Můžu být těhotná? Menstruace, negativní test, ale zvětšené břicho

Anonymní
27.6.20 20:23

Můžu být těhotná? Menstruace, neg. test, ale zvětšené břicho

Zdravím,

všem budu znít asi jako šílenec, také si tak už sama připadám, ale právě to mě donutilo poprosit vás tady o objektivnější názor, snad i o uklidnění… Před 15 týdny jsem měla bohužel ne úplně 100% chráněný pohlavní styk. Od té doby jsem měla normálně 2× menstruaci (silnou, s bolestma, normálně po měsíci) a 4 negativní testy v různém časovém rozmezí. V posledních dnech se ale nemohu zbavit divného pocitu a dojmu většího břicha. Mám dojem, že ho mám dost vypouklé, neustále napnuté, tvrdé, občas mě v něm pichne. Poslední dny se čím dál více pozoruji a už z toho začínám panikařit.

Nevím, do jaké míry je dojem velkého, naplého břicha představivost, ale opravdu se mi to tak zdá, nemůžu si pomoct. Moc dobře vím, jak funguje hCG, i to, že menstruace, mimo slabší krvácení či špinění, těhotenství zcela vylučuje, ale všechny faktory včetně negativních testů nepomáhají uklidnit můj narůstající strach a paniku. Těhotenství by v mé životní situaci teď bohužel bylo opravdu katastrofální… Nechci z toho dělat šarádu návštěvou gynekoložky… Navíc pohl. styk proběhl asi měsíc po vysazení ATP a poslední dobou jsem byla hodně ve stresu kvůli zkouškám na VŠ a docela jsem i zhubla…

Prosím neodsuzujte… budu vděčná za vaše reakce, děkuji <3

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4880
27.6.20 20:26

Zaplať si test z krve v laborce, když nechce jít k doktorce. Podle me těhotná nebudeš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
294
27.6.20 20:27

Ne, nemůžeš byt těhotná. To by se ti dávno ukázalo. Větší nafouklé břicho muže byt i klidně způsobené tím stresem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24570
27.6.20 20:28

Ne nejsi těhotná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3790
27.6.20 20:31

Samozřejmě je jednodušší se stresovat, psát na internet, předpokládat katastrofální scénáře, než si udělat test a zajít na gynekologii. Naprosto chápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.6.20 20:34

Jsem si jista, ze tehotna nejsi, pokud mas menstruaci pravidelnou a testy negativni. Ale pokud te ta panika neprejde, zajdi si na krev jako samoplatce, sice je jasne, ze ti krevni test vyjde negativni, ale pro klid duse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
27.6.20 21:17

A nebo ti v břiše roste nádor, jestli chceš vystresovat ještě víc :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4966
27.6.20 21:33

Břicho ti například může růst kvůli cystě já to tak měla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12887
27.6.20 23:17

Píšeš tu každý měsíc několikrát. Pořád to stejný, vždy dostanes stejné odpovědi a rady :

1. zajdi si na krev jako samoplatce
  2. zajdi si na gynekologii
  3. může to být cysta, poradí bod výše
  4. ms byla vždy, testy negativní, těhotenství to NENÍ
  5. neprovozuj nechráněný sex, v tvém případě raději žádný.

Takže můj dotaz zní, co si od založení poslední diskuze z výše uvedeného udělala? Nic? Proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
28.6.20 10:44

Jestliže jsi měla už dvakrát menstruaci a máš negativní testy, tak těhotná nejsi. Už o tom nepřemýšlej, protože to nemá smysl. Po 15 týdnech od posledního sexu by na potrat už stejně bylo pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama