Můžu být těhotná když jsem panna a kluk mě prstil?

Anonymní
5.8.20 16:13

Muzu byt tehotna kdyz jsem panna a kluk me prstil?

Zdravim Vas,
Pred mesicem jsem mela normalni MS(od 15 do 19.7.). Od 19.7. jsme byli s mym klukem u vody. Byli jsme normalne v bazene a ruzne jsem na nem tak sedela. Tim myslim ze on ve vode stal a ja kolem nej byla obmotana(snad se chapeme:))
Potom jsme jednou u nas doma nemeli primo pohlavni styk, ale jenom me prstil. Strkal do me prst a trvalo to tak 4-5 minut. Ja jsem mu parkrat sahla na penis, ale do moji vaginy jsem si nesahala. On si je jistej ze si na penis nesahal a uz prej vubec z nej nemohly vytect spermie. To same mi rikal ze ve vode z nej vytect take nemohly, ze by to citil a vedel. No a me zajima jestli je mozne ze bych mohla otehotnet? Pritel rikal ze je to nemozny, navic jsem jeste stale panna. Cetla jsem ze je vzacne kdyz panna otehotni. Pritele mam jen chvili a do niceho se nehrneme. V tu dobu jsem nemela mit ovulaci(tu jsem mela az 29.7. kdy jsme zadnej pohlavni styk nemeli. Dalsi menstruaci mam mit presne za tyden. Minulou menstruaci jsem mela zpozdenou o pet dni. Jinak ted jsem den zvracela. A obcas me poboliva bricho jinak nic. Mam pocit ze mam uzeh ale nejsem si jista. Takze moje otazka zni jestli muzu byt tehotna? Predem moc dekuji za odpovedi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13935
5.8.20 16:18

Ne, není to možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23293
5.8.20 16:19

Téměř jistě nemůžeš. Pokud se on neudělal a rukama zapatlanýma od spermatu tě neprstil, tak nemáš jak otěhotnět, klídek ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 16:25

@Mar__tanka1983 prave ze jsme byli v tom pokoji a ja na to proste dostala nejak chut a tak jsem mu zavedla ruku pod moje kalhotky. Ruku mel cistou. Od spermatu by byt nemela. Ja jsem si jen obcas sahla na jeho penis, nic z nej neteklo. Jenom ten vrsek byl takovej slizkej(omlouvam se ze mam tak divny pojmy, ale ja samotna sex jeste nemela)K sobe pod kalhotky jsem si nesahala. A on rikal ze na svuj penis taky ne. Potom jsem sla tak za pul hodiny- hodinu spat.

• Citovat
  • Nahlásit
563
5.8.20 16:26

Ty víš co je ovulace a nevíš, jak se dělají děti? Jinak není nic jednoduššího, než koupit a následně počůrat těhotenský test :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5522
5.8.20 16:36

Ono se rozmnožování v biologii nebere? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23293
5.8.20 16:36
@Anonymní píše:
@Mar__tanka1983 prave ze jsme byli v tom pokoji a ja na to proste dostala nejak chut a tak jsem mu zavedla ruku pod moje kalhotky. Ruku mel cistou. Od spermatu by byt nemela. Ja jsem si jen obcas sahla na jeho penis, nic z nej neteklo. Jenom ten vrsek byl takovej slizkej(omlouvam se ze mam tak divny pojmy, ale ja samotna sex jeste nemela)K sobe pod kalhotky jsem si nesahala. A on rikal ze na svuj penis taky ne. Potom jsem sla tak za pul hodiny- hodinu spat.

no tak buď klidná…
To slizký mohl být preejakulát (i chlap „zvlhne“ předtím než se udělá). Z toho se TEORETICKY otěhotnět dá. Ale i tak jen teoreticky. Ve valné většině v něm nebývá dostatek života(a oplodněníschopných) spermií.
Každopádně buďte opatrní a pokud se chcete uspokojovat rukama, tak si na tohle dávat pozor (prsty od spermatu můžou být nebezpečný).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
5.8.20 16:43

Můžeš být v klidu. To by bylo pomalu „neposkvrněné početí“ :lol: :kytka:. Neboj nic se neděje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
5.8.20 16:49

To je snad vtip, vždyť kolem 7-8 třídy se to probírá ve škole. Nebo snad i dřív. Ani raději nechci vědět kolik ti je :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
5.8.20 17:18

Bože, další Honimír, který se schovává za pannu :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13255
5.8.20 17:31
@Verčaa.B. píše:
To je snad vtip, vždyť kolem 7-8 třídy se to probírá ve škole. Nebo snad i dřív. Ani raději nechci vědět kolik ti je :zed:

Tipnu si, že na některejch ne. Tam je to vůle boží. :roll:
Pro zakladatelku: Prakticky jistě ne. :mavam:
Nevolnost budou nespíš úžeh, nebo nervy. Ale je zbytečné se takhle nervovat, vždyť je to správná cesta, jak se pomilovat a neriskovat přes čáru. :mavam:
Ke spojení časem určitě dospějete, tam už je nutné podstatně větší odpovědnost, takže si takhle užívejte, dokud to bude stačit. :pankac: :pankac: :pankac:
Sahat muži na penis a manipulovat s ním je při milování normální, ale samozřejmě - po ejakulaci si tedy nesáhnout do sebe. Nejlépe umýt - oba - a můžete si dát další rundu. :P :pankac:
Ano, při větším vzrušení muži produkují čistý vazký sekret, kterému se říká preejakulát, množství je individuální. Ve skutečnosti ale pochází z jiného zdroje (Cowperovy žlázy) a při větším množství ( alespoň jedna kapka ) je vidět, že je naprosto čirý a má konzistenci syrového vaječného bílku. 8)
Pokud není, opravdu to může mít důvod v úniku spermatu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
5.8.20 17:36

@M_Vladim takze muzu byt v klidu ze tehotna nejsem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13255
5.8.20 17:38
@Monika ED píše:
Bože, další Honimír, který se schovává za pannu :pocitac:

Tohle už se tu řešilo x-krát. :mavam: Je docela možné, že je to troll. :lol: Ale pokud tady bude mládež vyhledávat na co si netroufne zeptat, měla by najít hodnotné odpovědi. :kytka: :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 17:38

Docela mě překvapuje jak víš přesný den ovulace i přesto, že si měla zpožděný cyklus… každopádně by mě zajímalo kolik ti je

• Citovat
  • Nahlásit
13255
5.8.20 17:40
@Sara28 píše:
@M_Vladim takze muzu byt v klidu ze tehotna nejsem?

V klidu. ;)
To by opravdu byl unikát. :mavam:
Klidně si dejte druhé kolo. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama