Můžu být těhotná, když jsme měli nechráněný sex hned po sexu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.11.21 19:10

Můžu být těhotná, když jsme měli nechráněný sex hned po sexu?

Ahoj, všechny vás zdravím. Mám dotaz a byla bych moc vděčná za vaše odpovědi. S přítelem jsme měli nechráněný sex. Udělal se mi na záda a bez toho, aniž by se otřel, do mě znovu vniknul až na doraz a ještě jsme chvilku pokračovali. To co jsem měla na zádech steklo samozřejmě mezi nohy taky. Myslíte, že bych mohla otěhotnět? Všem vám předem děkuji za komentáře. :kytka: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2254
8.11.21 19:12

Myslim ze mohla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26462
8.11.21 19:12

Ano mohla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18818
8.11.21 19:14

Jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1306
8.11.21 19:18

Taky bych řekla, že se takhle otěhotnět dá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
8.11.21 19:31

Samozřejmě se tak otěhotnět dá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
8.11.21 19:41

Když se před pokračováním neotrel nebo neumyl, tak tam ta možnost opravdu je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12068
8.11.21 19:54

Samozřejmě, že můžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
8.11.21 21:48

Z toho, co Ti přítel stříkl na záda, otěhotnět nemůžeš, to se do Tebe stěží mohlo dostat. Horší je, že po ejakulaci zůstane sperma i v močové trubici muže a to se do Tebe snadno dostane. Proto při opakování sexu je potřeba, aby si partner oblékl kondom, i když to do Tebe nepustí. Podle toho, v jaké jsi části menstruačního cyklu, můžeš použít buď Postinor nabo nitroděložní tělísko jako dodatečnou ochranu před otěhotněním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1242
8.11.21 21:59

Muž by se měl vyčůrat a umýt. Z toho, co steče, se taky dá otěhotnět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.21 23:04

@Lemrucha Teď momentálně jsem těsně před menstruací. No jde o to, že nevím, zda to co jsem měla na těch zádech nemohl vsunout dovnitř, ale to je spíš taková polemizace. Každopádně mi je 22 let, tak by to zas taková tragédie asi nebyla. Mám svůj vlastní byt a práci. Jediné co by byl problém je ten, že nemám zkušenosti a rodina bydlí daleko a trošku asi i strach abych byla případně dobrou matkou a dítěti poskytla vše co potřebuje ve svém životě. :zed: :(

• Citovat
  • Nahlásit
2
8.11.21 23:06
@Takco píše:
Muž by se měl vyčůrat a umýt. Z toho, co steče, se taky dá otěhotnět.

No sama jsem zvědavá jak toto dopadne. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
9.11.21 00:32

Na začátku menstruace a těsně předtím je nebezpečí otěhotnění nepatrné, takže se nemusíš bát. I kdyby otěhotnění pro Tebe nebyla katastrofa, není potřeba nikam spěchat, a můžeš si zatím užívat. Pokud jsi zvyklá na přerušovanou soulož, pamatuj na to, že si partner před druhým a každým dalším kolem musí obléct kondom, a potom si můžete užívat naplno bez strachu, že to do Tebe pustí a stane se nehoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
9.11.21 04:00
@Lemrucha píše:
Na začátku menstruace a těsně předtím je nebezpečí otěhotnění nepatrné, takže se nemusíš bát. I kdyby otěhotnění pro Tebe nebyla katastrofa, není potřeba nikam spěchat, a můžeš si zatím užívat. Pokud jsi zvyklá na přerušovanou soulož, pamatuj na to, že si partner před druhým a každým dalším kolem musí obléct kondom, a potom si můžete užívat naplno bez strachu, že to do Tebe pustí a stane se nehoda.

@Lemrucha
Tak jako tohle já vím, partnerovi je přes 30, jen mě spíš zajímala ta pravděpodobnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.11.21 20:06

Kamarádka takhle nějak podobně otěhotněla :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie