Můžu být těhotná když jediný příznak by byla slabá menstruace ?

Anonymní
28.7.20 16:47

Můžu být těhotná když jediný příznak by byla slabá menstruace ?

Je to zhruba 2 týdny po tom co jsem měla s partnerem sex bez kondomu a antikoncepce, partner se do mě neudělal a žádné příznaky jako bolení prsou či nevolnost nemám i tak se bojím že mohu být těhotná. Těhotenský test si udělám hned po menstruaci kterou jsem dostala jako každý měsíc akorad je slabší.. v tuto chvíli si miminko dovolit nemůžeme :( myslíte že je těhotenství možné?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1374
28.7.20 17:02

Nechápu proč si neuděláš test hned, nemusíš čekat až skonči a slabá menstruace může být i z jiných důvodů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
28.7.20 17:04

Udělej si test klidně teď, menstruace to nijak neovlivní…ale podle mě těhotná nejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19736
28.7.20 17:12
@Malaika1234 píše:
Udělej si test klidně teď, menstruace to nijak neovlivní…ale podle mě těhotná nejsi

proč myslíš, že těhotná není? ochranu nepoužili a to že mu neutekla kapka nikdo nezaručí takže jistá bych si nebyla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
28.7.20 17:38

Žádné příznaky mít nemusíš, je spousta žen, které na těhotenství příjdou až s prvními pohyby. Udělej si test, stojí pár korun v lékárně. A pokavaď si nemůžete dovolit miminko, používejte antikoncepci, nikoli přerušovanou soulož.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
28.7.20 17:46

Nechápu proč provozujete zachráněný sex, když si dítě nemůžete dovolit. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13307
28.7.20 17:56

Když si nemůžu dovolit dítě a chci kukat, tak jedině s ochranou. To je tak těžký? Udělej test hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1817
28.7.20 18:02

Podle selského rozumu tehotna nejste… Neudělal se do vás, menzes jste dostala a příznaky nemáte… Podle mě psychika… Ale já osobně si myslím že tehotna nejste

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
28.7.20 19:41

@ka2ka už čtu, přečetla jsem to špatně - četla jsem jen, že se do ní neudělal, ale už jsem nečetla, že nepoužili ochranu… :oops: tak se omlouvám, samozřejmě, že tam šance těhotenství je, když to teď čtu znovu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.20 05:57

Včera jsem si dělala test a byl negativní tak myslím bude moje slabá a krátká doba menstruace je ze stresu :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.20 08:23

Dobrý den, dju sem s podobným tematem. MS jsem dostala o den dřív a to bylo jen špinění a pak hodně slabou ms, co trvala cca 3 dny. normálně mám docela silnou ms a teď nic. Příznaky těhu nemám, ale mám pusu plnou aftů - taky se mi nestává a už 2 dny cokoliv pozřu, to jdu hodně rychle na záchod dostat ven (spodem, ne vrchem - nezvracím). Test jsem ještě nedělala, nenapadlo mě, že bych mohla být tehu i přes ms. s manželem se nechráníme a podle aplikace (nemam to ověřené) jsem zrovna měla ovu, myslíte, že by to mohlo klapnout? :srdce: děkuju ta pčípadné odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
7458
30.7.20 09:07
@Anonymní píše:
Dobrý den, dju sem s podobným tematem. MS jsem dostala o den dřív a to bylo jen špinění a pak hodně slabou ms, co trvala cca 3 dny. normálně mám docela silnou ms a teď nic. Příznaky těhu nemám, ale mám pusu plnou aftů - taky se mi nestává a už 2 dny cokoliv pozřu, to jdu hodně rychle na záchod dostat ven (spodem, ne vrchem - nezvracím). Test jsem ještě nedělala, nenapadlo mě, že bych mohla být tehu i přes ms. s manželem se nechráníme a podle aplikace (nemam to ověřené) jsem zrovna měla ovu, myslíte, že by to mohlo klapnout? :srdce: děkuju ta pčípadné odpovědi :kytka:

Ne, hormonální nerovnováha, viróza nebo něco podobného..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1374
30.7.20 09:30

Není lepší si místo psaní diskuze udělat test.Tady nemáme křišťálovou kouli, ani jsme Vám u toho nesvítili. Copak je to takový problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama