Můžu být těhotná i pokud jsem měla menstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 17:12
Můžu být těhotná i pokud jsem měla menstruaci?

Ahoj všem, shrnu celou anabázi. Sex někdy koncem července, poté menstruace na termín. Teď zpoždění MS, 28+14 dnů. Na termín jsem měla typické příznaky pms, ale teď nic, jen mě mírně poboliva v podbrisku. Poslední test dělaný včera, negativní. Těhotenství neplánuju a dítě bych si momentálně nepřála. Jsem vyděšená. Má někdo podobnou zkušenost? Stresu jsem měla podobně jako dříve, ms mi chodí přesně po 26 dnech. A najednou nic. :zed:

Reakce:
HayLin
Kecalka 118 příspěvků 08.09.19 17:16

No já měla MS i když jsem byla již těhotná, ale to by ti test už ukázal že jsi, když sis ho dělala včera

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 17:18
@HayLin píše:
No já měla MS i když jsem byla již těhotná, ale to by ti test už ukázal že jsi, když sis ho dělala včera

Ale jakto? Prece vajicko odejde a dalsi uz nema byt z ceho oplodněné, kdyz pak uz zadny sex nebyl…
Zakl.

IvaX
Ukecaná baba ;) 2023 příspěvků 08.09.19 17:33

Třeba je to „jen“ cysta. Taky mi o dost dní posunula MS, že už jsem z toho měla nervy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 17:38
@IvaX píše:
Třeba je to „jen“ cysta. Taky mi o dost dní posunula MS, že už jsem z toho měla nervy.

A ta cysta se vyřešila jak?
Zakl.

Eliska811
Nováček 2 příspěvky 08.09.19 18:07
Dotaz

Ahoj, jsem tady nová a mám dotaz. Je mi téměř 20 dítě neplánují. Antikoncepci beru cca s par přestávkami 5-6 let. No antikoncepci poslední tabletku jsem dobrala v pátek 6.9. dnes v nedeli se do mě přítel udelal, jelikož si myslel, ze ji ještě beru :zed: :zed: myslíte, že šance otěhotnění? :nevim:
Děkuji za rady :dance:

JancaS84
Stálice 98 příspěvků 08.09.19 22:42

A další plato antikoncepce už brát nebudeš? V pribalovem letáku není popsáno jak a kdy si chráněná?

Eliska811
Nováček 2 příspěvky 09.09.19 08:45

@JancaS84 Ano, je to tam napsané děkuji :dance:. :palec: Pokud budete Sunya užívat předepsaným způsobem, jste chráněna před otěhotněním i v 7-denní pauze bez tablet.

Váš příspěvek
Reklama