Můžu být těhotná? Menstruace, bolest zad- prvotní příznaky?

Anonymní
12.11.19 19:59

Můžu být těhotná? Menstruace, bolest zad- prvotní příznaky?

Ahoj,

vím, že tu je takových témat už asi milion ale nedá mi to. Asi to některá z Vás pochopí. :nevim: :)

Necháváme tomu volný průběh od začátku roku. Ale až v neděli a dnes ve mě začalo něco hlodat. MS proběhla 3.11 - 7.11 - taková mírnější než kdykoli jindy jeden den takový silnější ale nic hrozného. Předtím sex byl ale nepamatuji si přesně kdy. :think: Již před menstruací mě bolelo v kříži - říkala jsem si, že je to k vůli nadcházející MS, která přišla na den přesně. Ovšem bolest zad nepřestává až do dnes. Nejlepší je pro mě ležet akorát to se pak moc nezvednu. :? Z pátku do neděle mě hrozně pálela žáha (nikdy na to netrpím) a již od začátku MS mám problém s tím, že jak se najím po šesté hodině tak je mi pak zle. :roll: V neděli mi to nedalo udělala jsem si test a nic. Dnes to ve mě ale znova hlodalo a tak jsem si udělala těhotenský test, avšak jsem se až pak podívala, že jde o ovulační test a byla tam čárka. Ovulovat bych měla až v pátek ale již to ukazuje teď? Udělala jsem si pak i normální těhotenský a tam nic. :nevim:

Otázka zní byla některá z vás těhotná takto stejně? I přes MS? S bolestí zad? 8o

Jsem jen zvědavá, hroutit se z toho, když nebudu těhotná, nebudu :palec: Ale jen by mě to zajímalo jestli to třeba může být těhotenství a nebo holt jen stárnu bolí mě záda a do toho mám ještě problém se žaludkem jak hypochondr :lol: :lol: :lol:

Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12.11.19 20:01

Měla jsi MS přesně na den, a mas negativní test. Všechno ostatní jsou jen příznaky, které si na sobě hledas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2304
12.11.19 20:03

Já si myslím, že těhotná nejsi. Jen ovulujes. Po oplodnovacim styku by ti test měl ukázat tak za 14 dní. Pokud jsi měla MS tak to pravděpodobně nebude těhotenství. Přeji však ať se brzy podaří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 20:07
@skorotehotna píše:
Měla jsi MS přesně na den, a mas negativní test. Všechno ostatní jsou jen příznaky, které si na sobě hledas.

Děkuji :) No nehledám, bohužel me záda bolí ale aspoň vím, že to není tím. Díky ještě jednou :) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 20:08
@Martha03 píše:
Já si myslím, že těhotná nejsi. Jen ovulujes. Po oplodnovacim styku by ti test měl ukázat tak za 14 dní. Pokud jsi měla MS tak to pravděpodobně nebude těhotenství. Přeji však ať se brzy podaří.
:palec: Děkuji. Tak jsem stará a hypochondr. :rofl: :rofl: :rofl: :lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2304
12.11.19 20:12
@AnnyWeasley píše: :palec: Děkuji. Tak jsem stará a hypochondr. :rofl: :rofl: :rofl: :lol: :lol: :lol:

Na záda doporučuji fyzioterapii. Příznaky těhotenství jsou důsledkem rostoucího HCG. Tedy pokud jsou je již HCG a tedy i pozitivní tt. Potíže s trávením pak řešit na gastru nebo to může být tím, že se moc sleduješ a způsobuješ si tak příznakovou sugeraci. To neznamená, že jsi hypochondr, jen že možná chceš víc než si sama připouštíš, už ten test mít pozitivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 20:21

@Martha03 díky moc! No já na to nepospicham. Jen me zarazila ta zada, zaha a žaludek. Ale treba jo nerikam, ze ne :)) az to prijde tak to prijde… Mozna jeste trosku ta ovulace ale tu jsem taky nesledovala nikdy, myslela jsem si, ze je tak jak ma bejt tak me zarazila ted :lol: Diky, zitra jdu k ibvodni tak ji to s temi zady reknu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2265
12.11.19 20:23

Jestli proběhla MS a je negativní test tak asi těhotná nebudeš. Pro uklidnění, já měla příznaky každý měsíc, jen ten co jsem otěhotněla tak nic. Přeji ať se brzo zadari :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 20:27
@baaruunkaa píše:
Jestli proběhla MS a je negativní test tak asi těhotná nebudeš. Pro uklidnění, já měla příznaky každý měsíc, jen ten co jsem otěhotněla tak nic. Přeji ať se brzo zadari :kytka:
:lol: skvělý, děkuji :) Faakt? To je mazec! :palec: diky, diky my na to nespechame… Jen poprve me to trklo, blesk no, ale dekuji :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11916
12.11.19 21:11
@AnnyWeasley píše:
@Martha03 díky moc! No já na to nepospicham. Jen me zarazila ta zada, zaha a žaludek. Ale treba jo nerikam, ze ne :)) az to prijde tak to prijde… Mozna jeste trosku ta ovulace ale tu jsem taky nesledovala nikdy, myslela jsem si, ze je tak jak ma bejt tak me zarazila ted :lol: Diky, zitra jdu k ibvodni tak ji to s temi zady reknu :palec:

A jak má být ovulace? Podle nějaké appky nebo jak to myslíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1029
12.11.19 21:25

Těhotná nejsi. Zato ovulujes. Tak šup na to, ať jsou další měsíc // :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu