Můžu být těhotná? Nebo je to normální?

Anonymní
15.8.20 10:34

Můžu být těhotná ? Nebo je to normální ?

Dobrý den, zhruba před měsícem sem si vzala tabletku HA o 5 hodin pozdeji, ten samí den večer sem s přítelem měla pohlavní styk. Cca dva tydny po tom sem měla menstruaci ale jen 2 dny (normálně mívám 4dny). Pilulka u které sem se opozdila byla v druhé řaďe plata neboli v druhem tydnu v pribalovem letačku píšou že i úplné vynechání pilulky v ten týden by nemělo narušit spolehlivost pilulek. Proč sem tedy měla tak krátkou a poměrně slabou menstruaci? Předem děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16987
15.8.20 10:46

Možná by Měsíc v konjunkci s Jupiterem, možná se střetl mikrokosmos s makrokosmem, možná bylo v Číně zemětřesení… Opravdu čekáš, že ti na tohle dá někdo odpověď…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1468
15.8.20 10:46

Třeba proto, že tělo není stroj a občas udělá něco jinak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
15.8.20 10:53

Ach jo.. :zed: vždyť je to furt dokola!
My Ti to tady neřeknem.. kup si test a buď normální, díky. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
17.8.20 13:47

Těhotná?

Dobrý den, chtěla bych poradit. Okolo ovulace jsme měli několikrát sex. Teď mám týden zpozdeni, test negativní. Vím že je to brzo. Ale dopoledne mi není dobře, bolí mě v podbřišku, chodím castejc čůrat, prsa pobolivaj a tak nějak se cítím jinak. Ale včera sem měla jedno spineni a tak sem teď trochu nervózní. Nemáte s tím někdo prosím zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
23.9.20 19:31

Přidám dotaz trochu k tématu

Zdravím, už skoro rok neberu HA a cca půl roku „jedu bez“. Zhruba před 2mesici něco bylo a po tom co se udělal „ven“ ho tam dal zpět… Poté se sice menstruace dostavila ale byla jiná krátká slabá.. Pak bylo už jenom něco jako špinění a jiná MS nepřišla zatím. Cítila jsem v podbřišku teď poslední 2tydny takové tlaky jakobych byla nafoukla.. A sem tam mě pobolivalo v podbřišku. Teď nadále cítím v podbřišku tlaky a dnes dokonce i bolení v krizi trochu. Žádné příznaky běžné pro těhotenství nemam. Test jsem si tedy ještě nedělala, protože by mi přišla velká náhoda být těhotná, ale i přesto se ptám byla by možnost být těhotná? Díky za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16987
23.9.20 21:43

Ano, udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu