Mužů být Těhotná - desátý den po styku?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9.5.22 22:15

Mužů být Těhotná - desátý den po styku?

Ahoj holky. Už jsem z toho jelen. Menstruaci mám dost nepravidelnou. Někdy dvakrát do měsíce, takže vychytat přesně ovulaci je vyssi dívčí. Nicméně. Dle MS kalendare bych měla mít plodné dny v rozmezí plus minus od 29 dubna do 7. Května. S tím, ze menstruaci jsem dostala o den dva driv, než mi to vypocitava kalendář.
Sex jsme měli nechráněný, partner se udělal do me 29. Dubna. No a dneska. Desátý den od styku me bolí břicho, tak nějak divne. Dlouho a tupe. Jak kdybych byla nadmuta…je možný si takhle brzy myslet, ze bych mohla být těhotná? Zadnou krev jak se někde píše při zahnizdovani jsem nezaznamenala. Měla jste to některá taky tak? :nevim:
Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2799
9.5.22 22:44

Tak na to ti přesně odpoví pouze těhotenský test. Kdyby sis ho udělala tak víš za 2 minuty výsledek a nebudeš nad tím přemýšlet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
9.5.22 23:52

Pokud máš menstruaci nepravidelnou, můžeš mít před menstruací ;) ovšem znám případy, kdy to na sobě ženy poznaly už třetí den po oplodňovacím styku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15557
10.5.22 06:18
@Rezaterezaaaa píše:
Ahoj holky. Už jsem z toho jelen. Menstruaci mám dost nepravidelnou. Někdy dvakrát do měsíce, takže vychytat přesně ovulaci je vyssi dívčí. Nicméně. Dle MS kalendare bych měla mít plodné dny v rozmezí plus minus od 29 dubna do 7. Května. S tím, ze menstruaci jsem dostala o den dva driv, než mi to vypocitava kalendář.
Sex jsme měli nechráněný, partner se udělal do me 29. Dubna. No a dneska. Desátý den od styku me bolí břicho, tak nějak divne. Dlouho a tupe. Jak kdybych byla nadmuta…je možný si takhle brzy myslet, ze bych mohla být těhotná? Zadnou krev jak se někde píše při zahnizdovani jsem nezaznamenala. Měla jste to některá taky tak? :nevim:
Díky!

Myslet si to můžeš. Jestli to tak je pravda být může a nemusí. Odpověď by ti mohl dát tehotensky test cca 14 dní po styku.
Pokud máš nepravidelnou menstruaci a chceš dítě, tak by to chtělo pořešit s gynekologem aby byla pravidelná. A ovulaci měřit něčím jiným než průměrem co ti spočítá aplikace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.5.22 08:56

@mamule42 jenže 10 dni po styku je hloupost, dělat si test, proto se ptám na zkušenosti. Test je vhodne dělat až tak 14 dni po. Ale dekuju za názor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2799
10.5.22 09:38
@Rezaterezaaaa píše:
@mamule42 jenže 10 dni po styku je hloupost, dělat si test, proto se ptám na zkušenosti. Test je vhodne dělat až tak 14 dni po. Ale dekuju za názor

Ale ty zas nechápeš že příznaky má každý jinak. A nemůžeš sázet na to že jedna má podobné a těhotná je, druhá tyhle příznaky má před menstruací, pořád je to 50 na 50.Prostě to chce počkat. Test 10 dní po styku už by něco mohl ukázat já bych to zkusila za 2 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1687
10.5.22 11:55

@Rezaterezaaaa Ja zkusila 11 dni po styku a bylo to 14 dc, duch tam byl. Takze pokud chceš vědět, odpověď ti da stejne jen test. Nedelala bych takhle brzo, nebýt příznaků. Ted jsem 24+4tt, držím ti palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9244
10.5.22 12:09

Jdes na nejakou operaci? Potrebujes zacit brat antibiotika? Nebo na co jineho potrebujes vedet, jestli mohlo dojit k oplodneni? Akorat se zbytecne stresujes a budes zklamana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.5.22 11:59

Já to takhle poznala pár dnů po otěhotnění, břicho bylo jako nafouklé, tupá bolest na jedné straně, únava, 9.den malinký duch na testu, postupně sílil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.5.22 15:09

@CernaKocka PresCest dekuju, já už teda druhy den lehce spinim. Odpovídá to době nidace, tak uvidim. Není to plánované dítě nevim kdy jsem měla přesně ovulaci nehlidam to.. Zatím teda vše napovídá honič ze bych těhotná být mohla, kromě testu ten byl snehobily. Ale prý je na test ještě brzy.. díky za reakci :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat