Můžu být těhotná, když příteli stekl ejakulát na pochvu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  10.04.18 23:06
Muzu byt tehotna kdyz priteli stekl ejakulat na pochvu?

Zdravim. S pritelem jsme meli nechraneny sex. Pri orgasmu ho vytahl ale ejakulat mi stekl na pochvu. Rychle.jsem to utrela. Muzu otehotnet?

Reklama

Reakce:

alun-ka
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 10.04.18 23:10

Prosím tě už s jdi raději učit.

Anna766
Hvězda diskuse 61234 příspěvků 10.04.18 23:58

Můžeš

Russet
Kelišová 6811 příspěvků 11.04.18 01:11
@Anonymní píše:
Zdravim. S pritelem jsme meli nechraneny sex. Pri orgasmu ho vytahl ale ejakulat mi stekl na pochvu. Rychle.jsem to utrela. Muzu otehotnet?

Pochva je ale ta trubice uvnitř :zed:. Jestli se tam něco dostalo, těhotenství možné je.

Esufi
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 11.04.18 04:09

Psát do „Bravíčka“ nebo Zpovědnici už není in? :lol:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1041 příspěvků 11.04.18 07:10
@Anonymní píše:

Můžeš

ivonadv
Povídálka 45 příspěvků 11.04.18 07:37
@Anonymní píše:

Projdi si Přírodopis ze základní školy, ať víš co je pochva. :roll:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 11.04.18 07:55

Asi nemyslíš pochvu :lol:…Pokud se přítel neudělal,,do tebe,, a jen ti tam něco steklo, ne dovnitř, těhotná být nemůžeš.

Bandii
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 11.04.18 08:01

Těhotná být můžeš. Ovšem ne proto, že ti přítel obstříkl kačenu, ale protože jste neměli gumu ;).

cecetka
Kelišová 6876 příspěvků 11.04.18 08:47
@Bandii píše:
Těhotná být můžeš. Ovšem ne proto, že ti přítel obstříkl kačenu, ale protože jste neměli gumu ;).
:lol: :lol: :lol: Tak ted jsem se malem pobryndala cajem :lol: :lol: :lol:

Jakub81
Kecalka 200 příspěvků 11.04.18 14:30

Možné to je, ale pravděpodobnost je malá. Ovšem i během sexu bez ochrany, občas něco „ukápne“ :mrgreen: Takže bacha!

Bandii
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 11.04.18 14:34
@cecetka píše: :lol: :lol: :lol: Tak ted jsem se malem pobryndala cajem :lol: :lol: :lol:
:mrgreen:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 27517 příspěvků 11.04.18 16:28

Uklidním Tě - neboj, :D určitě můžeš být těhotná. Gratuluji k mimískovi :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomníky české krimi: Jsou naporcované ženy dílem pražského „řezníka“?

Česká kriminalistika sice není na nízké úrovni, přesto naše historie zná... číst dále >

Udělala chybu? Příběh Daniely, která chtěla seriálovou smrt, a přišla televizní

Daniela Šinkorová byla předurčená k tomu stát se hvězdou první kategorie a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama