Můžu být těhotná když jsem vysadila před měsícem antikoncepci?

Anonymní
4.2.21 14:06

Můžu být těhotná když jsem vysadila před měsícem antikoncepci

Zdravím, vím, že vše se dá najít na netu, ale třeba tady toho zjistím více… Menstruaci mám dostat v pondělí a bolí mě prsa, mám dost nafouklé břicho, bolí mě záda a mám i bílý výtok, pořád bych něco jedla. Před měsícem jsem vysadila antikoncepci, je možné být těhotná? Na test je ještě brzy. O miminko se snažíme, takže bych byla ráda, děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15274
4.2.21 14:10

Pockej do termínu ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
4.2.21 14:21

Nechci ti brát iluze, možné je vše, ale to co popisuješ zřejmě bereš jako „příznaky“. Pokud by byly, máš už pozitivní test. Dokud nezačne růst HCG a je pozitivní, tak jsou to všechno jen náhodné obtíže, které zpravidla s těhotenstvím nemají nic společného. Ano jsou ženy vysoce senzitivni, ale většinou je to jen sugerace z přílišného chtění. Moc se nepozoruj a test si udělej až po vynechané MS. Přeji ať se brzo zadaří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13024
4.2.21 15:26

Máš-li nechráněný sex, tak samozřejmě můžeš byt těhotná. Ale ja mám zkušenost, že když se dostaví VŠECHNY známé příznaky najednou, jsou většinou vsugerovane (a že mně se podařilo vsugerovat leccos, i ranní nevolnost) :nevim: Pockej na test, jiná rada není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6431
4.2.21 16:22

Buď a nebo to je taky PMS. 50 na 50. Nech se překvapit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14522
4.2.21 20:34

No tak otěhotnění při nechráněném sexu hned po vysazení antikoncepce samozřejmě možné je. Já to tak měla u prvního dítěte. Ale příznaky jsem neměla žádné, jen jsem si tak říkala, kde je menstruace a ono pořád nic. A test byl krásně pozitivní. Tak silné příznaky před MS bych nebrala vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
5.2.21 17:04

Možné to určitě je, někde sem slyšela, že po vysazení antikoncepce dochází k nějaké superovulaci, že ta šance je snad ještě vyšší :D Ale antikoncepci sem nikdy nebrala, takže úplně nevím jak to funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 17:05

Všem děkuji za odpovědi, uvidím, zda li menstruace dorazí, když ne, udělám si testik 😊

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat