Můžu být těhotná nebo je to planý poplach?

12.2.21 15:51

Můžu být těhotná nebo je to planý poplach?

Dobrý den, měla bych na vás dotaz, už 5 měsíců se s přítelem snažíme o miminko. Teď poslední 3 dny si přijdu strašně nafoukla, častěji chodím na malou, na velké sem dlouho nebyla a cítí i větší únavu a hlavně když občas sedím mám takové zvláštní pocity v břiše. A menstruaci mám dostat až za 9 dní. Předem vám moc děkuji za reakce a pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6409
12.2.21 15:53

Takových dotazů tady je už asi milion. Počkej jestli ti dorazí menstruace a když ne tak si udělej test. Nic lepšího nevymyslis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1537
12.2.21 16:47

Nafouklá můžeš být proto, že jsi nebyla dlouho na velké, ne? :D Nemá cenu nad ničím teď spekulovat, až nedorazí MS, kup si test.
Jinak z mých zkušeností, všechny možné příznaky ještě před vynechanou MS, jsou v případě „snažilek“ často dílem sugesce. :? Pokaždé, když jsem si myslela, že tentokrát to vyšlo, měla jsem příznaků, jak z učebnice biologie. a nic… když jsem byla opravdu těhotná, netušila jsem to, a posléze pochopila, že hodně příznaků ani vůbec nemusí přijít. Častá potřeba na malou třeba až v době, kdy mimino je už mimino a tlačí se svými Xsty gramy na močový měchýř. Prostě nesleduj zdánlivé příznaky a vyčkej do MS. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.21 17:09

@terezka1509
Pokud nedorazí MS tak kup test a uvidíš 😀 přeji mnoho štěstí aby vám to vyšlo ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1209
12.2.21 22:00

Bude někdy den, kdy se někdo nezeptá na takovou kravinu? pořád dokola, holky máte vůbec v hlavách mozky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
12.2.21 23:14

Opakuje se to dokola… ale dobrá, znovu - počkej na MS. Pokud nepřijde, testuj.
Pokud se snažíte, tak sis to spíš vsugerovala, takhle dlouho před MS mít příznaky, dost pochybuju. Řešila bych spíš, proč nechodíš pravidelně na velkou, to je určitě problém. S tím souvisí asi i tvé “zvláštní pocity v břiše” a nafouknutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat