Můžu být těhotná i přes negativní test?

Anonymní
2.1.21 09:49

Můžu být těhotná i přez negativní test?

Ahoj holky, s manželem se snažíme o miminko.. měli jsme nechráněný sex a ovulaci jsem měla teďka 25.12.2020
Od te doby mě chvilkama tak jemně pobolíva v podbříšku někdy až píchne.. mam citlivé bradavky bolestivé na dotek, ale to jsem měla občas i třeba před MS..
1.1.2021 jsem si dělala těhotensky test ale je negativní.. :,(  
Myslíte že byla na test ještě brzy? A může se to změnit a já budu i přez negativní test těhotná? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18310
2.1.21 09:53

V návodu máš jasně napsáno, že se testuje až v den vynechání menzes, ne sedm dní po ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
2.1.21 10:02

@Janli a ja bych pridala idealne az tyden po… pak to bude biochemicky a co po tom? vedet, ze jsem byla tehotna a stejne se nezadarilo… ani omylem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
2.1.21 10:15

Na test je brzy. Testuj až ti vynechá ms. Tohotensky příznaky nemáš, když mas negativní test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61712
2.1.21 10:16

Proboha, proč děláš test pár dní po styku a ovulaci? Je to zbytečné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2026
2.1.21 10:16

Je moc brzy na test.. nicméně já měla pidi ducha 8.den.. a ten pak sílil.. ale na priznaky je ještě brzy bych řekla. Zkus za 2dny znovu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3858
2.1.21 10:26

Když se to změní, bude test pozitivní a ty budeš těhotná.
Testovat pár dní po sexu nemá smysl, test ti nic neukáže, i kdyby se nakrásně zadařilo.
Nepozoruj se a čekej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
796
2.1.21 10:46

Děláš test moc brzy. Já měla ducha až 9 den po ovulaci. A to jsem těsto a tak brzy, protože jsem měla nepravidelnou MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4496
2.1.21 11:13

Chápu touhu po dítěti. Ale tohle není normální. To je pomalu dennodenně takový stupidní dotaz. :roll:
To tady takhle budeš psát každý měsíc??? Nezlob se na mě, ale snad ti je jasne, že na tvoji otázku by ti neodpověděl nikdo, ani lékař. :nevim:
Tak psát takový dotaz je doopravdy stupidní. :nevim:
Jak jsem psala touhu po dítěti a těhotenstvi chápu, ale tyhle stupidní dotazy fakt ne. :roll:
Několik let se velká část žen laduje antikoncepci a pak ji vysadi a chce po tělu hned těhotenství. :roll:
Prostě pokud se ti nedostaví MS, tak si udělej test. Pokud bude negativní. Udělej si ho později. Pokud zase bude negativní, ocekavej MS. Pokud dlouho nepřijde, tak udělej test znovu a pak kdyztak řeš s gynekologem. Když budeš mít test pozitivní, tak řek s gynekologem.
Tak tady máš návod, abys nezakladala diskuze o nicem. :roll:
Ještě jsem ti mohla napsat rozmezí mezi testy a návštěvou gynekologie. Ale snad máš trochu selského rozumu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8388
2.1.21 11:39

Přez??? :mrgreen:

@Maja25 píše:
Chápu touhu po dítěti. Ale tohle není normální. To je pomalu dennodenně takový stupidní dotaz. :roll:
To tady takhle budeš psát každý měsíc??? Nezlob se na mě, ale snad ti je jasne, že na tvoji otázku by ti neodpověděl nikdo, ani lékař. :nevim:
Tak psát takový dotaz je doopravdy stupidní. :nevim:
Jak jsem psala touhu po dítěti a těhotenstvi chápu, ale tyhle stupidní dotazy fakt ne. :roll:
Několik let se velká část žen laduje antikoncepci a pak ji vysadi a chce po tělu hned těhotenství. :roll:
Prostě pokud se ti nedostaví MS, tak si udělej test. Pokud bude negativní. Udělej si ho později. Pokud zase bude negativní, ocekavej MS. Pokud dlouho nepřijde, tak udělej test znovu a pak kdyztak řeš s gynekologem. Když budeš mít test pozitivní, tak řek s gynekologem.
Tak tady máš návod, abys nezakladala diskuze o nicem. :roll:
Ještě jsem ti mohla napsat rozmezí mezi testy a návštěvou gynekologie. Ale snad máš trochu selského rozumu. :roll:

Souhlasím :pankac:
Jen drobná poznámka… Tady ten selský rozum zcela chybí :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7516
2.1.21 11:51

Vždycky jsem měla těhotenské příznaky když jsem nebyla těhotná :mrgreen: Když jsem pak byla, tak jsem to ze začátku ani nepoznala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1305
2.1.21 12:06

Toto snad neni mozne 8o proc zakladas novou diskuzi, mas jich tu milion. Stupidni dotaz, jeste ze se neptas jestli nejsi tehotna den po styku. Mas tehotensky test a tam mas jasny navod :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
4.1.21 19:42

Ahoj holky,
prosím o názory či vlastní zkušenosti. 21.12. (byl to zhruba konec ovu tuším) jsem měla 2× nechráněný sex. MS mám dost nepravidelnou, cykly cca 34 dní. Během slabší MS, která přišla 29.12 (o 4 dny později, čili 38.den) mě začal bolet a bolí doteď pravý vaječník a pravá strana podbřišku. Tlak cítím téměř po celé dny. Toto mívám vždy jen při ovulaci a to ještě max. den dva, víc ne. Včera se k tomu přidal i mírný tlak nad pochvou, asi okolí dělohy…? Toto pobolívání mám ode dne MS (29.12) a nic nenasvědčuje tomu, že by to mělo přejít. Po skončení MS mám navíc i stále lehce nateklá prsa. A aby toho nebylo málo, tak dnes ráno jsem se zděsila v zrcadle, našla jsem tam akné! 3 velké pupínky - normálně na akné absolutně netrpím, pupínek jsem neměla leta. Může to být příznak těhu? A poslední věc.. Samozřejmě si dělám testy… Ještě před pár dny sněhobílo ze všech stran, teď zhruba třetí den mám na testech při posvícení slabého ducha, z dálky viditelný lehce je, vyfotit však nejde. Při nasvícení mobilem vidím i slabé zbarvení. Ale nevím, jestli už příliš mnoho nekoukám. Moc děkuji za názory zda mohu být těhu. Už mě z toho klepne 8o :roll: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 09:49

Muzu být těhotná?

Ahoj maminky. Z přítelem se snažíme o miminko. Jsem 13 dni po ovulaci. Uz poslední týden se ale citim divne. Budim se spocena nemám vůbec náladu. Testy jsem si dělala ale vyšli negativně. Ve 20 jsem přišla o levý vajecnik. Takže tomu moc nevěřím že bych mohla byt i když bych si to přála. Myslíte že to může být ranny priznak těhotenství? Test si budu dělat až po vynechání menstruace kterou očekávám za 5 dni. Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.21 17:09

Často ovulaci cítím, tento měsíc bohužel ne. Každopádně jsem měla opakovaný styk v době ovulaci, šlo o 10 až 14 den cyklu. Cca od 20 dne cyklu mě pobolívají prsa. Tento týden se k tomu přidala i bolest podbřišku a dnes jsem měla narůžovělý výtok. Ms by měla přijít za 3 dny. Poslední dva dny mám pocity tam dole jako při posledním těhotenství, takový tlak a častěji chodím čůrat. Podotýkám že na miminku nepracujeme, příznaky jsem si nevsugerovala, protože po dalším dítěti toužíme :) Prostě nejprve ta prsa a pak bolest v podbřišku mi už bylo podezřelé. Včera test a negativní. Pri prvním byl pozitivní 2 dny po vynechání. Myslíte že je možné abych byla v tom? mi přes negativní test, když je to skoro 2 týdny od sexu při ovulaci? Vím, nemáte koule, nejste vědmy :kytka: Jenže já jsem z toho fakt dost nervózní a třeba zbytečně když mi poradíte a řeknete, že 12 dní po by tam 2 čárky byly a nebo určitě nebyly. Věřím, že je tu hodně žen, které se v tom vyznají lépe než já a já budu mít aspoň klidný víkend :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat