Můžu být těhotná, i když to test neprokáže?

Anonymni
5.3.09 01:08

Můžu být těhotná , i když to test neprokáže?

Prosím poraďte z praxe. Porušila jsem užívání antikoncepce a zpozdězila se mi menstruace. Od začátku poslední menstruace to je 37 dní. Bohužel díky stresům i přes prášky jsme v tom měla zmatek a tka jsme i občas vynechala braní pilulek. Od neděle mám neustálý tlak v břiše a pocit na zvracení, po celý den, večer je mi fakt zle a musím se najíst,a by se mi udělalo lépe. Bolesti hlavy, motání a cítím se tka nějka divně po těle. nejsme zvyklá odpočívat, ale potřebuji ležet a spát, což u mne je neobvyklé a mám pořád hlad i ráno, což je u mne taky nezvyklé. A rovněž od neděle mám bílý hustý výtok. Dle svých přízanků a zvláštních " pocitů-fyzických bych řekla, že jsme těhotná,a le na testu mám jen jednu čárku a u lékaře mne vezmou až 16.3 Zkusím test znovu,a le toho, že tam uvádí, že hned 1. den po vynehcání se má ukázat 100% výsledek, tak nevím. Máte prosím někdo zkušenost, že je test negativní i třeba 5. den zpoždění a těhotná byla?
Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
5.3.09 08:18

záleží na tom, kdy byla ovulace. Zatímco po dobrání HA před prvím těhotenstvím jsem měla OVU hezky 14DC a otěhotněla jsem hned. po dobrání HA před druhým těhotenstvím semi OVU (ač příznakově vypadala na 14DC) posunula, byla později o 11dní, čli jsem testy měla negativní, MS nikde.

Jsou dvě rady:

1. počkat a zkusit za několik dní
    b) dojít si do laboratoře a nechat si nabrat krevn a hcg (za vlastní peníz a podle výsledku případně pak ještě jednou, aby se vidělo, jestli to hcg roste)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1673
5.3.09 08:23

taky bych počkala pár dní a zopakovala bych test,oni nejsou vždycky spolehlivý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.3.09 09:39

Já měla test pozitivní až po 14 dnech, ovulace proběhla později, byl to první cyklus po vynechání antikoncepce, ale o mne se o pravidelných cyklech stejně moc mluvit nedá. Na druhou stranu teď jsem na sobě tay pozorovala nějaké těhotenské příznaky, které jsem při mých dvou těhotenstvích teda nepociťovala, tak jsem zatestovala a těhotná jsem nebyla (potvrzeno už i menstruací).

Magrátka

• Nahlásit
  • Citovat
68
5.3.09 10:23

Já jsem po vynechání prášků taky měla později ovulaci a pozitivní test jsem měla až týden po vynechání MS. Taky bych počkala pár dní 2-3 a udělala si znovu test z ranní moči nejlépe. Nebo jít na tu krev ta Ti to ukáže na 100%. Tak držím palce ať to dobře dopadne. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.09 22:34

Negativní test

Zdravím,
chci se zeptat jestli některou z vás nepotkalo něco podobného…zpožděná menstruace o dva dny,první den vynechání odběr krve na hcg-negativní,druhý den vynechání narůžovělý výtok, který jde vidět pouze při utírání na wc po malé, jinak ne.
Jsem z toho trochu zmatená,protože mám menses na den i hodinu pravidelně ,ale ty odběry mě docela zklamaly,protože jsem čekala, že budou tedy pozitivní.
Děkuji za odezvu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.6.09 08:41

ahojky, bud se ti rozbiha MS - nekdy zacina hnedym vytokem, nekdy ruzovym, nekdy rovnou bez vytoku, takze bych pockala, co se z toho vyklube. Nebo jsi mela pozdeji ovu a teprv ted se zavrtava mimco a hcg do krve jeste v dobe odberu nevylucovalo. Ale i tak budes muset pockat. Zkusila bych normanlni domaci test tak za 4, 5 dni.

blue_monkey;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.4.12 11:12

Ahoj holky.Moc vás prosím o radu.Už víc jak týden mě bolí prsa,před pár dny mě několik dní bolel i podbřišek a když jsem si dělala test 26 dc a 28 dc kdy mi má přijít menses tak byl test negativní.Prsa mě pořád bolí a dnes je to 30 dc a menstruace pořád nikde.Je fakt,že jsem s tím měla občas problémy,ale vždy když mě bolely prsa jsem těhotná byla,ale i test jsem měla pozitivní a ted nic.Myslíte že i přes negativní testy které byli u mě vždy spolehlivé bych mohla být těhotná?Jsem z toho taková nervozní a nevím co si myslet.Prominte mi za anonymitu,ale je to z osobních důvodů.Moc všem děkuji za rady a zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Naima
15.4.12 11:45

Samozřejmě mohla, ale ani nemusela :) . Záleží na průměrné délce cyklu, na tom, kdy byla ovulace atd. Známá měla pozitivní test až týden po termínu MS, jiné už 24-25 DC.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.4.12 14:48

Naimo.Díky moc za odpověd.Já měla vždy test pozitivní v den očekávané ms a nebo den po.Ale tentokrát ani náznak ducha,test je jasně negativní.Je fakt,že tentokrát mohla být spožděná ovulace.Zkusím test ještě zítra a navštívím dr. to bude moudřejší.

• Nahlásit
  • Citovat
anonymka279
27.1.13 20:41

Zdravím chtěla jsem se zeptat když jsem měla ovulaci a spala jsem se svým klukem a HA beru pravidelně ale beru teprve 2 platíčko. Můžu být těhotná? Prosím poradte

• Nahlásit
  • Citovat
28.1.13 21:18

Anonymko. podle mě ne, ale koukni na příbalový leták, tam to bude napsaný, od kdy antiko působí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.5.13 10:13

Prosím poradte i mě-kdybych byla tet tak v 10-12tt byl by test 100% pozitivní? nebo by už hcg bylo méně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama