Můžu být těhotná na ha a mít menstruaci

Anonymní
4.8.20 20:12

Můžu být těhotná na ha a mít menstruaci

Zdravím, je možné abych byla těhotná na ha ikdyž jsem měla menstruaci? Test jsem si dělala, ale je to teprve 14 dní od styku (byl 7-8 dní před ms a přerušovaný.)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Pet32
4.8.20 20:24

Nulová šance

• Citovat
  • Nahlásit
4127
4.8.20 20:40

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
4.8.20 20:48

Ne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 20:56

Pokud máš nějaké pochybnosti, vyhledej lékaře. Tu v diskuzi bude spoustu osobních názorů, ve kterých se budeš přehrabkávat. Pokud bereš hormonální antikoncepci, tak menstruace, o které si myslíš, že máš, vlastně vůbec není z principu menstruace. Je to vlastně krvácení, které je způsobené těma pilulkama, co zobeš. Menstruační cyklus při užívání antikoncepce vůbec nefunguje. Takže z tohoto bych nevycházela. Zajdi za odborníkem. A ano, možné je všechno. Osobní zkušenost :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1729
4.8.20 20:56

K čemu myslíš, že ta Ha je??? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6481
4.8.20 21:07

Ano, šance tu vždycky je, vždyť kolik ženských zjistilo, že jsou těhotné třeba až v půlce těhotenství právě proto, že měly „něco jako menses“. Udělej ještě test a uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.20 11:06
@mamina89 píše:
K čemu myslíš, že ta Ha je??? 8o

Vím k čemu je. Zapomněla jsem dodat že předposlední prasek z minulého plata jsem zapomněla, proto ty obavy. Udelala jsem po tom platu pauzy místo navázání.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.20 11:07
@Halibar píše:
Ano, šance tu vždycky je, vždyť kolik ženských zjistilo, že jsou těhotné třeba až v půlce těhotenství právě proto, že měly „něco jako menses“. Udělej ještě test a uvidíš

Test jsem právě dělala 14 dní po styku, negativní, ale byl 25 no… Myslím že je na test dost brzo.

• Citovat
  • Nahlásit
6481
6.8.20 20:53
@Anonymní píše:
Test jsem právě dělala 14 dní po styku, negativní, ale byl 25 no… Myslím že je na test dost brzo.

Tak test se má dělat nejdřív první den vynechané menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 11:13
@Halibar píše:
Tak test se má dělat nejdřív první den vynechané menstruace.

V tomhle případně to je na nic v tom, že v den menstruace jsem byla 8 dní po styku, to by neukázalo nic i kdybych těhotná byla… Tak snad to dopadne dobře, v neděli si udělám ještě jeden test a pokud bude negativní, nechám to už být.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.8.20 20:50

Tak jsem to nevydržela a udělala si test 16 dní po styku a opět negativní. Myslíte že to můžu brát jako definitivní výsledek? Je ještě šance že by byl falešně negativní?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama