Můžu být těhotná? Menstruace, močák,..

31
26.5.20 16:28

Můžu být těhotná? Menstruace, močák,..

Zdravím holky.
Jsem tři měsíce po revizi, miminku nebylo vidět bít srdíčko.. Histologie neprokázala nějaký problém, gynekoložka říkala, že můžu " těhotnět" znovu. A moje otázka zní - 17.5 jsme měli sex a 24.5 jsem dostala menzes, ale byly takové divné, trvaly jen necelý tři dny a byl tam i nahnědlý výtok. Pardon jestli to píšu moc detailně, asi jsem do toho všeho moc zažraná :D (ano uznávám). Když mi začla menstruace, tak od prvního dne jsem při čůrání ke konci měla šimravý pocit, a teď je to tak defakto vždy, furt chodím čůrat. Jinak mě nic nesvědí, jen na konci toho čůrání je to takový lechtavý pocit… Co myslíte, může jít o těhotenství nebo zánět? :/ dám tomu pár dní, a pak asi doktor. Piju čaje a jím brusinky.. Měla jste někdy něco podobného? Děkuju, hezký den :)

Příspěvek upraven 26.05.20 v 16:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2936
26.5.20 16:31

@Deenisssa
Promiň, zrovna u sebe nemám křišťálovou kouli abych se podívala…

Udělej si test (už to bude vidět na 100%) a budeš vědět hned zda je to těhotenství nebo zánět močáku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
26.5.20 16:32

@petula.bir myslela jsem to tak, jestli je vůbec možný takhle před menstruací otěhotnět :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2936
26.5.20 16:36

@Deenisssa
Myslím, že můžeš :-) proto byla třeba ms tak slabá. Já měla taky pouze hnědé špinění - to je známka “staré ms která neodešla” pokud nebyla ms jasně červená, rudá těhotná být můžeš :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
26.5.20 16:56

@petula.bir tak uvidim, budu doufat :D :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4171
26.5.20 17:42

100% tehotna :palec: gratulace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1375
26.5.20 22:24

@Deenisssa víš o tom, že těhotenský test stojí 30Kč a dá se koupit opravdu všude :roll:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
26.5.20 23:33

@Berry77
Proc ta jízlivost?! Nemyslim si ze po defakto 9 dnech by mi to neco ukázalo :D ptala sem se na to, jestli je to vubec možné. Pokud ti takove otázky vadi, nekomentuj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1375
27.5.20 09:02

@Deenisssa takže ty víš, že test by ti nic neukázal a založíš 458 stupidní diskusi s otázkou, jestli můžeš být těhotná? Tak to mluví za všechno :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
27.5.20 10:37

@Berry77 :) ja se ptala jestli je možné pred menstruaci otěhotnět, v mem případě kdyz jsem po revizi a podobne:) chtela sem vedet názory, od toho tady je možnost diskuze. Hrozne neprijemnej clovek jsi :)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1375
27.5.20 14:04

@Deenisssa jsi jistě těhotná :potlesk:
Stačí? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...