Můžu být těhotná i přes krvácení v sedmidenní pauze?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.6.22 19:49

Můžu být těhotná i přes krvácení v sedmidenní pauze?

Dobrý den chtěla bych se zeptat… Můžu být těhotná i když krvácím v sedmidenní pauze? Nebo se krvácení nedostaví. Stalo se někomu že jste byla těhotná a krvácela jste?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
TRG
3223
24.6.22 19:55
@Anonymní píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat… Můžu být těhotná i když krvácím v sedmidenní pauze? Nebo se krvácení nedostaví. Stalo se někomu že jste byla těhotná a krvácela jste?

Můžu být těhotná i když krvácím v sedmidenní pauze? - Můžeš.
Nebo se krvácení nedostaví. - Můžeš.
Stalo se někomu že jste byla těhotná a krvácela jste? - Určitě stalo, už jsem to tu i četla. (Mně se to nestalo.)

(Všechno spíš dost nepravděpodobné. Ale ptáš se, jestli ta možnost existuje, tak to jo, existuje.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2486
24.6.22 20:02

Co test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.22 07:24

@np10021 Také se připojuji. Měla jsem během pauzy ms, ale byla krátká, protože jsem během pauzy začala brát na 3 dny antibiotika. Takže jsem dva dny měla silnou ms a potom další 4 dny špinění. Test jsem dělala po 9 od začátku ms a negativní. Od styku to je měsíc. Ukázal by to už test?

• Citovat
  • Nahlásit
2486
13.8.22 07:52
@Anonymní píše:
@np10021 Také se připojuji. Měla jsem během pauzy ms, ale byla krátká, protože jsem během pauzy začala brát na 3 dny antibiotika. Takže jsem dva dny měla silnou ms a potom další 4 dny špinění. Test jsem dělala po 9 od začátku ms a negativní. Od styku to je měsíc. Ukázal by to už test?

Měsíc od styku by to test ukázal už dávno ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.22 08:07

@np10021 Děkuji, lekla jsem se protože jsem tady na emimině toho přečetla dost. A některé uživatelky to zjistily až v 7-9 týdnu tak jsem z toho jelen i když kdo ví co je ovšem pravda :)

• Citovat
  • Nahlásit
2486
13.8.22 08:10
@Anonymní píše:
@np10021 Děkuji, lekla jsem se protože jsem tady na emimině toho přečetla dost. A některé uživatelky to zjistily až v 7-9 týdnu tak jsem z toho jelen i když kdo ví co je ovšem pravda :)

Ono hlavně záleží, zda jste se trefili do ovulace.. ale po 20 dnech už by na testu bylo něco vidět. Pokud to některá zjistla, až v 7-9 týdnů, tak je dost možné, že měly ms a proto netestovaly dříve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.22 08:24

@np10021 Jelikož při antikoncepci ovulace není tak i kdyby HAK selhala tak netuším jako bych zjistila ovulaci. Zkusím počkat alespoň 2 týdny a udělám ještě test pro můj klid 😅

• Citovat
  • Nahlásit
2486
13.8.22 08:39
@Anonymní píše:
@np10021 Jelikož při antikoncepci ovulace není tak i kdyby HAK selhala tak netuším jako bych zjistila ovulaci. Zkusím počkat alespoň 2 týdny a udělám ještě test pro můj klid 😅

Na co teda budeš čekat 2 týdny? Buď test bude pozitivní nebo negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.22 09:13

@np10021 Zda se čárka ještě nemůže ukázat, tedy nechci aby se ukázala jen ještě mám stres tak nevím tedy

• Citovat
  • Nahlásit
2486
13.8.22 09:27
@Anonymní píše:
@np10021 Zda se čárka ještě nemůže ukázat, tedy nechci aby se ukázala jen ještě mám stres tak nevím tedy

Po 20 dnech od sexu by se čárka ukázala! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.22 17:59

@np10021 už to je více než 20 dní. Každopádně děkuji, jsem paranoidní. Do další pauzy mám ještě 2 týdny čili zbývá mi jedině čekat

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat