11.18 17:07

Ne, není to možné. Leda bys ji místo do krku házela do koše.

G.a.b.c.a20
Kecalka 394 příspěvků 24.11.18 17:08

Znama otehotnela i pres ha ale neni to moc caste..zkus udelat test a uvidis ..

denkat
Kecalka 304 příspěvků 24.11.18 17:45
@Anonymní píše:
Ahoj,
Už týden mě strašně bolí prsa, občas se mi udělá špatně a jsem unavená.. s přítelem spolu spíme každý den a beru HA, je možné, že i přes HA bych mohla být těhotná? Nebo jsou to příznaky ovulace, nebo stres?
Moc děkuji za odpověď

Ahoj, pokud jí bereš pravidelně a neměla jsi v nejbližší době žádné střevní potíže, který by zabránily dostatečnému vstřebání HA tak to je nemožné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 08:37

@Tichošlápek
Tak jsem si dnes dělala test… je negativní. Ale do MS mi zbývá 12 dní. Těhotná tedy nejsem?

Tichošlápek
Extra třída :D 10888 příspěvků 25.11.18 09:38
@Anonymní píše:
@Tichošlápek
Tak jsem si dnes dělala test… je negativní. Ale do MS mi zbývá 12 dní. Těhotná tedy nejsem?

Nejsi

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >